Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mısır Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mısır Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

MISIR'DA YİYECEK VE İÇECEK

Mısır'da, dışarıda yemek stand-up sandviç barlara lüks beş ders yemek arasında olabilir. Sadece birkaç kilo için iyi Mısır yemeğiniz küçük, ucuz kuruluşlar bulabilirsiniz. Eğer aceleniz varsa, yerel snack bar deneyin. (Muhtemelen su çalışıyor olması) caddelerdeki cubbyholes genellikle güvenli olsa da. Büyük şehirlerde bile McDonald ve Kentucky Fried Chicken gibi Batı tarzı fast-food zincirleri var, ama onlar nispeten pahalı. Diyet değişikliği kısa vadeli sindirim rahatsızlıklarına neden olabilir, ancak şehirlerde gıda ve su hem de güvenlidir.
MISIR YEMEKLER

Mısır beslenme alışkanlıkları düzensiz görünse de, çoğu yerliler ve hafif bir kahvaltı ile güne başlamak fasulye , yumurta, ve / veya turşu, peynirler ve reçeller (veya fasulye kek). Çoğu ailelerin 1400-1700 etrafında onların büyük, nişastalı öğle yemeği yemek ve bir siesta ile takip. Onlar geç akşam hafif bir akşam yemeği (genellikle öğle yemeği artıkları) 1700 veya 1800 de İngiliz tarzı çay almak ve yemek olabilir. Akşam yemeği partileri, ancak yemek bir saat sonra ya da iki servis ile, sık sık erken 2100 daha geç planlanıyor. Restoranlarda öğle yemeği, akşam yemeği 2000-2400 normalde 1300-1600 değildir.
Restoranlar
Mısır, dünyanın geri kalanında olduğu gibi, restoran onlar istihdam aşçılar olarak sadece iyi ve aşçılar sürekli değişen gibi görünüyor. En iyi restoranları hakkında güncel bilgiler için, gurbetçi topluluğu rakipsiz ve dergi Kahire Bugün denemek için yerler listesi aylık ipuçları içerir ve bir yıllık yemek rehber yayınlamaktadır. Çoğu işyerlerinde yerli malzemeler kullanmak ve sezon meyve ve sebze sunacak. Menüler hariç Arapça hem de İngilizce olan İskenderiye bunlar Arapça ve Fransızca vardır. Büyük restoranlar, metrdotel İngilizce, Fransızca, ve Almanca, olası İtalyanca ve Yunanca konuşma yapacak. Bu kuruluşlar uluslararası mutfağının karışımı hizmet ama çoğu kez de Mısır ya da Ortadoğu yemekleri içerir. Çoğu oteller de 24 saat kahve dükkanları korumak.
Gibi büyük şehirlerde Kahire veya İskenderiye, dünyanın dört bir yanından çeşitli mutfakları sunan restoranlar çeşitli türleri vardır. Birçok işyerlerinde bulunabilir geleneksel Mısır gıda yanı sıra, orta-üst ve elit sınıflar arasında oldukça popüler olan İtalyan ve Fransız yemekleri sunan birçok restoran da vardır. Dünya mutfakları olur daha fazla küreselleşmiş Mısır girin. Günümüzde, Amerikan restoran veya barlarda sandviç özellikli Meksika restoran yanı sıra Meksika yemekleri vardır. Japon ve Sushi restoranı sık sık açılması ve Kahire'de birçok mahallelerinde hizmet veren Asya gıda büyük bir patlama da vardır. Orada Hint ve Çin yemekleri sunan bir kaç restoran vardır ama genellikle Amerika Birleşik Devletleri ya da Avrupa çapında diğer şehirlerde olduğu gibi her zaman almaz nispeten pahalı.
Küçük, Mısır tarzı restoranlar birçok temel et ve fava fasulye yemekleri konusunda uzmanım. Bunlar basit ve ucuzdur. Garsonlar, biraz İngilizce konuşmak, yani öbek kitap kullanabilirsiniz.
