Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cayman Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Cayman Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Cayman Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Cayman Adaları Tanıtımı
Üç minik adalar İngiliz Denizaşırı Bölgesi makyaj Cayman Adaları muazzam Cayman Trench, en derin kısmında bir tarafı tehlikeli dengeli, Karayipler . Bankacılık, vergi cennetleri ve plaj tatil ile eş anlamlıdır yaparken onu bulmak oldukça zor bakmak gerekir bile, bu küçük, gururlu millet için çok daha fazlası var.

O daha Amerikanlaşmış yer tasarlamak zor olurdu - ne ilk Caymans hakkında çok şaşırtıcı nasıl un-İngiliz onlar olduğu Grand Cayman gibi el değiştirmek yerde SUV büyük alışveriş merkezleri ve ABD doları otoparklar alanı için jostle, Onlar ulusal para birimi olsaydı. Sadece Kraliçe veya bir çırpınan Birliği Jack sıra portre hiç farklı yalvarır. Bu çelişki, bu adaları tanırken keşfedeceksiniz sadece birçok ilkidir. Caymans kene uzaklıkta kalabalık ticari uzak oluyor kılan anlamanın anahtarı Grand Cayman 'nin uzun batı sahil şeridi ve adanın geri kalanını keşfetmek. Daha da iyisi, bırakın Grand Cayman tamamen ve büyüleyici 'kardeş adaları ziyaret' Cayman Brac ve Little Cayman . İşte hayat daha yavaş bir hızda çalışır ve insanların tekrar tekrar geri geliyor ve görmek doğal sevindirdi - kuş gözlem ve dalış ve şnorkel için yürüyüş dan - uzakta asla.

Caymans dramatik sahne ve Karayip kalanından çok buharlı gece hayatı olmayabilir, ama onların yerine, hayatın sessiz takılar birçok övünme üç ada üzerine yayılmıştır büyüleyici, bağımsız ve derin sıcak insanlar bulabilirsiniz.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Vatozlar ile dalış
1 günlük bir gezi turuna Grand Cayman olayları görmek
Gerçek bir denizaltı Cayman Adaları sualtı dünyasını keşfedin

Cayman Adaları Yapılacaklar

Doğal Merkezi
Blöf
Ziyaretiniz bu edebi yüksek noktayı keşfetmek için en iyi yolu, inanılmaz manzarası veren ve bu tür kahverengi boobies ve süzülürler süzülerek fırkateyn kuşlar gibi çeşitli kuş türleri görmek için izin, uçurumun kenarı boyunca uzanan Deniz Feneri patika boyunca yürümek olduğunu. 140ft anda, Cayman yüksek noktasıdır.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Seven Mile Beach
Gerçekten sadece 5 ½ kilometre uzunluğunda olmasına rağmen, kusursuz beyaz kum bu muhteşem iplikçik George Town kuzeye uzanan ve Grand Cayman turizm sanayiinin tutturur. Bu mükemmel muhafaza ediyor, bölgelerinde gölgeli ağaçları bulunmaktadır ve satıcıları tarafından untrod olduğunu. Açık kum büyük tatil köyleri yakınında kıt alabilirsiniz ama bu plaj büyüklüğü kendi aramak için bir yer her zaman var demektir.


Parklar ve Bahçeler
Queen Elizabeth II Botanik Parkı
Adanın yerli türlerin yaşamak isteyen herkes için bir hazine. Park (Haziran aracılığıyla çiçek geç Mayıs içinde) orkide ev, papağan ve diğer kuşlar ve doğal yollar olduğunu. Burada gerçek bir yıldız (ya da biz yıldızlı demeliyim?) Blue Iguana Kurtarma Programıdır.


Müzeler ve Galeriler
National Trust Ziyaretçi Merkezi
Bu sizin ilk ada durağı olmalıdır. Bu müze, kafe (tatlı ev yapımı dondurma şaşırtıcı), bilgi merkezi ve hediyelik eşya (T-shirt 'Küçük Boobies' okuyun) bir arada bulunuyor. Bu Bubi Gölet Tabiatı, kırmızı ayaklı boobies ve fırkateyn kuşları watchful büyük bir koloni yarımkürenin en büyük üreme nüfus birine ev yedekler.


