Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mısır Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mısır Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Mısır Siyasi ve güvenlik durumu

Eski Cumhurbaşkanı Morsi 3 Temmuz 2013 tarihinde görevden beri, muhalif gruplar ve güvenlik güçleri arasında şiddetli çatışmalar olmuştur. Çatışmaların çoğu Kahire ve İskenderiye yer almış ama aynı zamanda Assyut, Süveyş, Ismaliyya, Mansoura ve Qena dahil başka çatışmalar, olmuştur. Hurghada ve Luxor Temmuz ve Ağustos 2013'te sınırlı protestoların az sayıda gördüm. Şarm-el-Şeyh dahil olmak üzere Güney Sinai Kızıldeniz tatil boyunca sakin kalmıştır.

14 Ağustos 2013 güvenlik güçleri Giza'daki Kahire Üniversitesi yakınında ve Nasr City Rabaa Al-Adaweya camide, Kahire'de oturma eylemi protesto sona erdi. Bu, en azından 500 ölümüyle sonuçlandı. Şiddetli çatışmalar da Mohandiseen, Kahire'de Mostafa Mahmoud Meydanı yakınında meydana geldi. 17 Ağustos 2013 günü, göstericiler ve güvenlik güçleri arasında Ramses Meydanı ve El Fetih Camii'nde daha şiddetli çatışmalar yaşandı. 3 ve 6 Ekim 2013 tarihinde, 50'den fazla kişinin ölümüyle sonuçlanan Kahire ve Mısır'ın diğer şehirlerinde siyasi protestolar vardı. 19 Kasım 2013 tarihinde, Tahrir Meydanı ve çevresinde gösterilerde 2 kişi öldü ve 50 kişi yaralandı. 3 Ocak 2014 On protestolara en az 12 ölüm Kahire, İskenderiye, İsmailiye ve Fayoum vardı. 24 ve 25 Ocak 2014 tarihinde Kahire, İskenderiye ve Fayoum protestolarda yaklaşık 80 ölüm raporları vardı.

2011 erken ve 2013 ortalarında arasında düzenli protestolar aşağıdaki konumlarda Kahire'de vardı: Anayasa Mahkemesi ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Tahrir Meydanı, Kahire şehir merkezinde, Abasiya ilçe, Giza bölgesinde İsrail büyükelçiliği Maspero alanının yakınında Garden City semtinde ABD Büyükelçiliği, Simon Bolivar Meydanı ve Muhammed Mahmud alanı.

İskenderiye, gösteriler İbrahim Camii ve Sidi Gaber alanda yoğunlaşmış. Ayrıca Süveyş, Port Said ve Ismalia Valiliklerin göstericilere gruplar arasında çatışmalar olmuştur. Ek gösteriler muhtemeldir. Protestolar ve bozuklukları Sina, Aswan, Qena, Süveyş ve Luxor ve Hurghada arasındaki dahil Mısır bölgelerinde yollar engelledi.

Gösteriler genellikle Cuma günleri olur ama herhangi bir zamanda ve az bir uyarı ile ortaya çıkabilir. Gösterilerde atmosfer hızlı ve uyarı olmadan değiştirebilirsiniz. Polis kalabalığın kontrolü için tazyikli su, göz yaşartıcı gaz, Birdshot ve cephane kullanabilir.

Bir ABD vatandaşı Haziran 2013 Cuma 28 İskenderiye'de gösterilere öldürüldü. Basın raporlama o gösteri filme görülmesi edildikten sonra bıçaklanarak olduğunu göstermektedir. Diğer basın raporlama, bazı göstericilerin mevcut düşman ve herhangi bir yabancı şüpheli olduğunu göstermektedir. İngiliz ve yabancı uyruklu gösteriler sırasında gözaltına alındı.