Snack Barlar
Mısır boyunca, küçük bir stand-up mağazalar fast food Mısır sürümünü dağıtmak. Büyük şehirlerde bu dükkanların çoğu temiz ve hızlı, ucuz ve besleyici yemekler sunuyoruz. Çoğu dükkan yardımcı personel var, ama onların yoğun zamanlarda üzerinde bekledi için Mısırlıların paketi içine itin gerekebilir. Sen kavrulmuş tavuk sizin için mağaza irade sezon satın alabilirsiniz. Ayrıca Shawirma (Gyros) alabilirsiniz, kuzu günün en uygun dikey bölünmüş, üzerinde pişirilir.
Mısır Ana Yemek
Eğer şanslı iseniz, Mısırlı bir evde akşam yemeği için davet edilebilir. Hiçbir set kez akşam yemeği için vardır; genellikle saat konağın mesleği bağlıdır. Davetleri gibi geç 0100 kadar için ihraç edilebilir olsa da hiçbir zaman ayarlı ise, genellikle, konuklar 2100-2200 saatleri arasında bekleniyor. Eğer isterseniz, çiçek, çikolata, ya da bir şişe şarap getirebilir (Eğer ana içersen - Birçok Müslüman değil). Sen yemek kalmayacak birçoğu diğer misafirler ve belki de konağın tüm aile, tanıtılacaktır.
Yemek gümrük ülke genelinde değişir, bu nedenle ev sahibi ve herhangi bir diğer misafirler tarafından belirlenen örnekleri takip etmeye çalışıyorum. Ailenin kendi örf ve parti büyüklüğüne bağlı olarak, erkekler ve kadınlar kokteyller (katı Müslüman evlerde alkolsüz içecekler) için bölünebilir ve sonra oturma genellikle rastgele yemek masada katın. Tüm gıda yemek başlangıcındaki tablo ortasında yer almaktadır. Hiçbir gümüş sağlanıyorsa, bir arada çatal ve kaşık gibi ekmek kullanın. Konuklar plakaları temizlemek için beklenmez, ve siz gerçekten artık yiyemez host ikna etmek için bir kez daha reddetmek gerekir. Yemek tarifleri için onu soruyor (kadın için) onu pişirme becerileri hostes yanı sıra övgü iyi tat ve takdir. Akşam yemeğinden sonra konuklar nane çayı veya kahve içmek için yemek odası kaldırmak. Eğer terk almadan önce yemek sonunda en az yarım saat bekleyin, tekrar aşçı iltifat ve teşekkür (alf shokren) uzanır.
YERLİ GIDALAR
Mısır gıda ülkenin pota tarihini yansıtır; yerel malzemeler kullanarak yerel aşçılar Mısır bütçeleri, gümrük, ve zevke uygun Türk, Yunan, Lübnan, Filistin, Suriye ve gelenekleri değiştirdiniz. Yemekler basit; doğal olgunlaşmış meyve ve sebze ile yapılmış ve taze baharatlar ile tecrübeli, onlar iyi ve doyurucu demektir. Yakından Kuzey Afrika mutfağı bağlantılı güneyde, Gıda, kuzeyde bulunan daha fazla zesty, ama özellikle sıcak de. En iyi yemek genellikle küçük kasabalarda bulunur. Mısır pişirme mülayim ve kötü bitince yağlı olmasına rağmen, mutfağının en lezzetli olduğunu. Tadını çıkarın!
Ekmek
Mısır diyetler dayanak, aysh (ekmek) çeşitli şekillerde gelir. En yaygın ya rafine beyaz aysh shami denilen un, ya da kaba olan, tam buğday, aysh Baladi ile yapılan bir pide türüdür. Birkaç dolgular herhangi dolması, o Mısırlı sandviç olur. Düz aysh uzun, sıska, Fransız tarzı loaves gelir ise Aysh Şems, güneşin yükselmesine izin mayalı hamurdan yapılmış ekmektir. Kendinizi sert, kuru aysh ile karşı karşıya bulursanız, Mısırlılar gibi yapın: suda yumuşatmak, ve kullanılabilir bir yangın varsa, açık alev üzerinde ısıtın.
