Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Svaziland Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Svaziland Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bahçeler
Mkhaya Game Reserve
Bu üst-sınıf ve çarpıcı özel rezerv nesli sığır saf Nguni cins kurtarmak için 1979 yılında kurulmuştur. Bu onun siyah ve beyaz gergedan nüfus için, ancak, bilinen (o burada başka bir yerde ve Afrika'da, bizim deneyim yargılamak gergedanlar karşılamak için daha olasıdır ki sahiptir, bu doğrudur).

Diğer
Malolotja Tabiatı
Bu güzel middleveld ve Highveld'in doğa rezerv sağlam ve bozulmamış çok yerinde olan bir gerçek vahşi alandır. Son zamanlarda Güney Afrika komşu Songimvelo ile bir Ötesi Park ilan edilmiş oluyor.

Hedef
Ezulwini Valley

Ezulwini Vadisi (veya bölge olarak 'Cennet Vadisi' denir) Svaziland kraliyet kalbi ve turizm merkezidir.
 
Diğer
Mlilwane Wildlife Sanctuary
Lobamba yakın Bu güzel ve sakin özel rezerv 1950'lerde ailesi çiftliğinde doğacı Ted Reilly tarafından oluşturulan Svaziland ilk korunan alan oldu. Reilly sonra Mkhaya Game Reserve açıldı ve Hlane Royal National Park kurulmasını denetledi.


Svaziland [1] bir ülke Güney Afrika denize hiç çıkışı olmayan, Güney Afrika'da batı ve Mozambik doğuda. Svaziland mutlak monarşi Afrika'daki en eski biridir.

Anlayın

Swaziland, dünyada son mutlak monarşilerin biri, en küçük ülkelerinden biri olan Afrika ve samimiyeti için bir haklı bir üne sahiptir Güney Afrika . Ayrıca hükümet tarafından desteklenen ve popüler turistik yerler birkaç büyük oyun parkları ve rezervleri içerir.

Bölgedeki diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Svaziland yoksulluk ve dünyanın en kötü AIDS krizlerinden biriyle benzer sorunlara rağmen, onun nezaket ve sükunet için bilinir. Kasım 2008 itibarıyla HIV olanların toplam rapor yüzdesi% 30 olarak yer aldı, bu, tabii ki, henüz test edilmemiş olanlar dahil değildir. AIDS salgını yetim birçok genç çocuklarını bırakarak ve hayatta kalmak için mücadele, geleneksel geniş aile birimini kırdı.

Hhohho (kuzeybatı), Lubombo (doğu), Manzini (merkez-batı), ve Shiselweni (güney): Svaziland dört de Yönetim bölgeye ayrılmıştır.Tarihçe
Geri erken Taş Devri 200.000 yıl öncesinden kalma bir insan etkinliğini gösteren eserler Svaziland Krallığı bulunmuştur. Prehistorik kaya sanatı resimleri ca tarih. Alanı 25.000 M.Ö. eski sakinleri Khoisan avcı-toplayıcı idi. Bunlar büyük ölçüde Doğu Afrika'nın Büyük Göller bölgelerden selamladı Bantu göçler sırasında Bantu kabileleri tarafından değiştirildi.

Svaziland Milleti özerkliği 19. ve 20. yüzyıllarda güney Afrika'daki İngiliz egemenliği tarafından dikte edilmiştir. 1881 yılında İngiliz hükümeti Amerika'daki bağımsızlığını tanıyan antlaşması imzaladı. Anglo Boer savaşının başında, İngiltere'nin bir Himayesinde olarak doğrudan yetkisi altında Svaziland yerleştirilir. Svaziland bağımsızlık Anayasa yasama Konseyi ve Yürütme Konseyi kurulduğu açısından Kasım 1963 İngiltere tarafından ilan edildi. Svaziland ilk Yasama Konseyi 9 Eylül 1964 tarihinde oluşturulmuştur. Yasama Konseyi tarafından önerilen orijinal anayasa değişiklikleri İngiltere ve Meclis ve Senato Evi sağlayan yeni bir Anayasa ile kabul edildi çizildi. Bu Anayasa altında seçimler 1967 yılında yapıldı. 1973 yılından bu yana, Svaziland yanlısı çok partili aktivistler ve monarşi arasında oldukça sakin bir mücadeleyi gördü. 1968 yılında İngiltere'den bağımsızlığını kazandı.

İklim
Genel olarak, çoğu zaman fırtına yağmur şeklinde, yaz aylarında daha çok düşer. Kış kuru mevsimdir. Yıllık yağış yıl bağlı olarak 1000 ve 2000 mm arasında, Batı'da Highveld üzerinde en yüksek olduğu. Ayrıca Doğu, Lowveld yılda 500-900 mm kayıt ile daha az yağmur,. Sıcaklık varyasyonları da farklı bölgelerin yüksekliği ile ilgilidir. Lowveld yaz aylarında 40 derece civarında sıcaklıklar kayıt olurken Highveld sıcaklık ılıman ve, nadiren, rahatsız sıcak.Svaziland Haritası
Şehirler

Mbabane - Sermaye
Lobamba - kraliyet ve yasama başkenti
Manzini - büyük iş merkezi
Big Bend

 

Svaziland Uçak Bileti Al

Svaziland Uçak Bileti Al

Svaziland Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZSvaziland Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Svaziland Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Svaziland Uçak Bileti Al »Svaziland Uçak Seferleri » Svaziland Uçak Bilet Fiyatı »Svaziland Thy Uçak Seferleri »Svaziland Ziyareti »Svaziland Gezisi
Etiketler » Svaziland Uçak Bileti Al   » Svaziland Uçak Seferleri   » Svaziland Uçak Bilet Fiyatı   » Svaziland Thy Uçak Seferleri   » Svaziland Ziyareti   » Svaziland Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+