Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Angola Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Angola Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Angola ,

Angola Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı bölgelerde zorunlu olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Angola göz açıcı - birden fazla şekilde. 1970'lerin başından bu yana yabancı ziyaretçiler tarafından savaş ve bakir zayıflatıcı yıl acı yaralı, ülkenin bir görünüşte şiddet kaplama arkasında gizli yalan coğrafi olayları ve engin kültürel zenginlikleri mahrem birkaç gözlemci ile, uzak ve keşfedilmemiş kalır. Ama, barış ve istikrar uzun bir dönemi de beraberinde 40 yıllık sivil çatışmanın son durmasıyla, keşif için fırsatlar sessizce açılıyor. Yabancılar için konumlar manifoldu vardır. Yaygın yoksulluk, doğuştan yolsuzluk ve gelişigüzel mücadele yıllardır harap bir altyapıya rağmen, Angola diğer birkaç ülke ölcüsemedigi cazibesi tutar. İşte ekvatoral açıkgöz sıcağında Afrika'nın size kıtanın en zarif insanlar karşılaşma ve en iyi korunan sırlarından pek keşfedeceksiniz.

Geniş plajları chill out, bakire yaban hayatı parkları yalnızlık örnek veya Portekizce sömürgecilik kalıntıları aracılığıyla elemek. Gönderen Luanda Lubango nüanslar ürkütücü.

Altyapı ve bir ölçüde güvenlik durumundaki gelişmelere rağmen, Angola seyahat maceracılar, bağnaz ya da ulaşım ağı giderek iyileşmekte ve yaban hayatı, yeniden doldurmak milli parklar kırıp için belirtileri sevk esnek budgets.But olanların korumak kalır kurtarma sadece bir serap daha vardır.

Angola yarım siyasi ve ekonomik kefaret için yol boyunca ve onun dramatik yeniden doğuş kaçırmak için bir utanç olurdu.

Angola Yapılacak Şeyler
Göller, Nehirler ve Şelaleler
Parque Nacional da Kissama
(Ayrıca Quiçama yazıldığından) Kissama, Luanda yer 70km (43.5mi) güney, Angola'nın en erişilebilir ve iyi doldurulmuş vahşi yaşam parkıdır. Budaklı Baobab ağaçları ile noktalanan kıyı savan Bu büyük sargı filler, manda, yerli Palanca antiloplar ve yuvalama deniz kaplumbağalarının tehlikeli bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Museu de Antropologia
Bay girişini koruyan Fortaleza de São Miguel 1576 yılında Portekizliler tarafından inşa edilen ve Luanda en eski ayakta yapıdır. Onun bugünkü yıldız şeklini aldı, bunun üzerine 1664 yılında değişmiş, kale bugün Müzesi Merkez das Forcas Armadas evler ve aşağıdaki şehrin panoramik manzarasını sunmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Müzesi Merkez das Forcas Armadas
Bay girişini koruyan Fortaleza de São Miguel 1576 yılında Portekizliler tarafından inşa edilen ve Luanda en eski ayakta yapıdır. Onun bugünkü yıldız şeklini aldı, bunun üzerine 1664 yılında değişmiş, kale bugün Müzesi Merkez das Forcas Armadas evler ve aşağıdaki şehrin panoramik manzarasını sunmaktadır.

Doğal Merkezi
Tunda-Vala Volkanik Fissür
Savaş büyük ölçüde etkilenmemiş, Lubango Namibe güzel plajları erişim sağlar. Yolda, deniz seviyesinden 2600km (1615mi) tırmanabilir Tunda-Vala volkanik fissür, izlemek. Deniz seviyesine dik damla görünümü oldukça muhteşem.

Mimari
Banco Nacional de Angola
Marjinal liman tarafı kıvrımlı süpürme günün herhangi bir zamanda ilginç bir yürüyüş yapar. Mimar Vasco Regaleira tarafından tasarlanan ve 1956 yılında açılışı Banco Nacional de Angola çarpıcı kubbeli pembe cephesi için dışarı bakmak.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Palacio de Ferro
Mimari meraklıları da Paris Evrensel Sergisi için 1890'larda (Eyfel Kulesi şöhret) Fransız Gustave Eiffel tarafından tasarlanan Palacio de Ferro, kontrol etmek isteyecektir. Yapımı 1902 yılında sökülmüş ve Luanda getirildiDini
Igreja de Nossa Senhora de Nazaré
Luanda gökdelenler arasında gizli eski sömürge kiliseler çat pat var. Dikkatli arama Biraz 1664 yılından kalma, küçücük Igreja de Nossa Senhora de Nazaré ortaya çıkaracaktır.

Dini
Igreja de Nossa Senhora dos Remedios
1655 yılında inşa edilmiş ve 1995 yılında restore Igreja de Nossa Senhora dos Remedios etkileyici çift kubbeli cepheye, bkz.

Müzeler ve Galeriler
Müzesi de História Doğal
Müzesi de História Doğal olan deniz ve memeli salonlarında iki daimi sergiler var.

Ulaşım ve Seyahat Hizmetleri
TAAG
Havana Luanda haftalık uçuşlar.
Angola Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Angola gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Angola tanıtım videosu,Angola görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Angola tanıtım filmini izleyin

Angola Uçak Bileti Al

Angola Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Angola Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Angola Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Angola Uçak Bileti Al »Angola Uçak Seferleri » Angola Uçak Bilet Fiyatı »Angola Thy Uçak Seferleri »Angola Ziyareti »Angola Gezisi
Etiketler » Angola Uçak Bileti Al   » Angola Uçak Seferleri   » Angola Uçak Bilet Fiyatı   » Angola Thy Uçak Seferleri   » Angola Ziyareti   » Angola Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+