Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Macaristan Budapeşte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Macaristan Budapeşte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

Macaristan Budapeşte Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Budapeşte Tanıtımı
Batıda Buda Hills ve doğuda Great Plain ile, Tuna Nehri'ne yayılan, Budapeşte bir şehir bir mücevher olduğunu.
Man Hand
Budapeşte'nin güzellik bütün Tanrı-verilen değil, adam da bu güzel yüzünü şekillenmesinde bir rol oynamıştır. Mimari, Budapeşte kimsenin iştahını karşılamak için yeterli barok, neoklasik Eklektik ve art nouveau (ayrılıkçı) binalar ile, bir hazinedir. Genel olarak, olsa, Budapeşte bugün gördüğünüz şeylerin çoğu inşa edilmiş, başkentin 'altın çağı' sırasında, daha sonra bir fin-de-siècle, hissediyorum vardır. Neredeyse her bina art nouveau sırlı çini ve neoklasik kabartmalarla hala sessiz bir öfkeyle haykırmak İkinci Dünya Savaşı ve 1956 Ayaklanması arta kalan kurşun delikleri ve şarapnel skorlamalar, bazı ilginç ve sıradışı ayrıntı vardır.

Geçmiş Is Near
Onlar geçmiş başka bir ülke olduğunu söylüyor, ama her zaman Budapeşte'de köşede olmuştur. İkinci Dünya Savaşı ve 1956 bu izleri Tanık. Üzücü Tuna anıt üzerinde dokunaklı Ayakkabı gibi hatırlatmalar, ama olanları umut ve uzlaşı da, vardır - üzerinde eski gizli polis binanın 'kılıcı' gibi Andrassy ut şimdi 'saban' içine dövülmüş House of Terror , ile hikayenin iki tarafı anlattı. Ve sevinç gibi çok sevilen konser salonları inşa ve restore olsun, orada metro hatları genişletilmiş ve meşgul sokaklar yayalara.

Eat, Drink & Magyar olun
Orada gulaş daha Macar gıda için çok daha fazla olduğunu ve Avrupa'da pişirme en sofistike stiller biri olmaya devam etmektedir. Fransız, Çin ve kendi: Macarların bile şimdiye kadar üç temel dünya mutfakları vardır demek gibi gidin. Bu bir abartı biraz olabilir, ama bir gıda başkenti olarak Budapeşte'nin ünü 20. yüzyıl sonlarında 19. ve ilk yarısında büyük ölçüde Tarihleri ​​ve Komünizmin günlerinde bir nadas dönemi olmasına rağmen, bir kez daha dikkat komuta ediyor. Yani, çok, dünyaca ünlü şarapları - Villány en büyük gövdeli kırmızılar ve Somló en sert beyazlar bal-altın Tokaj.

Bekletin içinde
Budapeşte Kaplıcalar bolluğu bahşedilmiştir - Bazı 123 termal ve 400'den fazla mineral kaynağı, aslında, 14 farklı kaynaklardan. Sonuç olarak, 'sular alarak' Romalılar zamanından beri bir Budapeşte deneyim oldu. Hamamların seçimi cömert - Eğer Türk-çağda, art nouveau ve modern kuruluşlar arasında seçim yapabilirsiniz. Bazı insanlar ne olursa olsun yerli diziler onlar için bir çare arayan, ama gel çoğunluk eğlence ve dinlenme için vardır - biz hala Macarlar macskajaj ('kedi feryat', ya da kalıntı) dediğimiz için dünyanın en iyi tedavi olduğunu korumak olsa da.

Ben Budapeşte Aşk Neden
Steve Fallon, Yazar

Ve yanlış olanlar bazı, çok (katil pálinka, cılız troleybüsler - mimari (özellikle art nouveau), romantizm (köprüler özellikle görünümleri) ve yapışkan kayısı reçeli (sadece tost) - tüm doğru nedenlerle Budapeşte seviyorum ve) Türk hamamlarında organları kontrol. Ben ilk Budapeşte geldiğinde (o olduğu gibi şans eseri), ben kimin geçmişi anlamak için çok karmaşık görünüyordu, ben girilemez kabul güzel ve anlamlı dil ve insanlar tarafından sık sık üzücü ama emin şehre baldeoseu I Biliyorum asla düşündüm. Ben üçü hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaldı.

Budapeşte'de yapılacak Şeyler

Diğer
Memento Park
Neredeyse dört düzine heykeller, büstler ve Lenin, Marx, Béla Kun ve diğer eski sosyalist ülkelerde çöp yığınları üzerine sona erdi olanlar gibi 'kahraman' işçilerin plaklar ev, son zamanlarda, Memento Park, şehir merkezine 10km güneybatısındaki değiştirildi ziyaret etmek için bir zihin-üfleme yerdir.


Dini
Büyük Sinagogu
Büyük Sinagogu New York dışındaki dünyada ibadet büyük Yahudi ev ve 3000 kişi kapasiteli. 1859 yılında inşa edilmiş, sinagog hem Romantik ve Mağribi mimari elemanları vardır.


Dini
Holocaust Memorial Center
Bu merkez, bir işçi sınıfı mahallesinde çarpıcı bir modern binada, Macaristan soykırım başlamasının 60. yıldönümünde, 2004 yılında açıldı. Bir müze ve bir eğitim temeli, hem merkezin daimi sergi 1944-1945 Alman ölüm kamplarında Yahudilerin kitlesel sürgün 1938 Macaristan'da anti-Semitizm yükselişini izler.