Fasulye
Aysh ile birlikte, yerli fasulye malzemeleri günlük ihtiyaçları olan Mısır'ın insanların çoğu. Ful çeşitli şekillerde pişmiş olabilir: ful midamess yılında, bütün fasulye istenirse sebze ile, haşlanmış ve sonra soğan, domates ve baharatlar ile püre. Bu karışım genellikle diğer öğünler için yumurta olmadan, kahvaltı için bir yumurta ile servis edilir. Benzer bir sos, hamur içine pişmiş ve aysh Baladi içine doldurulmuş, sokakta satılan sandviç için doldurma. Alternatif olarak, ful fasulye, sırılsıklam kıyılmış, baharatlar ile karıştırılarak, (içinde ta'miyya denilen köftesi haline getirilir Kahire ve falaafil İskenderiye ) ve derin yağda kızartılmış. Domates, marul ve tihina sos ile süslenmiş bu köftesi, aysh içine doldurulmuş ve sokakta satılmaktadır.
Molokhiyya
A yapraklı, yeşil, yaz sebze, molokhiyya belirgin Mısır olduğunu, ve yerliler gururla sizi ondan yaptıkları geleneksel kalın çorba hizmet edecektir. Kıyılmış yapraklar genelde tavuk suyu Komposto ve tavuk, tavşan, ya da kuzu parçaları ile veya olmadan servis edilir. Bu çorba da ezilmiş ekmek veya pilav üzerinde servis edilebilir. Eğer düz görev yapıyorsanız, bu aysh dunk kibar.
Mezze
Çeşitli biçimlerde bu küçük yemekleri genellikle içecekler ile servis edilir. Bu eğimler benzeyen tihina, susam bir yağ macunu ile yapılır. Tihina yağı ve sarımsak veya biber ve limon tek başına servis edilebilir ile terbiyeli ile karıştırılır, ancak püre patlıcan ile kombine ve salatalar için bir daldırma veya sos olarak görev yaparken, onun baba-ghanoug çağırdı. Alexandria, nohut Humus bi tihina yapmak için tihina eklenir. Tihina ayrıca balık ve et ile servis birçok genel amaçlı soslar için temel oluşturur ve Mısır sandviç mayonez değiştirir. Turshi baharatlı salamura batırılmış sebze çeşitli içerir - her zaman bira ile iyi.
Çorbalar ve Salatalar
Molokhiyya ek olarak, Mısırlılar bir etin çeşitli (lahhma), sebze (khudaar), ve yapmak balık (samak) shurbah olarak topluca çorbalar, ve tüm lezzetli. Salatalar (salata) yeşillik, domates, patates, veya yumurta yanı sıra, fasulye ve yoğurt ile yapılabilir. Batı-tipi salata barlar büyük şehirlerde moda haline gelmiş ve burada, birkaç kilo için, size taze ürünlerden oluşan bir bütün yemek yapabilirsiniz. Yoğurt (laban zabadi), taze ve tatsız olduğunu, bal, reçel, reçel, veya nane ile isterseniz tatlandırmak olabilir. Bu bir mide kolay dayanır.
Ana Yemekler
Pirinç ve ekmek öğle veya akşam yemeği olarak servis edilebilir Mısırlı ana yemekler, toplu oluşturur. Çoğu Mısırlılar için, et sebze ile pişmiş, ve pilav ile veya üzerinde sunulan küçük miktarlarda kullanılan bir lüks, ama et yemekleri çoğu restoran yemekleri içermektedir.
Torly, karışık sebze güveç veya güveç, genellikle kuzu ile yapılan, ya da bazen sığır eti, soğan, patates, fasulye ve bezelye. Mısır tarzı kebap yapmak için, soğan, mercanköşk ve limon suyu kuzu sezon parçalarını aşçılar ve daha sonra bir açık ateşte bir şiş üzerinde kavurun. Kufta baharat ve uzun dar "köfte" içine yuvarlandı ve genellikle servis edilir hangi ile, kebabı gibi kavrulmuş soğan ile tatlandırılmış kuzu kıyması olduğunu. Sığır gibi domuz, Müslümanlar tarafından pis kabul, ama hazır olur.
Yerli tavuk (firaakh) genellikle cılız ve sert olmasına rağmen, ithal tavuğu, dolgun ihale ve lezzetli. Bir restoranda ızgara tavuk (firaakh mashwi) sipariş etmek veya sokak tarafı lokantaları zaten pişmiş tane satın almak ve kendi yemek çözebilirsiniz. Hamaam (güvercin) Mısır boyunca kaldırdı ve terbiyeli pirinç ile doldurulmuş ve ızgara yaparken, ulusal bir incelik oluştururlar. Bunlar küçük, böylece birkaç sipariş etmek gerekir; iyi genellikle hatta aşçı Bir gün haber (iyi bir işaret) vermek zorunda kalabilirsiniz küçük, yerel restoranlarda servis, ama dikkat - Hamaam bazen ile servis edilir onların doldurma gömülü kafalar.
