Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Zambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Zambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Zambia,

Zambiya Tanıtımı
Eğer 'gerçek' yaşamaya bittiyse Afrika , Zambiya kaba elmas olduğunu. Ülke ile kıtanın en iyi vahşi yaşam parkları, ve hisse bazı (sahiptir Zimbabve : bölgenin önemli bazı olayları Victoria Falls bölgesinde Güneybatı Zambiya , Lake Kariba'da yanı sıra Lower Zambezi National Park içinde Güneydoğu Zambiya . Ayrıca bir fener rüya gibi balıkçılar bir dişlek tigerfish veya nadir, dev vundu iniş umutları ile güçlü Zambezi Nehri üzerinde şanslarını denemek için tüm dünyada dolu. Hırslı birders da kuşlar, en önemlisi Chaplin'in barbets onun muhteşem çeşitliliğini bakış Zambiya akın ediyor.

Bağımsız seyahat edenler için Zambiya bir sorun olabilir: büyük kasaba ve turistik arasındaki mesafe büyük, ve araba ya da toplu taşıma araçları ile dolaşmakta zaman ve sabır alır. Ama çoğu için, bu meydan Zambiya'nın temyiz parçasıdır. Kaydet Lusaka ve Livingstone, bu 'gerçek' olduğu Afrika , bölgenin giderek gelişmiş ve Batılılaşmış parçalar arasında çok nadir.

Eğer seyahat kolay gibi ve vahşi düzgünce 'bir homojenize ve Batılılaşmış versiyonu bindirildiğini Yani Afrika'da ', ardından Zambiya çok cazip değil. Bir çiğ kenar ve bir zevk ama Afrika'yı birkaç turist, Zambiya aradığınız yerdir.

Zambiya Yapılacak Şeyler

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Victoria Falls Dünya Mirası Ulusal Anıtı Alanı
Bu kudretli Victoria Falls için buradayız budur. Bu Zambiya sınır kapısında önce 11km şehir dışında bulunan Mosi-oa-Tunya Ulusal Parkı, bir parçası, burada bir yol yerel fauna, jeoloji ve kültürüne mütevazı görüntüler vardır ziyaretçi bilgi merkezi, yol açar. Merkezden, yolları bir ağ farklı bakış kalın bitki örtüsü ile yol açar.


Viewpoints & Gözlem Güvertesi
Livingstone Adası
Falls at, ama Afrika değil sadece en heyecan verici deneyimlerden biri, Livingstone Island tüyler ürpertici bir yolculuktur. Victoria Falls azgın drama kenarında doğrudan ayarlanır doğanın nihai sonsuzluk havuzu, - İşte Şeytan Pool yıkanmak olacaktır. Sen havuza sıçrama ve sonra 100m damla olağanüstü bir görünüm elde etmek için kenar üzerine kafa karıştırmak olabilir.


Afrika
Cafe Zambezi
Yerel lezzet ile patlama; canlı dekor gece gündüz ve mumlarla tarafından güneşli açık avlu, için kapalı yemek salonunda akar. Geniş menüsü, yerel braai (mangal) keçi eti ve mopan tırtılların veya beyaz peynir ile kavrulmuş sebze uluslararası bir büküm sık, Sadza (mısır lapası) ile servis kapsar.


İtalyan
Mikelanj
Ndola yemek hedef, bir tasarımcı tente altında sahte bir İtalyan tarzında iç ve çekici bir kafe-teras vardır. Pizza etkileyici otantik ve menü ev yapımı makarna ve öğütülmüş kahve içerir. Bağlı bir küçük butik otel de bulunmaktadır. Pazar günleri bu otel misafirleri ve yerel halk için açıktır.


