Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Meksika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Meksika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

Meksika Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Meksika Tanıtımı
Best-in-seyahat-metin
Ormanlarda, çölleri; dolu şehirler, tek sokak pueblos, fiesta havai fişek, Frida'nın angst: Meksika çok çelişkili görüntüler buluşuyor. Bir şey kesin: önyargısız şimdiye kadar gerçeğe yaşayacak.
Bir Açık Yaşam
Sigara, karlı volkanları ve kaktüs-noktalı kuzey çölleri, tüm kumsalları ve yaban hayatı zengin lagünler ile sinirli sahil 10.000 km ile çevrili güney ormanlarda, Meksika duyular için sonsuz bir maceradır. Hemen hemen her yerde ılıman sıcak aralıkları bir iklim, açık havada büyük ölçüde harcanan bir yaşam için yapar. Bir plaj, yemek açık havada yatarken ya da bazı güzel şehrin sokaklarında dolaşan kolay ol, ya da dışarı çıkmak ve sıcak Karayip resifleri, yürüyüş dağ bulut ormanları şnorkel ya da yunuslar ve balinaların arayışı içinde bir tekne almak.

Soul Food
Meksika tarihi ve kültürü ile doludur. Onun İspanyol öncesi medeniyetler gelen dünyanın en büyük arkeolojik bazı eserlerin inşa Teotihuacán Maya zarif dekore edilmiş tapınak 'nin yükselen piramitleri. İspanyol sömürge dönemi muhteşem, ağaç gölgeli plazalar ve oymalı taş kilise ve konaklarla dolu güzel şehirleri bıraktı. Modern Meksika Diego Rivera ve Frida Kahlo seviyor büyük sanat bir artış gördü. Üst-sınıf müze ve ülkenin belge Meksika'nın uzun ve büyüleyici tarihini ve sonsuz yaratıcı şevk etrafında galerileri. Popüler kültür Mexico City yeraltı dans kulüpleri ranchera şarkıcıların duygusal crooning için, tıpkı canlı.

Hepsi için seyahat
Meksika'da Seyahat sen ne yapmak olduğunu ve ülke Voyager her türlü hitap etmektedir. Şımartılmış tatil köyleri, bütçe plaj kulübe ya da sömürge konaklarda kalmak. Yoğun bir pazar comedor (gıda durak) en şık gurme restoranı veya abuela ait (büyükannesinin) tarifleri füzyon yemek-kesme ucu yiyin. B A alma hemen hemen her yerde çalıştırmak konforlu otobüsleri ve geniş bir iç uçuş ağı sayesinde kolaydır. Ya da bir araba kiralama deneyin: Meksika bazı mükemmel yollar vardır ve şehirler dışında trafik çoğunlukla hafiftir.

Los Mexicanos
Lütfen Meksika deneyimi kalbinde Meksika insanlar olacak. (Saygı layık iken) Simpatía (empati) daha az önemli olan yerli köylüleri utangaç şehir yenilikçilerle A superdiverse mürettebat, onlar haklı renk ve sık fiesta onların aşk için ünlü değiliz ama, aynı zamanda tarifelerini kime felsefi halk vardır. Nadiren saygılı daha Meksikalılar az bulacaksınız; genellikle olumlu büyüleyici konum ve onların misafirleri memnun etmek için biliyorum. Onlar umutsuzluk Hiç iyi yönetilen varlık olabilir, ancak Meksika şiddetle gurur duyuyoruz onların bir-of-a-kind tüm çeşitliliği, sıkı sıkıya aile ağlar, güzel-çirkin şehirler, köklü gelenekleri, benzersiz agave-ile vatan esaslı likörler ve sansasyonel lezzetli, biber yüklü yiyecek. Nedenini anlamak uzun sürmüyor.

Meksika'da yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Museo de Antropologia
Son şeyler ilk; - yemyeşil bir tepenin aşağı tarafı, muhteşem bir merdiven gibi düşme galerileri birbirine bir dizi (Meksika'nın en iyi ikinci arkeolojik koleksiyonu içeren) bu olağanüstü müze encases bina kendi başına bir sanat eseridir . Arkeolojik hazineler görüntüleniyor nadiren bu keyifli olmuştur.


Mimari
Palacio Nacional
Meksika başkanı ofislerine ev, Federal Hazine ve Diego Rivera tarafından dramatik kağıdı, bu saray Zócalo tüm doğu tarafını doldurur. Bu noktada ilk saray 16. yüzyılın başlarında Aztek imparatoru Moctezuma II tarafından inşa edildi. Cortés üç iç avlulu bir kale olarak yeniden, 1521 yılında sarayı yıktı.


