Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Uganda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Uganda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Uganda,

Uganda Tanıtımı
Uganda olan Afrika kıta sunduğu her şeyin iyi ile, yoğunlaştırılmış bir küçük ama çarpıcı bir hedef içine paketlenmiş. Uganda en yüksek dağ ev Afrika'da , Ay'ın Dağları Rwenzori Milli Parkı . Bu güçlü Nil'in kaynağı, ve çevresinde Jinja dünyanın en iyi rafting sunmaktadır. Bu görkemli dağ goril, gezegendeki nadir hayvanlardan birinin de dahil olmak üzere yeryüzünde primatların yüksek konsantrasyon vardır. Baş Bwindi Impenetrable National Park bu büyük maymunlara yakın almak için bir şans.

Tüm bunların üstüne, sahne yüzden bir yağlı boya gibi, güzel milli parklar komşu çok daha az ziyaretçi görmek görünüyor çarpıcı Kenya ve Tanzanya ve sermaye, Kampala , çoğu daha güvenli ve dostça Afrika'da . 1907 yılında öncü turist Winston Churchill 'Pearl çağırdı Afrika '. O haklıydı.

Bugün çoğu insan için Uganda Mansiyon ve onlar düşüneceğim ilk şey İdi Amin vahşeti. Minnetle Uganda için, büyük adam, 2003 yılında sürgünde öldü, bunların saflık onların kaybı. Gerçekte çok farklı. İstikrar ülkenin birçok yerinde döndü ve turistler özellikle kuzeydeki bazı bölgelerde, seyahat için güvensiz kalır (açık kollar ile karşıladı - daha fazla görmek Sağlık ve Güvenlik bölümüne . geçmişin denemeler ve sıkıntıları olmasına rağmen, Ugandans var oldukça iyi fırtınayı atlatmış. insanlar kalp-ısınma konukseverlik up sunmak ve aşağı ülke, onların her zaman mevcut smile 'Merhaba mzungu!' eşliğinde. Onlar gerçekten kıtadaki en iyi halk bazılarıdır.

Dünya bu büyülü mikrokozmosu uyanır önce, şimdi dalma almak Afrika'da .

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Vahşi dağ gorilleri, altın maymunlar ve şempanzeler takip
Bwindi Impenetrable National Park unutulmaz bir goril trek gitmek
Gorillerin ve gergedan gerçek yaşam keşfedin
Cape Town Nairobi bir ömür boyu yolculuğa girişmek

Uganda Yapılacak Şeyler
Göller, Nehirler ve Şelaleler
Bujagali Falls
Geleneksel bir şelale daha büyük rapids daha bir dizi, Bujagali Falls Uganda'nın olağanüstü doğal güzellik noktalarından biri kalır ve hafta sonları halk ile çok popüler. Bu Doğu Afrika'nın daha gevşek yerlerden biridir ve birkaç gün için chill kenara biraz zaman ayarı iyi değer.

Doğal Merkezi
Bwindi aşılmaz Milli Parkı
Ayrıca Delinmez Ormanı olarak bilinen, Bwindi Uganda'nın en son oluşturulan milli parklarından biridir. 331 km ² kapsar parkı, dağ goril kalan son habitatların birini kapsar, ve neredeyse yarısı nerede - tahminen 330 kişi - Dünyada hayatta kalan dağ gorilleri yaşıyor.

Su sporları
Nalubale Rafting
Nil'in kaynağı dünyanın en muhteşem rafting yerlerinden biridir ve Uganda birçok ziyaretçi için bir rafting turu ziyaretin vurgulayın. Ödün vermeden sarhoşluğu sunan dört şirketleri şimdi vardır. Bu operatörlerin biri oldukça yeni Nalubale Rafting olduğunu.

Abideler
Kasubi Tombs
Sadece Masiro Rd kapalı Kasubi Tombs, ilk olarak 1881 yılında inşa edilmiş ve geleneksel kültürün bir doz için bir göz değer vardır edildi. Buganda insanların kabakas çeşitli büyük geleneksel kamış ve ağaç kabuğu bez binalar var.