Mısırlılar Samak genel terimi altında tatlı su ve denizde balık hem de hizmet vermektedir. Iyi balık kıyıları (okyanus çeşitli) yakın ya da yakalanmış olan Aswan, görünmektedir Nasır Gölü . Yanı sıra ortak bas ve taban olarak, Gambari (karides), kalamar (mürekkep balığı), Gandofli (tarak), ve ti'baan (yılan balığı) deneyin. İkincisi, hassas bir somon lezzet ile bir beyaz et, zaten derin yağda kızartılmış sokakta satın alınabilir.
Sebze
Ruzz (pirinç) sık sık fındık, soğan, sebze veya et az miktarda pişirme ile değiştirilir. Bataatis (patates), genellikle kızarmış ama aynı zamanda haşlanmış veya doldurulmuş olabilir. Mısırlı pirinç karışımları ile yeşil sebzeler malzeme; Wara 'enab, örneğin, ya da kıyma olmadan baharatlı pirinç küçük miktarlarda dolu bir şekilde kaynatıldı üzüm yaprağı yapılır. Batılılar sık sık dolmadas veya dolmalar Yunan adıyla bunları biliyorum, ama bu isim bunları sipariş dikkat; Mısır'da, Doma dolmalar bir karışımı ifade eder.
Peynir
Yerli peynir (gibna) iki çeşit gelir: gibna beida, beyaz peynir benzer ve gibna rumy, keskin, sert, kaşar. Bunlar normalde salata ve sandviç kullanılan olanlar, ancak gouda, cheddar peyniri, bleu, ve diğer Batı tipleri kullanılabilir hale gelmektedir. Miş bir hamur içine yapılmış ve taze meyve çok sayıda yıl boyunca mevcuttur, ancak tüm ağaç veya asma-olgunlaşmış olduğundan, sadece sezon bu görünür Mısır'da bir ordövr. Meyve olarak görev baharatlı, kuru peyniri suqs (marketler) veya satıcıların stantlarda. Kış, mohz (muz) olarak, Balah (tarihleri), ve burtu'aan (portakal birçok çeşidi varsa) görüntülenir. Özel muamele Paraproteineminin çoğu portakal gibi görünüyor burtu'aan bedammoh (pembe portakal) vardır, ama onların hamuru kırmızı ve tatlı. Mısır summer battiikh (kavun) bahşedilmiştir, khukh (şeftali), Berkuk (erik), ve 'anub (üzüm). Kalay Shawki Ağustos veya Eylül ayında görünen bir kaktüs meyvedir.
Fındık
Goz (fındık) ve mohamas (kurutulmuş tohumlar) Mısır'da popüler aperatif gıdalar ve satıcılar neredeyse her yerde onları satan bulunabilir. Tüm lezzetli; bundok (fındık), loz (badem), veya fuzdo (antep fıstığı) deneyin. Eğer fıstık isterseniz, ful Sudani özellikle lezzetli Aswan .
Tatlılar
Pasta ya da pudingler Mısır tatlılar genellikle bal şurubu boğulmuş. Fatır yumurta kayısı için her şeyi ile doldurulmuş krep,, Baklava (yufka, bal ve fındık) daha az tatlı biridir ve basbousa, oldukça tatlı, ballı irmik pasta yaptı ve fındık ile tepesinde. Umm ali, Memluk kraliçesi adını bir zevk, sütte ıslatılmış ve sıcak servis kuru üzüm pasta. Kanafa sıcak ızgarada kızarmış ve fındık, et, ya da tatlılar ile doldurulmuş meyilli "dizeleri" bir yemektir. Mısır sütlaç mahallabiyya denir ve antep fıstığı ile tepesinde servis edilir. Fransız tarzı hamur işleri gatoux denir. Batı tarzı gofret kendi görünümünü yapmaya başlıyor olsa iyi çikolata şekerleme, aynı şekilde bulmak zordur. Mısır dondurma dondurma daha buzlu süt veya şerbet yakın çalışır. Çoğu restoran ve birçok ev tatlılar, taze meyve hizmet ve çoğu yemek için mükemmel bir ışık sonuca yapar.
