Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Benin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Benin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Benin ,

Benin Tanıtımı
West gidiyorsanız Afrika'da kayıp hazineyi ortaya çıkarmak, başka daha bak Benin . Bu kulüp şeklindeki ülke, batı kenarında Nijerya , bir zamanlar en güçlü imparatorluklarından biri olan Afrika'nın Dahomey krallık -. Köle ticareti: Ouidah kendi zenginlikleri nereden geldiğini dokunaklı bir hatırlatma ise Dahomeyans 'saray ve tapınak kalıntıları, Abomey görülebilir. Ouidah Route d'Esclaves için bağlı köleler için Afrika topraklarında geçen yürüyüş , Brezilya ve Karayipler. . Müzeler burada ve Porto Novo, Benin lagün tarafı sermaye, çıkan Afro-Brezilya toplumunu ve kültürünü incelemek Cotonou , diğer taraftan, kentsel olduğu Afrika da onun en frazzling ve kirli - canlı, ama kendi takılar olmadan değil gece hayatı ve iyi alışveriş onlardan bir çift olmak.

Ne olursa olsun Musée Historique d'Abomey ışıltılı haram Dahomeyan kazanımların, Benin'in tozlu sokaklarında ve palmiye-saçaklı plajları hazinelerinden bol vardır. Bu köleler tarafından ihraç ve Hollywood tarafından bozuk voodoo doğum yeri, ülkenin ulusal dindir. Voodoo günlük yaşamın önemli bir parçası olan ve çoğu kasaba gibi her hayvan hayal başkanları ve derileri ile dolu fetiş piyasalar bunun belirtileri, ayı.

Filler, aslanlar ve timsahlar kuzey yaban hayatı parkları daha fazla animasyon şeklinde, özellikle Pendjari, Batı Afrika'da en iyilerinden biri olarak görülebilir. Sonra uzunbacak köyler, güney lagünlerde binlerce ev ve dar Somba halkı tarafından inşa kuzey tata Somba (fortlike çamur kulübe) vardır. Sadece Benin bir zengin tarihsel ve kültürel bir ülkedir, bu siyasi açıdan istikrarlı ulus içeri seyahat Batı Afrika'nın en kolay parçalarından biridir

Benin Yapılacak Şeyler

Avrupa
Bab Dock
Route des peches yakın gizli mücevher lagün kenarında tenha bir geri çekilme olduğunu. Tablolar, bar, güverte - hemen hemen her şeyi yerli ahşaptır. Sen lagün, kano sığ (ama biraz bulanık) sularda yüzmek ve hatta yelken ya da sadece bir hamakta dinlenebilir. Gıda Avrupa tarzı ancak üretim yerel. Bab Dock Cotonou 11km olduğunu.


Diğer
Maman Aimé
Bu oluklu demir çatı altında birkaç ahşap banklar ve masalar biraz daha fazla olan bir süper atmosferik Beninese maki (rustik açık hava restoranı) 'dir. Burada pâté bir damla hiçbirşey için yanındaki ve sos potanın (genellikle darı, mısır, fidanlar, manyok veya patates yapılan nişasta elyaf,) 'alırsınız. Ve evet, parmaklarınızla yerim.


Diğer
Chez Delphano
Bu keyifli maki kazanır. Marguerite neşeli bir atmosferde enfes Beninese mutfağı hazırlar. O da taze çekilmiş kahve ve meyve bir dağ ile, sabah krepler hazırlar. Yum! Chez Delphano kuzeyinde Rond-Point de la valiliğe biridir.


Fransız
L'Atelier
Mükemmel Fransız ve füzyon mutfağı ile şehirdeki en rafine restoranlarından biri, ve romantik bir akşam için olduğu kadar iş yemekleri için de uygun bir ortam bulunuyor olması, bazı uzmanlar tarafından değerlendirilmektedir.


Diğer
Jammin Bar
Bu kalça, bir açık hava terası ile keyifli bar kulüpleri isabet önce bir bira ya da iki çalkalamak için harika bir mekandır. Kalabalık gurbetçilerin gelen iyi topuklu yerliler arasında değişmektedir. Ayrıca iyi gıda hizmet vermektedir.