Su sporları
Bloody Bay Marine Park
Adadaki ana beraberlik mükemmel dalış ve gerçekten heyecan verici bir deneyim için tüm dünyadan gelen dalgıçlar, arasında efsanevi bir dalış olduğunu. Uçurumun üzerinde gezinip dalgıçlar halüsinasyon olmadığını merak gibi kıyıya yakın ve sadece 18ft derinlikte, Bloody Bay Duvar akuamarin sonsuzluğa dikey düşer.


Uluslararası
Teyze Sha en Mutfak
Bu Brac favori (bu adada herkesin en az haftada bir kez tasfiye öğle yemeği için geliyor gibi görünüyor) gölgeli bir ağacın tarafından önlü bir derli toplu, beyaz ve turkuaz binada. Tüm uzmanlık vardır taze balık, keçi köri, ızgara ton balığı ve tavuk güveç - Patronları ünlü iyi Cayman ev pişirme için sundurma boyunca koltuklarda bekleyin.
Karayipler
Chester Fish Fry
Barbekü burun siren şarkı hemen doğusunda merkezinin bu basit yol kenarında evden dışarı wafts. Taze balık ızgara kokuları dayanılmaz vardır. Piknik masaları yoldan barınak, yerel bir satıcı eşit oranda büyüleyici hikayeler ve el yapımı sanat eserleri sunmaktadır. Işareti diyor: Bir pislik satın almak bir özgür.


Karayipler
Corita en Copper Kettle
Bu eski bir ahşap ev Corita dört yıl için tükendi mükemmel bir Karayip kafede ev sahipliği yapmaktadır. Böyle bir ev yapımı israf ile yumurta, pastırma, peynir ve üzüm jöle birleştiren onun imzası sandviç gibi kahvaltılar popülerdir. Tavuk ve pirinç gibi konfor gıda ile el boyaması plaj duvar dinlenebilirsiniz.


Kafe
National Trust Ziyaretçi Merkezi
Bu mükemmel müze ve ziyaretçi merkezi kafeterya bölümü mükemmel ev yapımı yiyecek. Kek, çörek ve kahve iyi ama gerçek bir muamele ev yapımı dondurma. Luscious ve kremsi, bu tür çikolata biber ve anahtar kireç gibi kabartan tatlar gelir.


Burger
Batık Bar
Plaj bar kum sandalyeler kurar ki, çok daha kolay, bu ayyaş sığınak daha gelmiyor. Sağ sahilde deniz manzaralı ünlü bir toprak kayması kokteylin tadını çıkarın. Burger gezi ve en iyi ağaç gölgeli piknik masalarında keyif aldım.

Çiftlikler, Atölyeler ve Fabrikalar
Boatswain Plajı
Disneyland Cayman olan yakın şey - ve çocuklarla sağlam bir favori. Kaplumbağa çiftlik yeşil deniz kaplumbağaları £ 300 üzerinden ortalama suaygırından için yavru yetiştirilir eşsiz bir kuluçka var.

Mimari
Pedro St James
Heybetli bir sahil 1780 Karayip büyük evi arkadaş, 'Pedro'nun Kalesi' müzeye geçiş yapmadan önce Meclis'e hapishaneden adliyeye gibi her şeyi yıllar hizmet vermiştir.
Cayman olarak lanse 'demokrasinin doğum yeri,' bu karar seçilmiş temsilcileri için bir kamu oyu lehine yapılmış burada 1831 yılında oldu.

Doğa ve Yaban Hayatı
Cayman Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Cayman Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Cayman Adaları tanıtım videosu,Cayman Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Cayman Adaları tanıtım filmini izleyin

Cayman Adaları Uçak Bileti Al

Cayman Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Cayman Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Cayman Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Cayman Adaları Uçak Bileti Al »Cayman Adaları Uçak Seferleri » Cayman Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Cayman Adaları Thy Uçak Seferleri »Cayman Adaları Ziyareti »Cayman Adaları Gezisi
Etiketler » Cayman Adaları Uçak Bileti Al   » Cayman Adaları Uçak Seferleri   » Cayman Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Cayman Adaları Thy Uçak Seferleri   » Cayman Adaları Ziyareti   » Cayman Adaları Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+