Gıda için Alışveriş
Gıda bütçe germek için kolay yolu çiğ yiyebilir, taze meyve ve sebze satın alma, yerel standlar ve suqs tenezzül etmektir. Fiyatlar normalde Arapça yayınlanmıştır ve sabittir. Dahil hiçbir pazarlık yoktur olduğundan, ne kadar çok veya ne kadar gösterir ve para uzatıyorum, ne istediğinizi işaret edebilir, en satıcıları ve küçük storekeepers titizlikle dürüst. Küçük, yerel marketler, neredeyse her sokak köşesinde işgal ve devlet sabit fiyatlarla konserve, reçel, ekmek, peynir, ve gazoz gibi zımba satmak. Yerel bakkal bira stok yoksa, bir mağaza yaptığı yakın muhtemelen vardır; sormak. Burada ya da bira size dava ile Stella satın alabilirsiniz. Pastaneler, sabit fiyatlarla ekmek ve hamur işleri çeşitli kaynağı.
İÇECEKLER
Kahve

Gelişmiş ve Ortadoğu'da popüler, Ahwa (çay) içme ulusal bir gelenek olmaya devam etmektedir ve yerel kahvehanelerde hala, kahve içmek siyaset tartışmak, tavlası (tavla) oynamak için gelmek erkeklere hitap dinlemek için "Oriental" (Mısır) müzik ve shiisha (su borusu) duman. Geleneksel şiir ve yüksek enerjili siyaset fantezi ev ve ofisler için göç olmasına rağmen, kahve kalır. Ayrıca evlerde, ofislerde, ve çarşı dükkanlar, kalın, güçlü, ama lezzetli demlemek sunulacak. Türk kahvesi, küçük bir tencerede demlenmiş ince toz fasulye yapılır. Su sadece kaynamaya başladığında, gerekçesiyle bir karanlık köpük yüzeye float; ahva pota hala getirdi ve bir kahve fincanı dökülür. Ağır gerekçesiyle fincan dibine batar ve daha hafif olanlar, üstüne bir mükemmel demlendi fincan işareti bir köpük oluşturur. Fincanın dibinde gerekçesiyle önlemek için dikkatli bir şekilde yudumlayın. (Eğer köpük beğenmezseniz, size içki soğutma kisvesi altında kenara darbe olabilir.)
Türk kahvesi tart olmak için bir üne sahip olsa da, gerçek lezzet eziyet kullanılan fasulye karışımı bağlıdır, Arabica büyük yüzdesi, tatlı ve çikolata lezzet daha. Ahwa çeşitli versiyonları geliyor: ahva sada ahva Ariha hafifçe, ahva mazboot orta şekerli şeker ile tatlandırılmış, siyah, ve ahwaziyada çok tatlı. O tencerede şekerli oluyor için size sipariş zaman şeker miktarını belirtmek gerekir. Çoğu kişi ekşilik keser mazboot, sipariş; ahva krema ile servis asla. Çoğu otel ve restoran kahvaltıları genellikle Nescafe denilen güçlü bir Fransız kahve servisi, siz (sukkar bil) şeker veya (Laban bil) süt ile özel sipariş de gerekebilir.
Çay ve Diğer Sıcak İçecekler
Mısırlılar yerli Araplara gelen resmi çayı özel benimsemiş ve bu süt, limon, ve tarafında şeker ile servis edilir. Shay yurtiçi veya Bedevi sürümü haşlanmış ziyade batmış ve genellikle şeker ile doymuş olduğunu, bu güçlü çay bardaklarda servis edilir. Yemek sonrası kahve ferahlatıcı bir değişim na'na 'ya da nane çayı bil shay olduğunu;. Kuru nane çayı yaprakları ile karıştırılır ve bu karışım düzenli çay gibi demlendi. Sahlab, Ovaltine ve yulaf ezmesi arasında bir haç gibi tadı kalın bir sıvı olarak Kakoow bil laban (sıcak çikolata), kış aylarında kullanılabilir. Karkaday, güneyde özellikle popüler bir açık, parlak kırmızı, yerli içki, kurutulmuş ebegümeci çiçeği batırılması ile yapılır, tat şekerli ve sıcak ya da soğuk servis, yerliler bu lezzetli içecek sinirleri yatıştırır iddia.