Müzeler ve Galeriler
Musée d'Historique Abomey
Abomey ana ve ciddi etkileyici cazibe (ve bir Dünya Mirası), yayılan bu müze, iki saray, eski krallar Ghézo ve Glele olanlar yer almaktadır. Müzede kraliyet tahtlar ve halıları, bir zamanlar müzik aletleri, fetiş öğeler ve Ghézo tahtı olarak kullanılan insan kafatasları, yenilmiş düşmanların dört gerçek kafatasları üzerine monte edilmiş.Parklar ve Bahçeler
Parc National de la Pendjari
Bu 275,000 hektarlık milli park 45km Natitingou (28 mil) kuzey, Batı Afrika'nın bu bölümünde yaban hayatı parkı mükemmel olduğunu. Ziyaretçiler aslan, leopar, fil, babun ve su aygırları rastlayabilirsiniz. Hayvanların su delikleri etrafında gezdirin başladığınızda iyi izleme süresi kuru sezon sonuna yakındır.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Route des Esclaves
Bir kez satılır, köleler 4km Rte des Esclaves aşağı sahile kale alındı. Kumlu parça astar şimdi fetişler ve bu Tövbe Anıtı ve Unutkanlık Ağacı gibi anıtlar vardır. Bas-kabartma zincirler köle resmeden sahilde dokunaklı bir anıt, No Return noktası vardır.

Piyasalar ve Çarşılar
Grand Marche de Dantokpa
Sonsuz Grand Marche du Dantokpa lagün ve Blvd St Michel ile sınırlanmıştır Cotonou zonklama kalbidir. Güneşin altında her şey, balık sabun, dolambaçlı yolları araç yedek parçaları için keçi, korsan DVD'lere plastik sandalet satın alınabilir. Böyle batiks ve Hollandalı balmumu bez gibi daha geleneksel yemekleri, pazar binada bulunabilir.

Afrika
La Brèche
Son derece özgün Nati ve Atakora Dağları'nın muhteşem manzarasına sahip bir tata Somba evde bu cazip eatery kümesidir. Evde özel kitap öncesinde: uydurma au tchouk (tchoukoutou pişmiş ördek - sorgum bira - sos) ve lapin au sodabe (tavşan sodabe pişmiş - mehtap - sos).

Müzeler ve Galeriler
Musée Régional de Natitingou
20. yüzyılın başında köleler tarafından inşa edilen bir sömürge binada bulunan bu müze Somba toplumlarda yaşamın bir bakış verir. Sergi, çeşitli müzik aletleri, takı, kron ve eserler içerir. En ilginç tata Somba farklı türleri (Somba evler) modelleri vardır yaşam odasıdır.

Parklar ve Bahçeler
Merkezi Songhai
Merkezi Songhai sürdürülebilir tarım önemli bir araştırma, eğitim ve üretim merkezidir. Tarlaları ve atölyeler ziyaret etmek için bir saatlik rehberli turlar vardır. Ayrıca merkezin üretmek satın alabilirsiniz - bisküvi ve koruyan taze bıldırcın yumurtası şey. Songhai şehrin yaklaşık 1 km kuzey. Nerede Her zem bilir.

Deniz ürünleri
Côté Pêche
Balık severler, burada nirvanaya bulabilirsiniz: Côté Pêche barracuda ve orfoz gibi, limandan günde getirilen balıklar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Menü de et yemekleri, makarna, salata ve sandviç bulunuyor. Sahipleri kiralık üç oda (CFA6000) var. Bu Rte des Esclaves başında bulunuyor.
Benin Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Benin gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Benin tanıtım videosu,Benin görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Benin tanıtım filmini izleyin

Benin Uçak Bileti Al

Benin Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBenin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Benin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Benin Uçak Bileti Al »Benin Uçak Seferleri » Benin Uçak Bilet Fiyatı »Benin Thy Uçak Seferleri »Benin Ziyareti »Benin Gezisi
Etiketler » Benin Uçak Bileti Al   » Benin Uçak Seferleri   » Benin Uçak Bilet Fiyatı   » Benin Thy Uçak Seferleri   » Benin Ziyareti   » Benin Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+