Tarihi
Quiahuiztlán
Bu inanılmaz Totonac kalıntıları sporadik ziyaretçilerin çoğu sormak ilk soru şudur: Neden, tarihsel önemi ve çarpıcı bir ayar verilmiş, hiç kimse burada yok mu? Ne yazık ki, hiçbir mantıklı cevap var. Aksine sadece huzur zevk ve susmak en iyisidir.


Müzeler ve Galeriler
Instituto Cultural de Cabañas
Parlak Plaza Tapatia doğu ucunda gururla ayakta Guadalajara'nın mimari hazinelerinden bir diğeridir. Onun büyüleyici neoklasik kemiklerin içinde, ancak, şehrin en iyi yerler arasında yer modernist duvar resimleri, en beklenmedik dizisidir.


Abideler
Palacio de Hierro
Sözde 'Iron Sarayı' demir ve çelik tamamen inşa Orizaba adlı hayali art nouveau bir dönüm noktası olduğunu. Alexandre Gustave Eiffel, Eyfel Kulesi ismini verdi ve Özgürlük çerçevesinin Heykeli mühendislik metalurji ustası, Paris'te inşa edilen bu köşk, tasarlanmıştır.


Kare ve Plazalar
Zócalo
Bir kostümlü señorita kol ve bağırışlar yakalıyor 'Baile!' (Dance!), iki düzine ayakkabı boyacılığı çılgınca parlatma onların gazete okuma seçeneği üzerine eğilmiş oturmak ve bir üç parçalı marimba bant ana meydanın sömürge revaklar altından 'La Bamba' içine başlattı.
Kare ve Plazalar
Plaza Garibaldi
Her gece şehrin mariachi bantları bu festival meydanında kemer dışarı yürekten baladlar toplamak. Bir şarkının (yaklaşık M 100 $) için ödeyeceğiniz biri tarafından yaklaştı kadar gümüş çivili kıyafetler giyen, onların trompet ve nağme kendi gitar çalacak.


Macera
Aventura Pantera
Bu şirket İngilizce konuşan Walter Bishop Velarde, Meksika ekoturizmin öncülerinden biriydi ve engin bilgi ve kuzey Meksika deneyimi olan eski bir Durango çiftlik sahibi tarafından çalıştırılır. O Sierra Madre Occidental ve Zona del Silencio içine heyecan, trekking, kuş gözlemciliği, dağ bisikleti ve kamp gezileri masterminds.


Barbekü
Finca Los Vaqueros
Geniş, açık taraflı ahırın bir tür uzun tablolarla Bu çiftlik tarzı eatery her yerde muhteşem ızgara etler ve diğer Meksika Ranchers 'yemekleri için kıyısında bir sefer değer.


Diğer
Fiesta Arsa
Zona Dorada güney ucunda Punta camaron o gösterişli beyaz kale MAZATLAN gece hayatının tartışmasız merkez üssüdür.


Meksika
Iglesia La Inmaculada
Fazla 40 yıl boyunca her gece, gönüllüler gibi ilerler gidiş ile corundas (üçgen tamales), uchepos (taze mısır tamales), bu büyük modern kilisenin bodrum katında kızarmış quesadillas ve Bunuelos (şuruplu donut), gibi yerel lezzetleri kadar hizmet etmiş hayır.


Meksika
Birrieria las Nueve Esquinas
O kadar ağzınızda erir ihale olana kadar mahalle Birria uzmanlaşmış ihtişamlı villagelike Nueve Esquinas (Nine Corners), et kendi suyunda pişirilmiş. Birrieria las Nueve Esquinas iyi yapar.


Diğer
Restaurante y Cabañas San Diego
Kasabaya yolda acele dere (El Paraíso sapağında işaretleri arayın) yanında karayolu yola, San Diego, gerçek bir dağ kaçış.
Meksika Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Meksika gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Meksika tanıtım videosu,Meksika görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Meksika tanıtım filmini izleyin

Meksika Uçak Bileti Al

Meksika Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Meksika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Meksika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Meksika Uçak Bileti Al »Meksika Uçak Seferleri » Meksika Uçak Bilet Fiyatı »Meksika Thy Uçak Seferleri »Meksika Ziyareti »Meksika Gezisi
Etiketler » Meksika Uçak Bileti Al   » Meksika Uçak Seferleri   » Meksika Uçak Bilet Fiyatı   » Meksika Thy Uçak Seferleri   » Meksika Ziyareti   » Meksika Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+