Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yeşil Burun Cape Verde Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Yeşil Burun Cape Verde Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Visit Cabo Verde ,

Cape Verde Tanıtımı
Çoğu kişi sadece Cesaria Evora akıldan çıkmayan Mornos'un (kederli şarkılar) ile Cape Verde biliyorum. Onun yurdunu ziyaret - kıyılarında bazı 500km olası volkanik adalar bir dizi Senegal müziğini şekillendiren Batı Afrika ritimleri ve kederli Portekizli ezgilerin tuhaf, buruk amalgam anlamak için -.

Bu Batı Afrika'nın geri kalanından Cape Verde ayıran sadece açık okyanus değil. Serin akımlar, örneğin, orta sıcaklıklarda tutmak ve istikrarlı bir siyasi ve ekonomik sistem yardım desteği yaşam Batı Afrika'nın en yüksek standart. Afrika ve Portekiz mirasın değişen derecelerde temsil nüfus, size İngiltere, diyelim ki, düz uçmak eğer coşkuyla sıcak görünüyor, ancak canlandırıcı düşük anahtar Lagos veya den gelirseniz Dakar .

Oysa hayat burada kolay olmamıştı. Yüzyıllar boyunca, izolasyon ve döngüsel kuraklık kıtlık sonuçlandı. Nesiller Cape Verdeans Sodade harap bu evde bırakarak göç etmek zorunda kaldılar - Cesaria Evora müziğini doldurur derin özlemi. Açlık artık bir tehdit olsa da, her fasulye, mısır, her tahıl, kıymetli olduğunu anlamak için güneşte pişirme teraslı yamaçlar sadece bakış gerekiyor.

Bölgesinde küçük olsa da, adalar Maio çorak düzlükler Santo Antao yemyeşil vadiler, manzara olağanüstü bir bolluk içerir. Ve Fogo, kimin yamaçlar donmuş lav nehirleri ile çizgilenmektedir tek bir volkanik tepe. Sal ve Boa Vista plajları giderek paket tur kalabalık çekmek, ancak Cape Verde severler için bir hedef kalır - cesur fiyatı, kalıp sert rüzgar sörfü, derin deniz fener, morno dindar.

Atlantik'i sınır üç kıtanın çapraz-road anda, okyanus, Cabo Verde Takımadaları ortasında bir zorunlu durağı bulunmaktadır. 450 km Senegal kıyılarında bulunan, 10 adalar ve 8 adacıktan oluşmaktadır. Volkanik kökenli paraleller 15 ve Kuzey enlem 17 arasında konumlandırılmış, Cape Verde adalarının iki belirgin farklı türde oluşur. Kalan üç uzun kumsalları ile ayırt oysa Batı'da daha fazla yer altı yaşadığı adalar, onların dağlık manzara ile karakterizedir.
Adalar Afrika Kıtası onları ulaşmak windsthat ticarete göre adlandırılan iki gruba ayrılır: rüzgâr ve rüzgâraltına.
Birinci grup adadan oluşan Santo Antao , S.Vicente , Santa Luzia (disabitata), S.Nicolau , Sal , Boavista , ve ikinci, thesouth daha, bir adalar oluşur Maio , Santiago , Fogo ve Brava . Güneş taze seabreeze yatıştırdı, tüm yıl boyunca onun sıcaklığını yayılır. Tropikal iklim ve dry.The ortalama sıcaklık yaklaşık 25 ° C ve değişiklikler ° C exceed10 yokSu sporları, etkileyici dağlar, yüksek kaliteli balık, lezzetli deniz ürünleri çeşitli türleri ve müziğin melodik deauty her türlü imkan geniş plajları, heyecan verici bir turizm destinasyonu olarak Cape Verde ayırt ile.

Siyaset nerede, ülke çatışmanın her türlü istikrarı ve yokluğu için bilinir. Kuvvetle Batı kültürünün etkisinde olduğu için, insanlar çoğunlukla Hıristiyan ve bunların çoğunluğu Katolik.

