Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Gambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Gambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Gambiya Tanıtımı
Bu kaçırmak kolaydır Gambiya kudretli bir harita üzerinde Afrika . Arazinin Bu küçük bir şerit 80km kıyı hariç, tamamen zarflı oluyor, uzun ve 50km genişliğinde sadece 500km ve Senegal . Ama plaj bağlı turistler uzun harita üzerinde bu garip şekilli ülkeyi iz nasıl tanıyoruz. Onun muhteşem sahil lüks plaj tatil köyleri ve kalabalık balıkçı köyleri ile cazip, tembellik ve dinlenmeye davet ediyor. Ama daha fazlası var Afrika güneş ve sörf daha 'en küçük ülke. Gibi çarpıcı doğa rezervleri, Tibet atı Batı Milli Parkı ve River Gambiya Milli Parkı (ayrıca Habeş maymunu Adası olarak da bilinir), ve St James Adası ve Jufureh tarihsel köle istasyonlarına yakın sahil yaygara huzurlu duraklar sunuyoruz. Ve Gambiya canlı kültürü açık gözlü ziyaretçiler tarafından alınacak her zaman orada. Geleneksel güreş düzenli, kaldırılma piyasalar gerçekleşecek maçlar Banjul ve Serekunda ve Atlantik Kıyısı size atmosferini iliklerine ve müzakere becerilerini keskinleştirme var ve kora-strumming griots çarpıcı performansları düğün, vaftiz veya kamu konser sırasında yaşanır.

Kuş severler kolaylıkla bu kompakt ülke tarafından baştan çıkacaksınız. Bir tur Vatikan'a, 300'den fazla türün çığlıkları (geleneksel kano) çizelgeleri pirogue olarak sizi takip edecek bir acelesiz ders mangrov kaplı sulak ve adaya Georgetown . Lütfen ornitolojik becerileri bir iç şehir güvercin belirlenmesi öteye gitmez bile, burada dürbün ellerinde için cazip olacak, ve bir flamingo bir pelikan anlatmak yardımcı olmak için eğitimli rehberlerin mükemmel bir ağ güvenebilirsiniz.

Gambiya Yapılacaklar

Piyasalar ve Çarşılar
Albert Pazar
19. yüzyılın ortalarından yılında kurulduğundan bu yana Albert Market, çılgın satın alma bir alan, takas ve pazarlık faaliyet Banjul en merkezi olmuştur. Banjul Bu yaşam cacophany parıltılı kumaşlar, saç uzatma, ayakkabı, ev ve elektrik gereçlerinden ve sayısız renk ve meyve ve sebze pazarı lezzetleri ile yığılmış olan tezgahları ile, sarhoş edici.


Doğa ve Yaban Hayatı
Bijilo Forest Park
Bu küçük rezerv ve toplum orman güzel bir kaçış olduğunu. Bir 4.5km yürüyüş tepeleri doğru, yemyeşil bitki örtüsü, galeri orman, düşük çalı ve ot geçmesine yollarının bakımlı dizi boyunca götürür.


Doğa ve Yaban Hayatı
Kachikally Timsah Havuzu
Gambiya en popüler turistik yerlerinden biridir yerliler için kutsal bir sitedir. Timsahlar Gambiya doğurganlık gücünü temsil gibi, sık sık hamile zorluklar yaşayan kadınlar dua ve (Kachikally denilen herhangi bir çocuk havuzda başarılı bir dua söyler) yıkamak için buraya geliyorlar.


Müzeler ve Galeriler
African Yaşam Sanat Merkezi
Antika bir galeri, bir kafe ve bir orkide bahçesi arasında bir masal çapraz, Afrika Yaşam Sanat Merkezi Gambiya sanat dünyasının merkezidir. Bu sergilere ev sahipliği sanatçıları bir araya getiren, atölye çalışmaları sunuyor ve yaşam ile Gambiya'nın çağdaş sahne aşılamaktadır.