Kadınlar üzerinde ciddi cinsel saldırı Tahrir Meydanı'ndaki bazı gösteriler sırasında yaşandı. 40'tan fazla tecavüz ve Mısırlı ve yabancı kadınların cinsel saldırılar 30 Haziran 2013 tarihinde gösterilerde bildirildi.

Yakından televizyon ve radyoda haberleri takip ve makamlar, oteller ve tur operatörleri tavsiye almak. Uzak gösteriler ve insanların büyük toplantılar uzak durun. Eğer herhangi bir yakın protestoların farkına varırsanız, derhal bölgeyi terk.

Suç

Suç oranı 2011 başından beri şehirlerde ve kırsal alanlarda hem Mısır'da genelinde suç belirgin bir artış olmuştur, genellikle düşük kalır rağmen. Tabanca ve bıçak noktasında silahlı soygun, gasp, cinsel saldırı, tecavüz, konaklama ve arabalara hırsızlık ve araba jackings gündüz dahil olmak üzere, gurbetçilerin ile popüler alanlarından yer almış. Muggings taksiler meydana gelmiştir.

İngiliz vatandaşlarına karşı cinsel saldırı vakalarının Raporları sırasında ve 2011 erken ayaklanmasından beri artmıştır. 2012 yılında, FCO cinsel saldırı 23 vaka ve tecavüz 6. davayı ele aldı. Bazı saldırılar küçükler karşı idi. Birçok otel gibi güvenli yerler olarak kabul edildi ne oluştu. Saldırılar taksiler ve Minibüsler meydana gelmiştir. Bir minibüsünde seyahat ediyorsanız, otobüste kalan son yolcu olmaktan kaçınmak. Yalnız seyahat ederken Kadınlar ekstra dikkat etmelisiniz.

Pasaport ve değerli eşyalarınızı ilgileneceğim. Otel kasa kullanın ve yankesici ve çanta snatchers sakının.

Eğer herhangi bir suç mağduru iseniz hemen turist polise bildirmek zorundadır. Eğer Mısır imkansız daha sonraki bir tarihte bir kovuşturma aramaya yapacak ayrılmadan önce suçları rapor başarısızlık.

Eğer alkol içmeye gidiyoruz, limitinizi biliyorum. Barlarda içecekler hizmet yurtdışında sık sık İngiltere'de daha güçlü olduğunu unutmayın.

Kuzey Sina

Kuzey Sinai.In Kuzey Sina Valiliği tüm seyahat karşı FCO tavsiye, teröristler ve suçluların kontrolü egzersiz gelen Mısırlı yetkililere önlemek istiyoruz. Mısır silahlı kuvvetleri bu gruplara karşı askeri bir operasyon yapıyorlar. Ölenlerin sayısı iki yüz yılı ölümlerin raporları ile Temmuz 2013 yılından bu yana artmıştır.

Hükümet binaları, güvenlik güçleri ve enerji altyapısına karşı düzenli bombalı saldırılar vardır. Al Arish alan birçok saldırı gördü, ancak Kuzey Sina bölgenin bütün risk altındadır.

Yabancı işçiler Bedevi kabilesi tarafından rehin alınmıştır.

Güvenlik yetkilileri genellikle Süveyş-Taba yolu kapatın.

South Sinai

(Ii) St Catherine Manastırı; FCO (i) Sharm el Sheikh, Taba, Nuweiba ve Dahab tüm bölgede de dahil olmak üzere Kızıldeniz Resorts hariç, South Sinai Valiliği için gerekli seyahat, ancak tüm karşı uyarıyor Dünya Mirası Alanı, Kızıldeniz köyleri arasında (iii) yol; doğudan yaklaşan St Catherine Manastırı Kızıldeniz merkezlerinden (iv) yol ve tatil ve Taba ve Şarm El ve havaalanları arasında (v) transferleri şeyh.