İtalyan
Olga'nın Italian Corner
Olga'nın otantik ahşap-ateş ince kabuk pizza, yanı sıra tüm büyük bir sazdan çatı altında hizmet lezzetli ev yapımı makarna klasikleri yok. Vejetaryenler için harika seçenekler, onun çıtır kararmış kenar çanak servis ile lazanya içerir. Tüm karlar dezavantajlı gençlere yardımcı olmak için bir toplum merkezine gidin.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Mosi-oa-Tunya Milli Parkı
Zambiya'nın en küçük ulusal parkı Victoria Falls (onun diğer bölüm Livingstone yakın bir oyun parkı olmayan) Zambiya tarafını çevreler. Ziyaretçi Bilgi Merkezi yerel fauna, jeoloji ve kültür ve el sanatları tezgahları bir kitle hakkında mütevazı görüntüler vardır. Buradan yolları bir ağ düşme için farklı bakış kalın bitki örtüsü ile açar.Doğa ve Yaban Hayatı
Munda Wanga Çevre Parkı
Munda Wanga Çevre Park nadir görülen pangolins ve kara büyü için kullanılan baykuşlar (Genets ve cerval kediler için bir ıslah programı da var) de dahil olmak üzere, vahşi içine yeniden giriş için hayvanların her türlü ıslah eder.

Müzeler ve Galeriler
Moto Moto Müzesi
Eğer bölgede iseniz bu müze de görülmeye değer olduğunu. Bu Bemba halkın kültürel hayatı ve geçmişi ayrıntıları çok olan bir büyük ve farklı bir koleksiyona sahiptir. Burada sergilenen ürün eski Bemba davul, geleneksel müzik aletleri ve sigara gereçlerinin bir dizi içerir.

Piyasalar ve Çarşılar
Lusaka City Market
Kaotik ve sıkışık eponymously adlı otobüs durağı yanı sıra kaldırım satıcıları gerçek bir Maginot Hattı ile önlü, Lusaka City Market giriş ulaşan ve kendisini bir başarı. Ne yazık ki, büyük canlı ve tıklım tıklım doldu, giyim ve tezgahlarda warren satılan Zücaciye ortalama gezgin çok ilgi değil iken.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Victoria Falls
Victoria Falls dünyanın en muhteşem daldırır biridir. 2km (1.2mi) çapında Zambezi Nehri dik duvarlı vadinin içine daha fazla 100m (328ft) düşer. Victoria Falls Zambiya tarafı uzun, daha iyi bilinen Zimbabwe meslektaşı ikinci keman oynadı, ama sorun next door Livingstone olumlu patlama demektir.

Müzeler ve Galeriler
National Museum
Sovyetler döneminden Moskova bakanlığı benzeyen bir binanın bu büyük kare kutu, bir müze bir kabuk daha fazla değildir. Kent kültürü ve Zambiya tarihinin sergiler dahil üst kattaki galerileri yenilemek için on yıl süren planı, kültürel, etnografik ve arkeolojik eserler oldukça eskimiş artılarından bırakarak süspansiyon kalıcı bir devlet gibi görünüyor.

Müzeler ve Galeriler
Livingstone
Livingstone tarihi kent Zambiya'nın turizm başkenti ve seyahat edenler için önemli bir merkezidir. En çok ziyaretçi Victoria Falls için geliyor, ama şehir kendi konumlar vardır - bir çok Afrika atmosfer ile birlikte bir özetlemeye sömürge geçmişi. Livingstone falls kısa bir mesafe uzaklıkta ve çok uzak bazı yüksek-kaliteli milli parklarından değildir.

Parklar ve Bahçeler
South Luangwa Milli Parkı
Sahne, hayvanların çeşitliliği, erişilebilirliği ve konaklama seçimi için, Güney Luangwa iyi Zambiya parkı ve Afrika'nın en görkemli biridir. Yoğun ormanlık çeşitli arazi arasında, havuzları Akmaz ve açık çimenli ovalar büyük filler sinir bozucu Çeçe sinekleri, her şekil ve büyüklükte hayvanlar pusuda. Sıtmaya karşı önlemler alın.
Zambiya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Zambiya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Zambiya tanıtım videosu,Zambiya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Zambiya tanıtım filmini izleyin

Zambiya Uçak Bileti Al

Zambiya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 Zambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Zambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Zambiya Uçak Bileti Al »Zambiya Uçak Seferleri » Zambiya Uçak Bilet Fiyatı »Zambiya Thy Uçak Seferleri »Zambiya Ziyareti »Zambiya Gezisi
Etiketler » Zambiya Uçak Bileti Al   » Zambiya Uçak Seferleri   » Zambiya Uçak Bilet Fiyatı   » Zambiya Thy Uçak Seferleri   » Zambiya Ziyareti   » Zambiya Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+