Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Avrupanın Gezilebilecek En İyi Yerleri İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Avrupanın Gezilebilecek En İyi Yerleri İZLE - VİDEO

Avrupa Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Avrupa Tanıtımı
Birkaç yerde bir yumruk paketi Avrupa . Onun Northern Lights itibaren onun Güney kıyılarına, bu drama kraliçesi, heyecan verici ve şaşırtıcı mekanlara onun olağanüstü zenginliği ile kafa karıştırıcı, sesler halklar ve partiler devam ediyor.

Ezici emin için kafa karıştırıcı olabilir - sadece kalabalık Eski Dünya haritası incelerken, dağ, denizlerin ve hatta hiç duymamış olabilir hatta ülkeleri şehirleri ortaya çıkaracaktır. Ama iyi haber burada yapmaya karar ne olursa olsun, size deneyim olacak tadı ve diğer hisler, sesler, manzaraları tarafından darmadağın bırakacağım: sadece korkmuş olacak Avrupa turu ve için hiçbir yolu yoktur.

İlk sayaçlarını klasikleri (bir tutam deneyebilirsiniz İngiltere , Fransa , Almanya , İspanya ve klasik bir şey bir çizgi ile baharat o kadar ( İtalya , Yunanistan , Türkiye , şartları örtülü olanlar (daha az araştırdı hedeflerini deneyebilirsiniz ise Balkanlar , İskandinavya, Portekiz ya da Polonya . gerçekten orijinal için gökyüzü sınırdır - İzlanda , Arnavutluk , Moldova ve Beyaz Rusya gerçek eksantrik, mikrodurumların için ise tüm, birkaç gezginler görmek Andora , Lihtenştayn ve Lüksemburg çağırıyorlar olabilir.

Mühim geçmişi Avrupa'da neler var bir mirastır! Yanı sıra demokrasinin doğum yeri olarak Atina arasında Forum Roma , Rönesans binalar ve sanat Floransa arasında zarif kanallar Venedik ve Napolyon ihtişam Paris , bu tür Mağribi sarayları gibi daha az beklenen siteler her zaman var Andalucía , içinde dünyanın yedi harikasından biri olmaya devam Türkiye , ikinci bir heybet Venedik içinde St Petersburg ve unutulmaz binalarda Auschwitz de Polonya'da .

Cutting-edge kültür Ama Avrupa kadar olağanüstü geçmiş ile meşgul değil. Kıta, moda, sanat, müzik, mimari ve tasarım dünya lideridir, sadece sokak stilleri ve müzik sahneleri görmek Londra ve Berlin'de , içinde çığır açan tasarım Antwerp , Kopenhag ve Stockholm'de ya da çağdaş sanatın şaşırtıcı görüntüler, iyi, hemen her yerde.

Nefes kesen manzaralar muhteşem sahne sizin şey? Müthiş fiyordlarını denemek Norveç , Scottish Highlands çarpıcı sahne ve volkanik dramaturji İzlanda , nefes kesen Alpler Fransa , İsviçre ve İtalya , ve az bilinen dağların İspanya , Slovenya , Güney Polonya ve Slovakya . Plaj yaşam için size bazı kum için mücadele edebilirsiniz Fransa 'un Côte d'Azur , İspanya 's Costa Brava veya Portekiz çok daha keyifle - - 's Algarve, ya kendi bozulmamış plajı, Arnavutluk , Bulgaristan ya da taş gibi on adaları Yunanistan ve Hırvatistan .

Stereotipler ulusların Avrupa'nın patchwork etrafında bir gezi Smashing kaçınılmaz size yer hakkında biliyordum düşündüm ne yeniden düşünmek yapacaktır. Seyahat herhangi formda olduğu gibi, sürprizler bekliyor: Eğer tembel klişelerin ötesinde küçük, insanileştirilmiş karmaşık ve çelişkili olacak biliyorum ülke kimin hakkında, siz ikonik eti sanat eseri ya da kendinizi ayakta bulmak olduğunu görünce sizin omurga üzerinde soğuk hissedeceksiniz doğru bu nerede oldu. Sen en az bir kez bir kafede ya da 'bu insanlar yaşamak için nasıl' düşünerek bir kulüpte, bir dağ kadar, bir plaj kendinizi bulacaksınız.

Evet, Avrupa vardır ve tüm sunuyor. Yani gecikme yok - en kısa sürede olabildiğince kendi Avrupa serüvenle planlama olsun. Görmek ve yapmak inanılmaz şeyler sunan pek çok olağanüstü yerler ile, tek sorunun nereden başlamak olacaktır ...

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Bir hafta içinde İtalya'nın olayları görmek
Çevrim ve Hırvatistan'da yelken
Kutup ayısının bölge keşfedin
18 gün içinde Doğu Avrupa'yı keşfedin
Daha fazla ilham ihtiyacınız var? Bizim Çıkış Avrupa'nın dört bir yanından en iyi fotoğrafları ve videoları ve dalmak Thorn Tree Avrupa şube dünyanın en deneyimli seyahat topluluğu kıtanın gizli hazinelerinden sonucunda ortaya çıkan,.

Avrupa'da Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Vatikan Müzesi
16. yüzyılın başlarında Papa Julius II tarafından kurulan ve başarılı Pontiffs tarafından büyütülmüş, Vatikan Müzeleri yüzyıllar boyunca papa tarafından topladığı dünyanın en büyük sanat koleksiyonlarından birini içerir.