Gelişmiş güvenlik önlemleri tesisi alanları korumak için yerdesiniz. Mısır askeri Sharm el Sheikh çevresinde ve Güney Sina Valiliği boyunca kontrol noktalarında, Şarm El Şeyh Uluslararası Havaalanı bulunmaktadır. Rutin güvenlik kontrolleri havaalanı içine girişte yapılmaktadır ve polis Sharm el-Sheikh araç kontrolleri yürütüyoruz. South Sinai tatil hiçbir şiddet içeren protestolar Mısır'da son olaylar sırasında vardı.

South Sinai Valiliği de bölgelerin dışında güvenlik durumu erken 2012 yılından bu yana kötüleşti ve Valilik iç kacirilma, soygun ve kaçırır bir dizi olmuştur. Önemli turistik tatil köyleri ve St Catherine Manastırı Dünya Mirası alanı sabit ve sakin kalır.

7 Ekim 2013 3 kişi öldü ve 40 kişi de yaralandı El Tor bir güvenlik güçlerinin binaya karşı bir bombalı saldırı oldu.

6 Mart 2013 günü iki İngiliz turist El Şeyh yolu Şarm için Süveyş üzerine, Ras Sudr yakın seyahat ederken durdu ve yerel kabile tarafından gözaltına alındı. Onlar sağ salim serbest bırakıldı.

Geceleri seyahat ederken 21 Mart 2013 On iki yabancı uyruklu Dahab yol Taba kaçırıldı. Beş gün sonra sağ salim serbest bırakıldı.

Sen İngiliz Hükümeti uzun süredir politika rehin tutanlar için maddi taviz olmadığının farkında olmalıdır. İngiliz Hükümeti fidye ödeyen ve tutukluların serbest bırakılması ayrıca rehin alma riskini artırır kanaatindedir.

Hurghada

Gelişmiş güvenlik önlemleri tesisi alanları korumak için yerdesiniz. 14 Ağustos 2013 tarihinde Hurghada bazı şiddetli çatışmalar uzak turizm beldelerinden bir alanda vardı. Bir adam öldürüldü. 16 Ağustos 2013 On marina alanı yakınında bir gösteri vardı. Eğer güçlü yerel yönetimlerin tavsiye izleyin ve tüm gösteriler ve büyük toplantılar önlemek için tavsiye edilir. Eğer herhangi bir yakın protestoların farkına varırsanız, derhal bölgeyi terk. Güvenlik güçleri ya da protestocular tarafından dikilen yol blokları geçmeye çalışmayın.

Kahire

Turistler bile araba veya taksi ile seyahat ederken agresif konuşur olmuştur Giza Piramitleri etrafında bildirilen olayların bir dizi olmuştur. Önceden rezervasyonu kılavuzunu kullanarak, ya da Giza Piramitleri ziyaret için organize bir tur alarak Ziyaretçiler az zorluklarla yüz muhtemeldir.

Nil Deltası

Birçok Delta şehirlerde düzenli protestolar vardır. Ağustos 2013 yılından bu yana ve İsmailiye kasaba çevresinde güvenlik güçleri binaları ve personeline karşı düzenli saldırılar olmuştur. Bu saldırılar genellikle güvenlik kontrol noktalarında olur. Siviller bu saldırılarda zarar gelmedi ama yaralı güvenlik güçleri üyelerinden en az 15 ölü ve 30 üzerinde insan raporlar vardır

Sınır alanlar

Bütün sınır bölgelerinde çok dikkatli.

Yakın ve İsrail ile sınır uzunluğu boyunca çatışmalar olmuştur. Ayrıca çatışmalar ve Gazze ile Refah sınır kapısına yakın saldırılar olmuştur.

