Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mozambik Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mozambik Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

Tüm Başlamış yere gel
Keşfedilmemiş ince beyaz kumsallarıyla güzel yerler ve egzotik plajları ile Mozambik turizm resmi internet sitesinde, sıcak bir ülkede, hoş geldiniz. Onun takımadaları hikayeler ve hala nesilden nesile saygı efsaneleri içerir. Ama cazibesi onun egzotik yerler ya manzara ya da şehirlerin çevre değil sadece gelir, ama arazi ve doğan ve tutku ve yoğunluğu ile yaşadığımız insanların bir kontrast.
Biz bu web sitesinin her bir sayfasına göz atın ve Mozambik kadar özel kılan tüm manzara ve konumlar keşfetmek için zaman almaya davet ediyoruz.

Mozambik Görülecek
Doğal Merkezi
Mt Namúli

Gurue 15 kilometre kuzeydoğusundaki yaklaşık tepelerden yükselen Licungo (Lugela) ve Malema Nehirler aktığı Mt Namúli (2419m) ve sis-kefen yamaçlar vardır.

Mimari
Maputo
Akdeniz tarzı mimarisiyle, yalı ayarı ve jacaranda ve alev ağaçları ile kaplı geniş caddeleri ile, Maputo kolayca Afrika'nın en cazip başkentlerinden biridir. Ayrıca, otel ve restoranlar, iyi stoklanmış süpermarketler, gölgeli kaldırım kafeleri ve canlı bir kültürel sahnenin geniş bir seçim ile çok Mozambik'te en gelişmiş yerdir.

Müzeler ve Galeriler
São Paulo Palace & Chapel
Bu heybetli yapı - eski valinin ikamet ve şimdi bir müze - 1610 tarihleri ​​ve adanın tarihi göstermelik olduğunu. Şu anda yenileme altında ve halka kapalı iç, hayat adanın 18. yüzyıl altın çağ gibi olmuştur gerekenleri üst-sınıf bir olağanüstü belirti verir.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Cascata
Artık zamları için popüler bir hedef şehrin kuzeyinde tepelerde cascata (şelale) 'dir. Buraya almak için, kuzeyde mesafe görebileceğiniz, (ayrıca Chá Sambique olarak da bilinir) UP4 çay fabrikası ilk baş, yolu işaret yerlilerin sormak ve yürüyerek yaklaşık 45 dakika bekleyiniz.

Askeri
São Sebastiao Fort
Adanın kuzey ucu eski eksiksiz kale hala Sahra-altı Afrika'da ayakta São Sebastiao kitlesel Fort, hakimdir. İnşaat 1558 yılında başladı ve yaklaşık 50 yıl sonra son taş atıldı. Sadece kale ötesinde, adanın ucu ve kale girişinde erişilen de, Nossa Senhora de Baluarte küçücük Şapel.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Mozambik Adası

Tiny, hilal şeklinde Mozambik Adası yüzyıllar boyunca Doğu Afrika kıyı hayatında daha büyük-daha-yaşam rol oynamıştır. Bölüm hayalet kasaba ve yarı canlı balıkçılık topluluk - Bugün, ilginç bir anomalidir. Bu sütunlu kemerli ve sessiz, Arnavut kaldırımlı sokaklarda astar görkemli sömürge döneminden kalma binalar ile, etrafında dolaşmaya güzel ve keyifli.Mimari
Tren İstasyonu

Maputo dönüm tren istasyonu şehrin en görkemli binalarından biridir. Eiffel kendini Mozambik ayak basmadığı halde kubbe, (Eyfel Kulesi şöhret) Alexandre Gustav Eiffel bir iştiraki tarafından tasarlanmıştır. Ayrıca etkileyici dövme demir kafes iş, sütunlar ve fıstık yeşili dış taşıdılar verandalar bulunmaktadır.

Kare ve Plazalar
Praça dos herois Moçambicanos

Büyük Praça dos herois Moçambicanos, havaalanı yakınında Avenida Acordos de Lusaka boyunca, devrim anısına onun 95m uzunluğundaki duvar için dikkate değerdir.

Müzeler ve Galeriler
House & Malangatana Studio

Bu Malangatana, Mozambik'in en ünlü ressamın evini ve stüdyosunu ziyaret etmek bazen mümkün. Bu Alberto Chissano tarafından kendi resimlerinin onlarca yanı sıra heykeller ile dolu. Rezervasyonları iyi tren istasyonunda, Kulungwana Espaço Artistico aracılığıyla düzenlenir.

Müzeler ve Galeriler
Doğal Tarih Müzesi

Otel Cardoso yakın Doğal Tarih Müzesi, sadece Malangatana bir duvar ile görkemli Manueline mimarisi ve bahçe görmek için bir durağıdır. İç etkileşimli bilgisayar terminalleri, bir küçük etnografya sergi ve muhtemelen fil fetusların bölgenin tek koleksiyonu ne büyüleyici bir görüntü eşliğinde bazı tahnitçilik örneklerdir.

Kare ve Plazalar
Praça da Independência

Bu geniş plaza hulking, neoklasik Belediyesi tarafından Senhora da Conceição beyaz, sivri Katedrali ve diğer bir tarafta çevrelenmiştir. Sadece kare kapalı metal kaplama dış tropikal koşullar için uygun olduğunu kanıtladı rağmen, valinin ikamet olarak geç 19. yüzyılda Eiffel tarafından tasarlanan Demir, evdir.

Askeri
Kale
Eski kale, bir önceki kale bölgesine yakın ortalarında 19. yüzyılda Portekizliler tarafından inşa edilmiştir. İç bahçe ve bölgeye erken Portekizce baskınlarınızda dönemi kalıntıları ile küçük bir müze var. Ngungunhane ve mühürlü, ahşap oyma tabut - Gazze ünlü krallığının son hükümdarı - yan odalardan birinde sergileniyor.

Piyasalar ve Çarşılar
Belediye Pazar
Satıcılarının uzun satır ile, tablolar üretmek, taze balık ve renkli baharatlar ile yüksek kazıklı ve süpürgeler plastik kova her şeyi ile taşan tezgahları, Belediye Market Maputo ana pazar ve üzerinden bir yürüyüş değer. Her şey hala taze iken, erken oraya, ve kalabalık önce.
Mozambik Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mozambik gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mozambik tanıtım videosu,Mozambik görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mozambik tanıtım filmini izleyin

Mozambik Uçak Bileti Al

Mozambik Uçak Bileti Al

Mozambik Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Mozambik Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Mozambik Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Mozambik Uçak Bileti Al »Mozambik Uçak Seferleri » Mozambik Uçak Bilet Fiyatı »Mozambik Thy Uçak Seferleri »Mozambik Ziyareti »Mozambik Gezisi
Etiketler » Mozambik Uçak Bileti Al   » Mozambik Uçak Seferleri   » Mozambik Uçak Bilet Fiyatı   » Mozambik Thy Uçak Seferleri   » Mozambik Ziyareti   » Mozambik Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+