Su sporları
All Terrain Adventures
Victoria Nil güzel kıyısında bisikleti Quad ATV Adventures için gerçek bir patlama sayesinde. Şimdi bir düzineden fazla dörtlü vardır ve uygulama devre üzerinde biraz dönüş sonra, yakın kırsal criss-cross parkurları ve yürüyüş yolları keşfetmek zamanı.

Diğer
Al'ın Bar
Azılı daha iyi bir kelime olabilir ancak Kampala bir efsane, bu, Uganda'da en ünlü bar! Bu sabahın erken saatlerine kadar bar propping bazı insanları bulmak için garanti edilebilir Kampala bir yerdir.Ruanda'da bir goril safari nazik devleri ile yakın bir karşılaşma her zaman sizinle kalacak olağanüstü bir Afrikalı deneyim - ve sadece biri bu unutulmaz bir Afrika kara bir macera sunduğu birçok yaban hayatı spottings arasında bulunuyor.

Şimdi ayırtın
Doğal Parklar & Ormanlar
Bigodi Sulak Sanctuary
Magombe Swamp korumak için kurulan Bigodi Sulak Sanctuary, 137 türleri ile kuşlar, artı kelebekler ve primatlarda bir dizi için bir cennettir. Güdümlü Kibale alanda toplum geliştirme projeleri yardımcı olmak amacı ile bu kutsal sayesinde geliştirilmiştir yürür, böylece proje desteği hak ediyor.

Müzeler ve Galeriler
Uganda Museum
Uganda Müzesi oldukça halsiz olduğu bu millet için vitrin olması gerekiyordu olduğunu verilmiştir. Bu bir av, tarım, savaş ve din kapsayan birkaç iyi etnolojik sergiler yanı sıra, arkeolojik ve doğal tarih görüntüler vardır. Belki de en ilginç özelliği, geleneksel müzik aletleri koleksiyonu, ama bunlar bile ayrı düşüyor.

Diğer
Ndere Merkezi
Eğer geleneksel dans ve müzik ile ilgilenen iseniz, Ndere Grubunun bir performans yakalamak için deneyin. Bu Uganda'da birçok etnik grupların üyeleri müteşekkil ve dünya turları uluslararası beğeni kazanmıştır. Troupe dışında bir oditoryum, restoran-bar ve hatta bazı konaklama içerir Mavi Mango, ötesinde, Ntinda, Ndere Merkezi'nde yeni bir tabanı vardır.

Hint
Masala Chaat House
Burada yemek Hintlilerin çokluğu bu yerel kurumda otantik tatlar ve uygun fiyatlar konusunda bir şeyler söylemek gerekir. Ulusal Tiyatrosu'nun karşısında yer alan, ucuz vejetaryen thalis hizmet veren ve gece boyunca gülümseyen vejetaryenler tutmak yığınları daha vardır.


Dağ gorilleri ve bu 2 hafta kara maceraya diğer şaşırtıcı yaban hayatı tanışın. Nokta Kalinzu Orman şempanze ve onların doğal yaşam tehlike altında dağ gorilleri noktaya bir kez-in-a-ömür boyu fırsat için derin Ugandalı ormanların içine seyahat ederken deneyimli izci katılacak.

Şimdi ayırtın
Diğer
Müzisyenler Kulübü 1989
Kampala müzisyenler gayri jam oturumları ve canlı performanslar için Ulusal Tiyatro'da her Pazartesi bir araya geliyoruz. Şehirde ise yer Ugandans işe geri Pazartesi sonra buhar kapalı icar ile doldurur ve içecekler akış gibi bu bir zorunluluktur.
Uganda Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Uganda gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Uganda tanıtım videosu,Uganda görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Uganda tanıtım filmini izleyin

Uganda Uçak Bileti Al

Uganda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Uganda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Uganda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Uganda Uçak Bileti Al »Uganda Uçak Seferleri » Uganda Uçak Bilet Fiyatı »Uganda Thy Uçak Seferleri »Uganda Ziyareti »Uganda Gezisi
Etiketler » Uganda Uçak Bileti Al   » Uganda Uçak Seferleri   » Uganda Uçak Bilet Fiyatı   » Uganda Thy Uçak Seferleri   » Uganda Ziyareti   » Uganda Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+