Mısır'dan Gazze'ye geçiş yardım teslim veya insani amaçlı girerken son gereklilikler için, Londra'da Mısır Büyükelçiliği başvurmalısınız. Ancak Mısırlı yetkililer Mısır'dan Gazze'ye girecek tüm yardım Mısır Kızılay aracılığıyla kanalize edilmesi gerektiğini belirtmişlerdir (telefon: + 20 226 703 979 + 20 226 703 983, faks: + 20 226 703 967). Insani erişim ve Mısır'da yapılanlar için kısa sürede istekleri kabul edilmesi mümkün değildir. Mısırlı yetkililer kendi giriş gerekliliklerinin bir parçası olarak Kahire'de İngiliz Büyükelçiliği'nin bir mektup talep edebilirsiniz. İngiliz Büyükelçiliği dikkatlice her talebi değerlendirir ve giriş insani yardım amaçlı olduğu belirli durumlarda ve sıkı kriterlere karşı harfleri sağlamak mümkün değildir. Ayrıntılar için doğrudan İngiliz Büyükelçiliği başvurun. Ayrıca İsrail ve İşgal Altındaki Topraklar'da için FCO Seyahat Önerileri okumalısınız.

Sudan'da ya da Libya ile sınırı yakınındaki Mısır'ın güney batı köşesine seyahat etmek istiyorsanız, İçişleri Bakanlığı Mısır Seyahat İzinleri Bölümünden izni için başvurmalıdır. Dikkatle güvenlik düzenlemeleri göz önünde bulundurmalıdır; sınır bölgeleri gözenekli ve haydutlar ve silahlı gruplar çalışır.

Road seyahati

Kazalar ağırlıklı olarak kötü yol koşullarında, tehlikeli sürüş ve trafik yasalarının uygulanmaması için ortaktır. BM yol kazaları 2011 yılında Mısır'da hemen hemen 16.000 kişiyi öldürdüğünü tahmin ediyor. Bu İngiltere'de fazla sekiz kat sayıdır. Hız sınırını gözlemek ve geceleri ana şehirler ve köyleri dışında önlemek mümkün bağımsız yol seyahat. Eğer yeterli sigorta olduğundan emin olun.

En fazla altı ay için bir Uluslararası sürüş izni Mısır'da sürebilirsin. Eğer daha uzun bir süre boyunca Mısır'da kalmasını istiyorsanız bir Mısırlı ehliyet için başvuruda bulunmalıdır.

Bir aracın önünde giderken Yasaya göre, emniyet kemeri takılmalıdır. Nereye mevcut, emniyet kemerleri her zaman giyilmelidir. Çocuk araba koltukları yerel olarak kullanılabilir.

Eğer yoldan seyahat ediyorsanız, bir nitelikli rehber istihdam ve İçişleri Bakanlığı'nın uygun izinlerin alınması. Araba kaldırdı ve çekim off-road yaparken Fayoum yakınlarındaki çölde onlara ateş ediliyor raporlar olmuştur.

Yurtdışı yerleşiklerin sadece belirli kategoriler araç ithal edebilir. Ziyaretçilerin Araçlar geçici Otomobil Derneği edinilebilir geçerli bir "karne de geçiş" ile ithal edilmelidir.

Turistler olmak üzere ölümlerin büyük sayılar, son yıllarda ciddi otobüs kazası bir dizi olmuştur. Eğer güvensiz bir hızda seyahat bir araçta bir yolcu iseniz sürücü yavaşlatmak için talimat olmalıdır.

Tren seyahati

Son yıllarda ölümlü kazaların bir dizi olmuştur. 15 Ocak 2013 günü Kahire yakın Giza, bir tren kazasında, 19 kişi öldü. Bir tren Kahire'nin güneyinde, Assyut bir hemzemin geçitte bir otobüs ile çarpıştı 17 Kasım günü 2012 tarihinde 47 çocuk öldü.

Nehir ve deniz seyahati

Aşırı kalabalık ve yetersiz güvenlik standartları Kızıl Deniz feribot ve Nil kruvazör çeşitli kazalara yol açmıştır. Eylül 2006 ve Kasım 2012 arasında Nil kruvazör dört önemli yangınlar vardı.