4.033 km Cape Verde, toplam arsa alanı ile Macaronésia.The başkalarının beş AtlanticArchipelagos biri Azor, Madeira, Kanarya Adaları ve Savage Isles olmasıdır.Onun geçmişi hakkında biraz

1460 yılında, kendi maceracı keşiflerin başında, Portekiz Crown hizmet kılavuzları, Cape Verde indi. Hiçbir gerçek kanıt olmamasına rağmen, Romalılar ve Kartacalılar Takımadaları varlığından haberdar olduklarını göstergeler vardır. Ayrıca XII yüzyılda, Arap denizcilerin sonra unhabited adalara ulaşmış olabileceği düşünülmektedir.

İki yıl onun keşfinden sonra, Takımadaları adaları kolonize edilmiş ve kısa bir süre sonra, Cape Verde diğer birçok ülke tarafından etkilenmiş olduğunu kendine özgü kültürü ile büyük ölçüde melez nüfusa geliştirdi. "Creole" - Ücretsiz Avrupalılar ve Afrika kıyılarında köle hayat kendi yolunu ve kendi lehçesini oluşturmak için evlenmişlerdir. Birlikte bu ülkenin kültürünün köklerini oluşturdu. Sonuç olarak, yan yana, büyük ahşap havan ve Avrupa taş değirmeni, Afrika dansları ve Portekizli üçgenin ses de olduğu gibi Batı Afrika oyunu 'Banco de OURi' karakteristik bir davul sesi orada bulunabilir herkes tarafından oynanır.
Onların tarihin kökeni yana, Cape Verdeans bir ölçüde melez olmuştur: Nüfusun yüzde 80'i, yüzde 17 siyah melez ve yüzde beyaz başına 3. Biraz Cape Verde azar kendi kültürel kimliğini oluşturduğu ve sonra kendi siyasi kimliğini aramaya başladı. Sonunda ulusal kurtuluş için uzun bir mücadele sonrasında Temmuz 1975 5th, Ulusal Kurtuluş ile bu elde.
13 Ocak 1991 günü, onlar nihayet çağdaş demokrasinin tüm kurumları ile çok partili sistemi üzerine yerleşti. Bugün, Cape Verde barış ve sosyal istikrarı hoşlanan bir hızla gelişmekte olan bir ülkedir.
Bildiğim kadarıyla sağlık hizmetleri, eğitim ve yaşam kalitesi ile ilgili olarak, Cape Verde Afrika 4. sırada yer almaktadır.

Sağlık ve Eğitim

Hastaneler-Eczaneler
Hastaneler, Sağlık Merkezleri ve Eczaneler tüm adalarda bulunan edilmelidir, ve gereklilik halinde mevcuttur.

Sağlık
Afrika kıtasına yakın olmasına rağmen, Cape Verde hiçbir bulaşıcı veya endemik hastalıklar, örnek sıhhi standartlara sahip ve tüm adalarda iyi kapsama. Onun seviyeleri Afrika ülkelerinin ilk ve dolayısıyla, bu nedenle, hiçbir aşı ülkeye girmeden önce gerekli arasına yerleştirin.

Eğitim
Cape Verde okuma yazma oranı yaklaşık yüzde 70 olup, ilköğretim ve ortaöğretim için talep, sırasıyla, yüzde 85 ve yüzde 48 olduğunu. En profesyonelleri, Avrupa ve Amerikan üniversitelerinden derece ile üniversite mezunu. Eğitimde Toplam yatırım dönemi 1992-1995 için ülkenin tahmini bütçesinin yüzde 12'sini oluşturmaktadır.

Bir Göçmen İnsanlar

Her ülkeyi vurdu yoksul kaynakları ve uzun ve sürekli kuraklıklar daha iyi bir yaşam arayışı içinde başka yerlere bakmak için, daha üç asır önce, Cape Verdeans zorladı. Bu nedenle, göç nüfus (bin 500) de yerel yerleşik nüfus (350 bin) üzerindedir. Bu Cape Verde, ancak, kendi ev-arsa ile çok yakın ilişkileri sürdürmek göçmenlerin, bir ülke yapar. Bu, özellikle müzik ve ülke gelişiminde, kültür içinde görülebilir. Takımadaları aileleri ikamet üyelerine gönderilen paraların havale, gelen para önemli bir kaynağını oluşturmaktadır.