Uluslararası
Klassz
Kesin olarak Macarca - - Yerel şarap toplum tarafından sahip olunan, Klassz çoğunlukla şarap hakkında ve burada yudum ve karşılaştırmak kadar dört düzine şarap sürekli değişen bir listeden 10 cl tedbir sipariş edebilirsiniz.


Piyasalar, Sokaklar ve Pasajlar
Ecseri Piac
Bu antika mücevher ve Sovyet ordusu saatler Fred Astaire-tarzı şapkalar her şeyi satan, Orta Avrupa'nın en büyük bit pazarlarından biridir. Cumartesi gitmek için iyi bir gün olduğu söyleniyor, bayiler pas ortasında elmas için burada erken olsun.


Uluslararası
Mak Bistro
Başında yeni bir şef ile MAK gücü gücüne gitti. Kata Talas greyfurt ve mango ile sardalye ile tarak gibi lezzetleri böyle iddialı eşleşmeleri sorumludur, ve o da sakatat kullanarak uzak utangaç değil.


Diğer
Palace of Arts
Tuna tarafından bu saray sanat merkezinde ve sadece Ulusal Tiyatro karşısında ana konser salonu 1700 kişilik Bela Bartok National Concert Hall (Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem) ve küçük Festival Tiyatrosu (fesztivál Szinhaz) 450 kişi kapasiteli. Her ikisi de yakın mükemmel akustiğin sahip sözde vardır.


Doğu Avrupa
Karpatia
Iman için görülmesi gereken yaklaşık 135 yıl öncesine dayanan fin-de-siècle tasarımı bir gerçek saray, 'Carpathia' bir arka saray restoran ve daha az pahalı sorozo (brasserie) hem de neredeyse modern Macar ve Transilvanya spesiyaliteleri servis , güzel bir kapalı bahçe terası da var.


Budapeşte bu rehberli Koç geziye batı Macaristan büyüleyici kırlarda bir sürücü alın. Gelenekleri açısından zengin bir şehir, öğle yemeği zevk ve şehrin ana manzaraları görmek için fırsat verilecektir Tuna, kıyısında yer almaktadır. Geniş bir koç tur sırasında öğleden sonra, Budapeşte'nin tarihi ve kültürel önemini takdir.

Şimdi ayırtın

Diğer
Hadik Kavehaz & Szatyor BAR
Bu dinamik ikili aynı binayı paylaşan ve sadece bir kapı ile ayrılmış geri Bartók Béla ut için tarih getirdi. Hadik 1949 yılında kapatılmadan önce yaklaşık dört yıl için bahisçilere çekti canlanan bir olde worlde cafe. Szatyor - 'Carrier kokteyller, duvarlarda çöp sanat ve şair Endre Ady tarafından yönlendirilen bir Lada ile ikizlerin funkier Bag'-olduğunu.


Tarihi
Hercules Villa
Hercules Villa, kuzeybatı Fő tér'den geniş bir toplu konut ortasında, bazı yeniden Roma kalıntıları verilen addır. Adı bir Roma villası ne bulundu Herkül'ün patlatır şaşırtıcı 3. yüzyılın zemin mozaikleri türetilmiştir. Önceden telefon; ziyaretler sadece gruplar için düzenleme tarafından genellikle, ama şanslı olabilir.


Diğer
Cinetrip
Rudas Hamamı düzenli bir özelliği kez, bu olağanüstü olay Széchenyi Hamamları kaymıştır ve bir ziyareti sırasında yer alıyor eğer sadece bunu kaçırmayın. Bu parti ve müzik, video, akrobasi ve banyo ile dans birleştiren ve bir all-out alem olmanın sadece kısa. Bravo! Çevrimiçi programları kontrol edin.


Diğer
Bambi Presszo
Kelimeleri 'Bambi' ve 'modern' rahat dostluklar yapmazlar; (bir Komünist dönem alkolsüz içecek almıştır) bu yer hakkında bir şey 1960'lardan beri değişti. Ve bu kalabalık burada seviyor sadece yoludur. Somurtkan, set-it-down-ile-çarpışma hizmet çarpık resmi tamamlıyor. Sıcak aylarda dışarıda oturma.

Macaristan Budapeşte Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Macaristan Budapeşte gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Macaristan Budapeşte tanıtım videosu,Macaristan Budapeşte görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Macaristan Budapeşte tanıtım filmini izleyin

Macaristan Budapeşte Uçak Bileti Al

Macaristan Budapeşte Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZMacaristan Budapeşte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Macaristan Budapeşte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Macaristan Budapeşte Uçak Bileti Al »Macaristan Budapeşte Uçak Seferleri » Macaristan Budapeşte Uçak Bilet Fiyatı »Macaristan Budapeşte Thy Uçak Seferleri »Macaristan Budapeşte Ziyareti »Macaristan Budapeşte Gezisi
Etiketler » Macaristan Budapeşte Uçak Bileti Al   » Macaristan Budapeşte Uçak Seferleri   » Macaristan Budapeşte Uçak Bilet Fiyatı   » Macaristan Budapeşte Thy Uçak Seferleri   » Macaristan Budapeşte Ziyareti   » Macaristan Budapeşte Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+