Müzeler ve Galeriler
Uffizi Galerisi
Floransa'nın taç mücevher, Uffizi geniş U-şekilli Palazzo degli Uffizi doldurur. Onun koleksiyonu sanat tarihinin gam uzanıyor, ama kendi çekirdek başyapıt zengin Rönesans koleksiyonu - Botticelli bütün bir odayı dolduracak çalışır. Ziyaretçi iyi üç veya dört saat tutulur. Çok fazla aldığında, temiz hava ve muhteşem manzarası için katındaki cafe kafa.


Dini
La Sagrada Familia
Eğer sadece bir gezi gezi için zamanınız varsa, bu o olmalı. La Sagrada Familia onun katıksız dikeyliğinin tarafından huşu ilham ve öykünür ortaçağ katedralleri şekilde, daha fazla 100 yıl sonra hala yapım aşamasında bulunuyor. Tamamlandığında, en yüksek kulesi bugün daha fazla durmak olanlar gibi yine yüksek yarısı olacak.


Mimari
Trinity College
Kalabalık kalabalıklar gün için gitti bir yaz akşamı, İrlanda'nın en prestijli üniversitesi, mimarisinin bir başyapıtı gerekçesiyle daha Dublin'de bir daha keyifli bir yer neredeyse yok ve güzel Gürcü jölesi korunmuş çevre düzenlemesi.


Tarihi
Pompei'nin kalıntıları
Pompei'nin kalıntıları paha biçilmez. Sitenin değerinin çok basitçe MS 79 yılında Vezüv tarafından darmadağın değildi gerçeği yatıyor, bunun yerine (ponza taşı parçaları yakma) lapilli tabakası altında toprağa verildi.


Dini
Mezquita
Bu onun son derece huzurlu ve ferah bir iç mekana sahip, Córdoba'nın büyük caminin güzelliğini fazla abartmamak imkansız. Mezquita Müslümanlar, Yahudiler ve Hıristiyanlar yan yana yaşamış ve çeşitli ve canlı kültürlerin bir kafa etkileşimi ile kendi şehir ve çevresi zengin bir lüks ve rafine yaşta, tüm parlak dekorasyonu ile, ipuçları.
Tarihi
Herkulaneum kalıntıları
Haksız Pompeii antik teklifleri tarafından upstaged, Herkulaneum Harabeleri eski reklam ve şık mozaiklerle, kömürleşmiş mobilya ve terör vurdu iskeletler, arkeolojik buluntuların zenginliği var.


Müzeler ve Galeriler
Museo Thyssen-Bornemisza
Dünyada ağırlıklı olarak Avrupa sanatının en olağanüstü özel koleksiyonlarından biri, Museo Thyssen-Bornemisza sanat Madrid'in 'Golden Triangle' layık üyesidir.


Müzeler ve Galeriler
Mevlâna Müzesi
Müslümanlar ve hem gayrimüslimler için Konya'ya gelmek için ana nedeni Mevlâna Müzesi, Semazenlerin eski köşkü ziyaret etmektir. Celaleddin Rumi, Rum Selçuklu Sultanlığı, dünyanın en büyük mistik filozoflar birini üretti.


Müzeler ve Galeriler
Museu Nacional d'Art de Catalunya
Kentin genelinde, Palau Nacional tumturaklı neobaroque siluet MontjuicTepesi'nin eteklerinde görülebilir. 1929 Dünya Fuarı için inşa edilmiş ve 2005 yılında restore, bu 20. yüzyıl başlarında ortaçağı kapsayan çoğunlukla Katalan sanat geniş bir koleksiyona ev sahipliği yapıyor. Yüksek noktası olağanüstü Romanesk fresk topluluğudur.


Müzeler ve Galeriler
Galleria degli Uffizi
Bir hükümet ofis binası olarak 1560 ve 1580 yılları arasında inşa edilmiş Palazzo degli Uffizi, içine yerleştirilmiş, bu dünya çapında sanat müzesi Medici ailesinin özel sanat koleksiyonu korur. Bu Floransa bırakır asla koşuluyla 1743 yılında şehre miras oldu.


Müzeler ve Galeriler
Gallerie dell'Accademia
Pek akademik, bu galeriler daha cani entrika, yasak romantizm ve en çirkin Venedik partilerden daha utanmaz siyaset içerir.


Dini
Basilica di San Marco
Venedik'in mimari harikası yaratarak yaklaşık 800 yıl sürdü ve domuz yağı bir aziz varil. MS 828 yılında, kurnaz Venedikli tüccarlar iddia edilen Müslüman gümrük makamları tarafından muayene önlemek için domuz yağ varil Mısır dışında St Mark cesedini kaçak. Venedik kimin kemikleri inşaat sırasında iki kez yanlış olan onun çalıntı aziz, (ayy) etrafında altın bir bazilika inşa.
Avrupa Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Avrupa gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Avrupa tanıtım videosu,Avrupa görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Avrupa tanıtım filmini izleyin

Avrupa Uçak Bileti Al

Avrupa Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZAvrupanın Gezilebilecek En İyi Yerleri İZLE - VİDEO Haberi Oku, Avrupanın Gezilebilecek En İyi Yerleri İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Avrupa Uçak Bileti Al »Avrupa Uçak Seferleri » Avrupa Uçak Bilet Fiyatı »Avrupa Thy Uçak Seferleri »Avrupa Ziyareti »Avrupa Gezisi
Etiketler » Avrupa Uçak Bileti Al   » Avrupa Uçak Seferleri   » Avrupa Uçak Bilet Fiyatı   » Avrupa Thy Uçak Seferleri   » Avrupa Ziyareti   » Avrupa Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+