2012 yılı Şubat ayında, bir cam dipli tekne içeren Hurghada tatil beldesi yakınlarındaki bir kaza 3 ölü ve Alman uyruklu bir grup 5 kişi yaralandı.

Macera seyahat

Herhangi bir macera aktivite girişmeden önce, size seyahat sigortası kapsamındadır emin olun.

Iki İngiliz vatandaşları da dahil olmak üzere on dokuz kişi, Şubat 2013 yılında Luksor bir sıcak hava balonu kazasında öldü. Tüm balon uçuş olayın ardından askıya alındı, ama şimdi devam ediyorlar. Bazı UK tur operatörleri balon uçuş ve birçok müşterilerine balon uçuşları satan değil yerinde bağımsız güvenlik prosedürlerini doğrulamak mümkün olmamıştır. Bir balon uçuş rezervasyon önce tur şirketi konuşun.

Eğer dalış düşünüyorsanız veya Kızıldeniz tatil herhangi şnorkelinizi varsa dalış operatörleri güvenlik standartları önemli ölçüde değişebilir unutmayın. Dalış veya refakatsiz şnorkel asla. Mümkün tur temsilci aracılığıyla rezervasyon yapmak. Çok ucuz operatörlerin yeterli güvenlik ve sigorta standartlarını sağlamak olmayabilir. Sigorta politikasının derinlik sınırının ötesine Diving sizin kapak geçersiz olacaktır.

Dalış ve Su Sporları Odası Mısır sitesinde daha fazla ayrıntı ve Mısır'da dalış koşulları hakkında düzenli güncellemeler sağlar. Her türlü köpekbalığı saldırıları Kızıldeniz'de çok sıradışı ama geç 2011 yılında saldırıların bir dizi aşağıdaki Eğer yerel yönetimler ve tur operatörü tarafından yayınlanan güncellemeleri takip etmelidir.

Seyahat sigortası, ya da tur veya dalış şirketi olduğunu, herhangi bir hava / deniz kurtarma ile ilgili masrafları için yeterli kapak sağlar emin olun. Geçerli ücreti saat başına US $ 4000 aşabilir. Mısırlı yetkililer, sadece ödeme garantisi aldıktan hava / deniz kurtarma operasyonları yapacağız. İngiliz Büyükelçiliği bu ilk garanti sağlayamaz, ancak sigorta şirketleri ve Mısırlı yetkililer arasındaki iletişimi kolaylaştırabilir.

Yörelerdeki İngiliz uyruklu birçok ciddi dört bisiklet kazaları olmuştur. İngiltere'de olduğu gibi aynı önlemleri almak ve bu güvenlik standartları önemli ölçüde değişebilir unutmayın. Her zaman bir kask takmak.

Mayınlar

Orada Alamein'deki yakın Mısır'ın kuzey batısındaki bazı çöl alanlarında patlamamış mayınlar küçük bir risk olmaya devam etmektedir ve Marsa Matrouh yakın Akdeniz kıyısındaki bazı sınırlı uzanır ve Kızıldeniz kıyısında güney Suez. Tehlike alanlar genellikle de işaretleri ve dikenli tel çit ile işaretlenmiştir. Planlama belirgin yollar kesiliyor, özellikle dikkat çekmek ve yerel önerilere uyun.

Mısır Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mısır gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mısır tanıtım videosu,Mısır görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mısır tanıtım filmini izleyin

Mısır Uçak Bileti Al

Mısır Uçak Bileti Al

Mısır Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Mısır Uçak Bileti AlMısır Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Mısır Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Mısır Uçak Bileti Al »Mısır Uçak Seferleri » Mısır Uçak Bilet Fiyatı »Mısır Thy Uçak Seferleri »Mısır Ziyareti »Mısır Gezisi
Etiketler » Mısır Uçak Bileti Al   » Mısır Uçak Seferleri   » Mısır Uçak Bilet Fiyatı   » Mısır Thy Uçak Seferleri   » Mısır Ziyareti   » Mısır Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+