Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Botsvana Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Botsvana Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Botswana,

Bir Bakışta Botsvana
Yer: Botswana Güney Afrika'da bulunan bir arazi kilitli ülkedir. Bu Güney Afrika, Namibya, Zambiya ve Zimbabve sınırları. Ülkenin yaklaşık üçte ikisi Dönencesi içinde yatıyor.
Ülke Boyutu: - Fransa ya da Kenya boyutu hakkında Botsvana 581 730 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır.
Topoğrafya: Ülkenin çoğu doğu bölgelerde bazı küçük tepeler ile, düz. Kalahari kumlar yüzey alanının yüzde 84 oranında kapsamaktadır. Kuzey alanlar hariç, Botsvana en uzun ömürlü yüzey suyu yoktur.
Sermaye: Gaborone
Kent Merkezleri: Francistown, Lobatse, Selebi-Phikwe
Turizm Merkezleri: Maun, Kasane
Bağımsızlık günü: 30 Eylül 1966
Hükümet: Çok partili demokrasi
Devlet Başkanı: Ekselansları Korgeneral Seretse Khama Ian Khama
Nüfus:% 2.4 yıllık ortalama büyüme oranı ile 1.850.000 (2006 istatistikleri)
Ulusal Dil: Setsvana
Resmi Dili: İngilizce
Para birimi: Pula
Ana İhracat: Elmas, bakır, nikel, sığır, soda külü, turizm
Binbaşı Bitkileri: Mısır, sorgum, darı
Botsvana Afrika kıtasında en vahşi ve yaban hayatı alanlarının bazı sahip iyi bilinmektedir. Hayvanlar vahşi ve özgür dolaşmak için izin unfenced çoğunlukla -, - milli parklar, rezervleri ve yaban hayatı yönetimi alanlarında ayrılmış toplam arazi alanının tam yüzde 38 ile ülkenin birçok yerinde yoluyla seyahat muazzam yoluyla hareket duygusu vardır Doğa harikası.
Botsvana bizim nüfuslu, aşırı gelişmiş dünyada nadir olduğunu. Yabani ve untameable, hayatın Doğanın muhteşem tantanalı için son büyük sığınma biridir.
Burada deneyim Dünyanın en büyük bozulmamış yurtiçi Delta çarpıcı güzelliği - Okavango, dünyanın ikinci en büyük oyun rezerv düşünülemez çokluk - Central Kalahari Game Reserve, izolasyon ve Makgadikgadi diğer-maddecilik - ıssız tava Portekiz büyüklüğü; ve Chobe Milli Parkı şaşırtıcı üretken yaban hayatı.
Botsvana Vahşi Köpek, Çita, Kahverengi sırtlan, Cape Akbaba, örülü Crane, Kori toy ve Pel balıkçılık Baykuş gibi nesli tehlike altında olan kuş ve memeli türlerinin, bir dizi için son kalesi. Bu safari deneyimi daha da unutulmaz hale getirir, ve bazen sadece vahşi hayvanlar tarafından çevrili hissedeceksiniz.
Ilk - ve en kalıcı izlenimler - Ufuktan ufka uzanan ıssız vahşi engin expanses olacak, sınırsız alan, şaşırtıcı, zengin yaban hayatı ve kuş izleme, düşünülemez bir parlaklık yıldızlı ve göksel cisimlerin doludur gece gökyüzü ve çarpıcı hissi doğaüstü güzellik günbatımı.
Yanı sıra, teklif hakkında daha fazla ve daha fazla kültürel turizm seçenekleri ile, onların köylerini ziyaret ve ilk elden kendi zengin kültürel mirası yaşıyor, Botsvana insanlar tarafından charmed olacaktır. Ama belki de en önemlisi, Botsvana en büyük hediye bizim doğal canlarından ile temas bizi koymak için yeteneğidir. Bizim Doğa ile bağlılık ve bitki ve keşfedilmeyi hayvanların şaşırtıcı çeşitliliği - bu hayati bir bağlantı böylece hevesle gelişmiş dünyanın sakinleri, hissediyorum ama çoğu isim olamaz yaygın bir boşlukta hissettikleri sunuyor.

 

Botsvana Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Botsvana gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Botsvana tanıtım videosu,Botsvana görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Botsvana tanıtım filmini izleyin

Botsvana Uçak Bileti Al

Botsvana Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 Botsvana Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Botsvana Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Botsvana Uçak Bileti Al »Botsvana Uçak Seferleri » Botsvana Uçak Bilet Fiyatı »Botsvana Thy Uçak Seferleri »Botsvana Ziyareti »Botsvana Gezisi
Etiketler » Botsvana Uçak Bileti Al   » Botsvana Uçak Seferleri   » Botsvana Uçak Bilet Fiyatı   » Botsvana Thy Uçak Seferleri   » Botsvana Ziyareti   » Botsvana Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+