Fas
Kasap Dükkanı
Driss, Faslı ünlü şef (ve TV yıldızı), kurnazca baharat uyum içinde şarkı kadar bir sos karışımı ve değerli bir hediye gibi bir taze sıkılmış meyve suyu kokteyli sunmak nasıl ızgara mükemmellik bir biber biftek için, bilir. O 10:00-16:00 ortalama bir Pazar brunch yapar, ve hatta bu self-servis vesilesiyle, Driss her şeyin sorunsuz çalışır hale getirir.


Üniversiteler ve Okullar
St Joseph Halk Eğitim & Becerileri Merkezi
Eski bir Portekiz binanın içinde gizlenmiş olan bu merkez son 20 yıldır dezavantajlı kadınlara eğitim vermiştir. Ziyaretçiler dikiş, el sanatları ve tie-boya sınıfları ücretsiz bir tur atın ve yerinde butik gibi patchwork ürünleri, işlemeli çantalar ve sevimli çocuk giysi gibi makul fiyatlı ürün satın alabilirsiniz.
Uluslararası
Gaya Sanat Kafe
, Gösterişli sebze, sağlıklı ve organik, bu Senegambia yüksek sesle ve fırtınalı yiyecek istasyonları için beklenmedik bir ektir. Onun rahat koltuklar ile havadar heykel bahçesi dinlenmek için harika bir yerdir, gıda kesinlikle taze, taze çekilmiş fasulye ve şehir etrafında bir yürüyüş sonrasında bir enerji artırmak için mükemmel tatlılar yapılan kahve.


Uluslararası
Ngala Lodge
Gambiya en ünlü restoranlarından biri, bu her zaman görkemli ve sevgiyle sunulan yemekler için en iyi adres olmuştur, servis ve deniz manzaralı ayarı kusursuz.


Deniz ürünleri
Nefertiti Bar & Restaurant
Plaj muhteşem manzaralı plajda şaplak, bu laid-back spot yerel deniz ürünleri kadar hizmet ve ikindi ve akşam içecekler için popüler bir mekandır.


Turlar
Gizli Gambiya
Janjangbureh Kuş Safari kampında bir tabana sahiptir ve sahil gezileri düzenler. Ismarlama turlar için büyük.

Doğa ve Yaban Hayatı
Abuko Tabiatı
Eğer gitmek için bir arabaya ihtiyacım yok, ona ulaşmak kolay, küçük, ve iyi bitki örtüsü ve inanılmaz çeşitliliği ile, yönetilen hayvanlar-ve muhtemelen Gambiya ulusal en güçlüsü olan: Abuko Afrika yaban hayatı yedekler arasında nadir parklar. 250'den fazla kuş türü bu bölgenin en iyi kuş gözlem duraklarından biri haline çevresi kaydedilmiştir.

Tarihi
Wassu Stone Circles
Arkeologlar Wassu taş daireler yaklaşık 1200 yıl önce inşa gömü olduğuna inanıyoruz. Her taş birkaç ton ağırlığında ve yüksekliği 1m (3,3 ft) ve 2.5m (7.5ft) arasındadır. Sergiler çevrelerin olası kökenleri tartışan bir küçük ama iyi sundu müze var.

Doğa ve Yaban Hayatı
Tanbi Sulak Karmaşık
Eğer kuş gözlemciliği gibi ama pirogue fantezi değil seyahate yoksa, Kankujeri Rd daha fazla sahne olabilir. Tanbi Sulak Kompleksi, Oyster Creek ve Lamin tüm uzanıyor geniş bir sulak alanın yol formları kısmının iki tarafında mangrov streç.

Gambiya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Gambiya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Gambiya tanıtım videosu,Gambiya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Gambiya tanıtım filmini izleyin

Gambiya Uçak Bileti Al

Gambiya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Gambiya Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gambiya Uçak Bileti Al »Gambiya Uçak Seferleri » Gambiya Uçak Bilet Fiyatı »Gambiya Thy Uçak Seferleri »Gambiya Ziyareti »Gambiya Gezisi
Etiketler » Gambiya Uçak Bileti Al   » Gambiya Uçak Seferleri   » Gambiya Uçak Bilet Fiyatı   » Gambiya Thy Uçak Seferleri   » Gambiya Ziyareti   » Gambiya Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+