Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Paris Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Paris Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

Paris Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Paris tüm ancak makul herhangi bir şehir için uygulanabilir abartılardan tükenmiş. Notre Dame ve Eyfel Kulesi gibi, sayısız kez tarif edilmiştir Seine ve Sol ve Sağ Bankalar arasındaki ince (ve o kadar ince değil) farklar . Oysa, ne yazarlar bile biraz yansıtmak mümkün olmamıştı azamet ve sihirli.

Paris muhtemelen dünyadaki diğer şehirlerden daha fazla tanıdık yerler vardır. Sonuç olarak, ilk kez ziyaretçiler sık sık gelmesi Fransız başkentinin beklentileri her türlü: grand manzaralar, kaba insanlar, yaramaz gece kulübü revüler, Seine boyunca romantizm, kafeler ağır konuları tartışırken aydınların kim olmaz İngilizce konuşur. Eğer yeteri kadar sert bakarsanız, muhtemelen tüm bu bulabilirsiniz. Ama başka bir yaklaşım bir kenara Paris önyargılarını ayarlamak ve Eyfel Kulesi'nin ucu veya Notre Dame sivri her an görünümüne pop ilgili değildi sanki şehrin caddeleri ve arka sokaklarını keşfetmek için.

Cole Porter koymak gibi kısa sürede, 'çiselediğinde zaman, kışın' Paris 'it cızırdarsa zaman, yaz aylarında' bile, herhangi bir zamanda, hemen hemen her yerde büyüleyici olduğundan ve (eğer varsa daha önce pek çok diğerleri gibi) keşfedeceksiniz o. Sen dönerim. Bize güvenin.


Moulin Rouge Paris'te bir numaralı gösterisi, değilse Avrupa'nın bütündür. Şaşılacak hızla dışarı satıyor! Dünyaca ünlü kızları ve Fransız Cancan dansçılar Moulin Rouge tarihi sahnede kendi onurumuz görmek şansını kaçırmayın. Moulin Rouge Paris ay önceden dışarı satıyor.


Moulin Rouge bir kabare gösterisi ile Eyfel Kulesi ve Seine Nehri gezisi ziyareti birleştirerek Paris'te unutulmaz bir gece dışarı keyfini çıkarın. Bir saatlik nehir gezisi ardından Eyfel Kulesinde 58 Tour Eiffel restoranda akşam yemeği keyfini çıkarın veya gemide Eyfel Kulesi'nin 2. katında bir 1 saatlik ziyaretin ardından Seine Nehri akşam yemeği seyir yemek.Moulin Rouge Paris'te bir numaralı şovu bir akşam yemeği gösterinin keyfini çıkarın. Üç farklı akşam yemeği menüleri bir seçim ile, dünyaca ünlü şov kızları ve Fransız Cancan dansçılar Moulin Rouge tarihi sahnede kendi onurumuz görmek şansını kaçırmayın. Moulin Rouge Paris ay önceden dışarı satıyor, bu yüzden hayal kırıklığı önlemek için önde kitap.

Eğer köşe ve yarıklarına, yeni ve ikinci İngilizce dil kitapları ile taşması bu büyüleyici kitapçı, girmek gibi büyü bir tür iner. Onun kanepeler yazarlar raflarında istifleme karşılığında kalmak yatak çevirmek geceleri, yazarlar beslenmesi için bir beldedir.


Sana Paris sunabileceği en iyi konumlar ücretsiz giriş verir Paris Pass, ile gezi sevinç keşfedin. Eğer Louvre ve Musée d'Orsay gibi birçok konumlar hızlı parça girişi ile kuyruklar atlamak gibi, zamandan tasarruf ve çeşitli Paris restoranlar ve dükkanlar özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Frenchie
Aksi takdirde aşağı girişim olmaz bir sokak aşağı sıkışmış, ahşap masa ve eski taş duvarlar ile bu bijou bistro ikonik olduğunu.Mimari
Passage Couverts
Orada birkaç kapalı alışveriş eğlencelerle bd Montmartre kapalı ve onları yürürken geri 19. yüzyıl sepya tonlu Paris adım gibi.


Füzyon
Tokyo Eat
Aksi oturaklı batıda kesinlikle funkiest yemek seçeneği, Tokyo modern sanat müzesi Palais de Tokyo bağlı iddialı kantin yiyin. Çok müze kendisi gibi, ayar renkli uçan daireler tablolar üzerinde gezinip ve sokak bakan pencerelerin sanat sergileri değişen, çok endüstriyel şık.Paris küçük bir grup turuna Versailles Sarayı ve Bahçeleri ihtişamını yaşayın. Sadece sekiz grup başına maksimum ile, Versailles için bu küçük grup gezisi daha samimi bir deneyim sağlar. Merkezi bir konumda bulunan Paris otellerden Otel pikap yolculuğun tüm tahmin çalışmaları alarak dahildir.


Fransız
Septime
Çoğunlukla bilinmeyen bir alışveriş listesi (askı biftek / hindiba / kökleri, tavuğun yumurta / kaz ciğeri / Jump Christina) gibi göründüğü Septime de menü okuma, uzağa almazsınız. Hatta bir menü almak ve eğer bu - sen mükemmel beş çeşit yemek (öğle ve akşam yemeklerinde kullanılabilir) sipariş ederseniz, hatta o gelene kadar sunulmakta ne bilemezsiniz.


Ice Cream & Gelateria
Berthillon
Berthillon Château Lafite Rothschild şarap ve Valhrona çikolataya ne dondurma etmektir. Ve seçim için 70 tatlar üzerinde yakın ile, seçim için şımarık olacak.


Bistrolar & Brasserie
Le Dauphin
Advance rezervasyonları bu uğultu şarap barda önemlidir. Birkaç kapı aşağı Le Chateaubriand gibi aynı ekip tarafından işletilen, mermer zemin, mermer bar, mermer tavan ve mermer duvarlar (ve tek ayna) ile sade beyaz boşluk tadı bir tapınak. Öğle yemeği bir iki onbir seçimi ve (tahmin) beyaz porselen üzerinde bir sanat eseri gibi sunulan iki şebeke (bir balık, bir et), olduğunu.


Diğer
Les Deux Magots
Hiç St-Germain-des-Pres 'erken 20. yüzyıl edebiyat sahne özetliyordu bir kafe olsaydı, herkes oldu herkes bu eski mekân. Sen koyu yeşil tente ve pencere kutuları dökülmesini sardunyalar gölgeli terasta bir hasır sandalyede bir kahve yudum Beaucoup harcayacak, ancak Paris tarihinin yadsınamaz bir parçası.

Paris Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Paris gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Paris tanıtım videosu,Paris görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Paris tanıtım filmini izleyin

Paris Uçak Bileti Al

Paris Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 Paris Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Paris Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Paris Uçak Bileti Al »Paris Uçak Seferleri » Paris Uçak Bilet Fiyatı »Paris Thy Uçak Seferleri »Paris Ziyareti »Paris Gezisi
Etiketler » Paris Uçak Bileti Al   » Paris Uçak Seferleri   » Paris Uçak Bilet Fiyatı   » Paris Thy Uçak Seferleri   » Paris Ziyareti   » Paris Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+