Soğuk İçecekler
Şişelenmiş su (Mayya ma'daniyya) turistlerin uğrak bütün alanlarda mevcuttur, hem büyük hem küçük şişeler antika sitelerin çoğu sokakta ve buz kovaları dan satılıyor. Kapak kapalı olduğundan emin olun. Mayya shurb veya Mayya ahday (içme suyu) en metropol alanlarda güvenlidir.
Mısır'da bir nefis tedavi Mısır boyunca küçük tezgahlarda (asiir) mevcuttur taze meyve suları vardır. Esnafın bütün meyve ve buz ve şeker az miktarda su karışımı ve daha sonra cam içine bu püre zorlanma - çıkan içecekler ambrosia'yı olarak tarif edilmiştir. Sezon meyvelerden yapılan sular, farawla (çilek), manga (mango), mohz (muz) ve burtu'aan (turuncu) içerir ve özellikle sıcak havalarda bekliyoruz. Saf meyve suları ek olarak, aynı zamanda onları böyle Khiyar (salatalık), tamaatim (domates) ve gazar (havuç) gibi sebzelerle yapılan alabilirsiniz. Yeni bir deneyim için, bunların kombinasyonu bazı içecekler ile deney: nuss wa nuss (havuç ve portakal), beklenmedik bir şekilde keyifli bir karışım veya mohz bi-laban, muz ve süt karışımı, bir Mısırlı milkshake. Mısır boyunca yaygın Asiir Lamoon, limonata tatlı, güçlü bir versiyonu. Son yıllarda konserve ve paketlenmiş meyve suları yaygın hale gelmiştir, ama onların lezzet taze yapılmış çeşitleri ile karşılaştırmak olamaz.
Bir çok popüler yerli içki Faryouz olduğunu. Böyle Ananas, şeftali, armut ve elma gibi birçok farklı tatlar geliyor.
Batı alkolsüz içecekler Mısır'da her yerde vardır, ama çoğu yurtiçinde şişe. Sen Schweppes, Fanta, Seven-Up, kola, ve Pepsi bulabilirsiniz; soda da kullanılabilir, ancak Collins karışımı neredeyse hiç yok. Eğer sokak tarafı satıcılardan satın alırsanız, hemen orada soda içmek ve şişe dönmek bekleniyor konum; yanınızda bir şişe almak istiyorsanız, bunun için ödemek zorunda olacak.
Alkollü içkiler
Dindar Müslümanlar içme alkol, bira, şarap ve sert içki kaçınmaya rağmen barlar, restoranlar, ve bazı bakkal dükkanları mevcuttur. Ithal bira ve şarap en pahalı, ancak Stella adında yerel bira oldukça iyi bir ışık lager, bu çok uzun güneşte oturdu değil sağladı. Bu, geniş (yaklaşık 20 gr.) Şişelerde gelir ve LE4-yaklaşık 5 çalışır. Barlar ve restoranlar mevcut Stella Export, (LE4) daha pahalı küçük şişelerde gelir ve güçlüdür - çoğu Batı bira alkol içeriği daha yakın. Märzen, karanlık, siyah bira, bahar aylarında kısa bir süre görünür; Aswanli Aswan yapılan karanlık bira.
Brandy seyreltilmiş yalnızca içilebilir olduğunu ve yerel rom çok daha iyi değildir. Ancak, zibib, Yunan Uzo veya Meksika anasato Mısır versiyonu, iyi ya kayaların ya da bir önce-akşam kokteyl olarak su (sütlü dönüşür olan) ile inceltilir. Diğer sert likörler ithal edilmektedir ve bu nedenle sınırlıdır (Süveyş ve İskenderiye limanları geniş çeşitlilik var gibi) ve pahalı. Eğer düzenli içerseniz, duty-free mağazasında çorap üzerine plan Mısır'ı girmeden önce.
Mısır Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mısır gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mısır tanıtım videosu,Mısır görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mısır tanıtım filmini izleyin

Mısır Uçak Bileti Al

Mısır Uçak Bileti Al

Mısır Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Mısır Uçak Bileti Al


 

Mısır Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Mısır Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »
Etiketler »  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+