Iklim

O Kuzeydoğu rüzgarlar hakim ve Temmuz aya kadar yoğunluğunu arttırmak bir bölgesinde yer olduğundan, Cape Verde aynı enlem üzerinde bulunan bu komşu ülkelere göre daha ılıman bir iklime sahiptir.
Yağışlı sezon Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ve yıl adaya yılı ve adaya yağış oldukça öngörülemez. Ancak, bu tüm yıl boyunca yaz zevk Cape Verde engellemez. Afrika kıtasında esen Doğu rüzgarları, son derece sıcak ve genellikle Ocak ve Şubat aylarında geldi.
Tropikal iklim ve kurudur. Standart sıcaklık yaklaşık 25 ° kalır ve değişiklikleri okyanus etkisi nedeniyle 10 ° aşmamaktadır. Denizin içinde sıcaklıklar Şubat ve Mart aylarında 21 ° düşük arasında kalmak ve Eylül ve Ekim aylarında 25 ° yüksek.Tarım

Daha nemli bölgelerde, tarım mısır, fasulye, kabak, tatlı patates ve manyok üretimine dayanır. Geçmişte şeker kamışı, kahve, çam fıstığı ve Angola ot ekimi, diğerleri arasında, temelde ihracat ve hangi aslında Takımadaları ticari dengesinde önemli bir rol oynadılar içindir. Banana ihracata yönelik bir ürün olmaya devam ediyor.Flora ve Fauna

Doğal bitki örtüsü hemen hemen böylelikle sadece yüksek alanlarda bulunan türler bulunabilir hala vardır, yetiştirme alanlarında yol açmak için yıkıldı. Bu tür "Dragoeiro" gibi bazı ender türler S. Nicolau, hala, ve ülkenin sembollerinden biri bugün kabul edilmektedir.

Yaban hayatı bol değildir ve esas olarak tüm adalar boyunca dağıtılan yaklaşık 75 farklı türü vardır ki kuşların oluşur.Deniz-scape

Cape Verde ana zenginliklerinin biri nedeniyle çok bol deniz faunası, sualtı platformları ve saflık ve 25 ° 21 ° arasında değişmektedir suyun sıcaklığına, deniz. Balık birçok kalıcı türleri arasında dory, sawfish, galip balık, müren ve orfoz var. Böyle ton balığı, yunus, balina, sperm balina ve katil balinalar gibi birçok göçmen türler de vardır. Ama Cape Verde denizler sık ​​sık ziyaret edilir, bol ve çeşitli kabuklu deniz ürünleri içindir.

Istakoz, birlikte mercan ile muhteşem kabukları ile yengeç ve kabuklu deniz ürünleri çeşitli, herhangi bir kolektör zevk vardır. Tüm dünyada nesli tükenmekte olan türler olarak kabul edilir kaplumbağaları, yumurtalarını döşeme için Takımadaları plajları seçin ve Cape Verde Bu türün farklı türleri tercih yaşam olarak kabul edilir.

Yeşil Burun Cape Verde Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Yeşil Burun Cape Verde gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Yeşil Burun Cape Verde tanıtım videosu,Yeşil Burun Cape Verde görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Yeşil Burun Cape Verde tanıtım filmini izleyin

Yeşil Burun Cape Verde Uçak Bileti Al

Yeşil Burun Cape Verde Uçak BİLETİNİZİ
 

 Yeşil Burun Cape Verde Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Yeşil Burun Cape Verde Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yeşil Burun Cape Verde Uçak Bileti Al »Yeşil Burun Cape Verde Uçak Seferleri » Yeşil Burun Cape Verde Uçak Bilet Fiyatı »Yeşil Burun Cape Verde Thy Uçak Seferleri »Yeşil Burun Cape Verde Ziyareti »Yeşil Burun Cape Verde Gezisi
Etiketler » Yeşil Burun Cape Verde Uçak Bileti Al   » Yeşil Burun Cape Verde Uçak Seferleri   » Yeşil Burun Cape Verde Uçak Bilet Fiyatı   » Yeşil Burun Cape Verde Thy Uçak Seferleri   » Yeşil Burun Cape Verde Ziyareti   » Yeşil Burun Cape Verde Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+