Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Eritre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Eritre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Eritre Yapılacak Şeyler
Tarihi
Qohaito
Tarihçiler Qohaito kalıntıları kez Koloe, büyük Aksumite krallığın iyi zamanlarda ticari olarak önemli bir yerde antik şehrin yaşadığı duvarları olup olmadığını da tartışmaya. O değildi bile, kentin etkileyici büyük kalıntıları - 15km (9mi) tarafından 2,5 km bir alanı (1.5mi) kapsayan - onun bir zamanlar büyük boy vasiyetname vardır.

Doğal Merkezi
Dankalia
Dankalia Cibuti güneye Massawa uzanan yaklaşık 50km (31mi) geniş arazi dar şerit verilen addır (yaklaşık 600km/372mi), kıyı şeridinde. Sen haritada bunu kaçırmayın olabilir: Ülkenin güneyindeki çıkıntılı uzun bir yarımada gibi görünüyor. Bu uhrevî, Ay manzara tarafından huşu vurdu olacak volkanik bir çöl.

Dini
St Mariam Katedrali
Geçit yolda sağınızda eski İtalyanca belediye binaları göreceksiniz. Dahlak Otel geçmiş, ağaçlıklı yolda güneye. Otel ve villalar doğu kıyısını hat. Bazı villaların geleneksel Mağribi eğlencelerle ve büyük mashrabiyya balkonlu Art Deco tarzı unsurları birleştirerek, son derece güzel.

Kale, Saraylar & Köşkler
Imperial Palace
Sadece kuzey Dahlak Hotel kapılarının limana bakan, İmparatorluk Sarayı. Saray kötü Kurtuluş Mücadelesi sırasında hasar gördü. Mevcut durumda, bütün Massawa savaştan kısa süre sonra baktım nasıl bir çok canlı bir fikir verir. Ilk saray, 16. yüzyılda Türk Osdemir Paşa tarafından yaptırılmıştır.

Etiyopyalı
Sellem'in Restaurant
Dışarıdan çok benziyor ve aslında içinde kötü görünüyor ama, ister inanın ister inanmayın değil, bir mutfak mücevher olduğunu. Burada sıcak biber serpilir ve bir tandır fırında pişmiş taze balık Yemen uzmanlık zevkle yapabilirsiniz. Balık, bir chapatti yassı ekmek ile servis, iki boyutta sunulur: orta ve büyük.

Abideler
Eski Tren İstasyonu
Villa Melotti itibaren, anakaraya giden geçit geçirerek, Taulud ve kuzey baş batı tarafındaki yol alır. Geçit etrafında çamur düzlüklerinde kuşlar için dışarı bakmak. Pelikanlar oldukça yaygın ziyaretçi bulunmaktadır. Kuzeye devam, onun sütunlar ve zarif cephesi ile, İtalyan işgali sırasında inşa Eski Tren İstasyonu, geçeceğiz.Dini
Şeyh Hanefi Camii
Eğer Şeyh Hanefi Camii olduğu merkezinde, (1885 yılında büyük bir yangın sahne oldu sonra, 'Ateş Meydanı' anlamında) Piazza degli incendi elde edene kadar liman girişinde devam edin. 500 yaşında, bu cami kentin ayakta kalan en eski yapılarından biridir. Şeyh Hanefi Mısır'daki öğrencilerin çalışmalarını finanse büyük bir öğretmen oldu.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Otel Savoiya
Massava Adası'nda birçok bina çok kötü durumda bile, benzersiz unutulmaz bir harap cazibe sahiptir. Bir fincan kahve ile keşif başlayın ve küçük sokakların labirent dalmak. Korku, uzun süre kayıp asla konum değil.

Su sporları
Eritre Dalış Merkezi
Eğer dalış öğrenmek istiyorsanız, Taulud Adası'nda Eritre Diving Center irtibata geçebilirsiniz. Dalış Eğitmenleri Profesyonel Birliği olağan (PADI) kursları organize edebilirsiniz yararlı İngilizce konuşan Nasreddin Osman, isteyin. Açık su kursları (US $ 360), genellikle dört gün içinde tamamlanabilir.

Piyasalar ve Çarşılar
Kapalı Çarşı
Campo kuzeyindeki kapalı pazar. Arkasında ve pazarın kuzeyindeki Massava Otel şehrin ana ticari artere getiren, yatıyor. Eski şehir merkezinde sağa doğru çevirin sonra ilk sola dönün. Bu alan, eski Kapalıçarşı oldu.

Piyasalar, Sokaklar ve Pasajlar
Medebar Pazar
Ördek kadar kuzeydoğusunda Medebar Piyasası atmosfer kadar emmek için. Eğer bu akıllara durgunluk veren bir yere girmek dakika korkmuş olacak kuşkusuz. Bu kesinlikle her şey geri dönüşümlü bir açık hava atölyesi gibi: eski lastikler sandalet içine yapılır, oluklu demir basık ve metal kova içine yapılmış, ve İtalya'dan zeytin teneke coffeepots ve minik scoopers içine yapılır edilir.

Etiyopyalı
Plajlar Bar & Restaurant
Belirgin, Sovyet tarzı grimsi binanın arkasında, bu Taulud adada tek bağımsız restoran. O tarzda yoksun ne - yemek odası bir dişçi bekleme odası gibi yaklaşık olarak rahat - lezzetli yemekler ve sambuks izleyebilirsiniz yerden bir sahil teraslı için yapar. İtalyan ve Eritre spesiyaliteleri menüsünde eşit bulunmaktadır.

Tekne & Cruises
Green Island
Green Island Massawa 10 ila 20 dakika ve iyi şnorkel ve tolere plajlar için en erişilebilir yerdir. Dürüst olmak gerekirse, Bora Bora değil, ancak bazı sus ve gezi-istismar ayak dinlenmek için bir yere ihtiyacınız varsa mükemmel bir geri çekilme yapabilirsiniz. Dahlak Otel (tekne başına nfa600 civarında) Green Island günlük geziler düzenlemektedir.
 

Eritre Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Eritre gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Eritre tanıtım videosu,Eritre görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Eritre tanıtım filmini izleyin

Eritre Uçak Bileti Al

Eritre Uçak Bileti Al

Eritre Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Eritre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Eritre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Eritre Uçak Bileti Al »Eritre Uçak Seferleri » Eritre Uçak Bilet Fiyatı »Eritre Thy Uçak Seferleri »Eritre Ziyareti »Eritre Gezisi
Etiketler » Eritre Uçak Bileti Al   » Eritre Uçak Seferleri   » Eritre Uçak Bilet Fiyatı   » Eritre Thy Uçak Seferleri   » Eritre Ziyareti   » Eritre Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+