Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cezayir Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Cezayir Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Algeria,

Cezayir Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı alanlarda olmayan tüm gerekli seyahat karşı önerir , kendi ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Komşu eşit popüler bir tatil beldesi kez Fas , Cezayir'in turizm endüstrisini tüm ama acı bir iç savaş 1992 yılında patlak kayboldu. On yıllık bir çatışmanın ardından durum biraz geliştirilmiş ve güney Sahra bölgesinde bazı erişim yıllarda son birkaç mümkün olmuştur. Ancak, araç olmadan bağımsız seyahat neredeyse varolmayan, ve 2003 self-drive seyahat turist kaçırmalar risklerin çok farkında olmak gerekir sonra.

Cezayir, Kuzey Afrika'nın en ilginç ülkelerden biri olarak ziyaretçilerin Bu eksiklik, büyük bir utanç. Dramatik Unesco listelenen Tassili n'Ajjer ve Hoggar bölgelerde, kasabası yakınlarındaki Tamanrasset , aşiret kültürü çok canlı olduğunu ve birçok Arap ülkelerine ortak gün-gün sorunsuz bariz yoktur. Cezayir canlı bir karışımını içeren bir gelenek ve modernizm, varlığını sürdürmek sömürge geçmiş. Timimoun Sahra hikaye kitabı vaha şehir somutlaştırır ve davetkar şehir In Salah bir sürünen kumul ile ikiye bölünür.

Seyahat için seçenekleri özellikle bir backpacker olarak, sınırlı, ancak bu büyük milletin, hatta bir kısmını görmek için bir şans geçti edilmemelidir.
Cezayir'de Yapılacaklar

Çevredekiler & Köyleri
Casbah
Şehrin kalbi hemen batısında Pl des Şehitler antik Casbah, sokakların dar ve dik labirent gibi. En Rue Ahmed Bouzrina sonunda Ketchaoua Camii çevresinde yoğunlaşmış keşfetmek için birkaç muhteşem Osmanlı saray var; iyi Dar Hassan Pacha olduğunu. Medine yukarıdaki şehrin Citadel olduğunu.

Tarihi
Timgad
Çevredeki hiçbir şey - beton kaplı Batna, uzak sıçrama noktası 40km kesinlikle hiçbir şey - Timgad ihtişamını için hazırlar. Hatta giriş, sonra da büyük bir otopark, ağaçların bir çizgi, bir müze ve ... bütün bir Roma kenti aldatıcıdır.

Tarihi
Djemila Kalıntılar
Djemila yarım gün rahatça tüm sitenin etrafında yürümek için yeterince küçük.

Arkeolojik
Djemila
Djemila yarım gün rahatça tüm sitenin etrafında yürümek için yeterince küçük.

Tarihi
Tiddis
Hiçbir şekilde Djemila ihtişam karşılaştırır rağmen, Tiddis Roma şehir Konstantin büyük bir günlük gezi yapar. Vasi size bir bilet satmak için varış görünecek ve hizmetleri rehberlik için ödemek isteyebilirsiniz. İçecekler ve atıştırmalıklar bazen mevcuttur, ama en azından yaz aylarında kendi su getirmek için emin olmalıdır.

Tarihi
Lambèse-Tazoult
Timgad'da ve Khenchela doğru Batna yol yüksek güvenlikli bir cezaevi konumu, 1855 yılında Fransızlar tarafından inşa edilmiş bir hapishanenin son canlı örnek olarak rezil Tazoult modern köyün etrafında hafif dolambaçlı yoldan yapar.Tarihi
Hippo Regius
Ayrıca Hippone olarak bilinen Hippo Regius'un antik kentinin kalıntıları, çiçekler, biberiye, zeytin ağaçları, kuşları ve koyun tam bir yuvarlanma site genelinde gergin ve heybetli, sömürge tarafından gözden, Cezayir'de en andıran arasında St Augustine dönemi Bazilikası. Sen sahil ne girmek, sahip su binlerce yıl boyunca birkaç yüz metre çekilmiştir.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Camii ve Sidi Boumediene Türbesi
Kuş uçar gibi merkezinde yaklaşık 1.6km güneydoğu, Cezayir'in en güzel kompleksleri, 1986 yılında Fes gelen ustalar tarafından restore Camii ve Sidi Boumediene Mezarı, biri yatıyor.

Tarihi
Arkeoloji Parkı
Tipaza batıya 900m Cebel Chenoua hakim plaja çam ve diğer ağaçların arasından aşağı bu arkeolojik parkı rulo güzel bir site ve kalıntıları, üzerine inşa edilmiştir. Bu parkın dışında müzede başlamak en iyisidir. Oradan, site ikisi, müzenin batı olmanın ana kısma ayrılır.

Dini
Medracen Türbesi
Eğer düz arazileri üzerinde yaklaşırken, sen düşünme için affetmiş olabilir ufukta bir şey büyük ve koni-tepesinde görünür bir tepedir. Bunun yerine, bir türbe ve Cezayir'in birçok arkeolojik gizemlerinden biridir. Türbe çapı 18,5 yüksek ve 59m olan ve moloz çekirdek üzerinde belirtilen kesme taşlardan oluşan geniş bir dizi oluşur.

Müzeler ve Galeriler
Müze, Cherchell'daki
Place des Martyrs, müze evler kapalı lider Juba II döneminden bunun çok ülkede iyi heykel, bazı. Birçok olayları arasında mermer alınlarında karşısında kraliyet bandı takmak kraliyet ailesinin büstleri ve Juba en geç anne-in-law, Mısır ünlü Kleopatra derece nadir bir portre vardır.

Müzeler ve Galeriler
Arkeoloji Müzesi
Bu Araplara düştü önce Sétif Vandallar itibaren tekrarlanır ve zaman Sétif eğlence parkı hala kısmen Bizans duvarının bir streç tarafından sarılmış, antik şehrin kalıntıları yetersiz, inşa.

Kale, Saraylar & Köşkler
Bey'in Sarayı
Limana bakan burnu etrafında çok alan bir askeri bölge olduğunu, ama bu aslında misnamed Château Neuf (Yeni Kale), ziyaret durdurmak izin vermeyin eski, 14. yüzyıl Merinid Sultan Abou Hassan kale. Karmaşık bazı kapalı iken Bey'in Sarayı (Eğer koruma için bağırmak zorunda kalabilirsiniz) kapalı kapıları rağmen, açıktır.

Cezayir Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Cezayir gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Cezayir tanıtım videosu,Cezayir görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Cezayir tanıtım filmini izleyin

Cezayir Uçak Bileti Al

Cezayir Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Cezayir Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Cezayir Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Cezayir Uçak Bileti Al »Cezayir Uçak Seferleri » Cezayir Uçak Bilet Fiyatı »Cezayir Thy Uçak Seferleri »Cezayir Ziyareti »Cezayir Gezisi
Etiketler » Cezayir Uçak Bileti Al   » Cezayir Uçak Seferleri   » Cezayir Uçak Bilet Fiyatı   » Cezayir Thy Uçak Seferleri   » Cezayir Ziyareti   » Cezayir Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+