Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Libya Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Libya Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO

Libya Tanıtımı
 
Libya tarihi, kıtalar ve eski imparatorlukların bir kavşak noktasıdır. Sabratha, - Roma ve Yunan şehirlerinin Akdeniz'in en zengin mağaza ev Cyrene ve her şeyden Leptis Magna - her biri Bizans ihtişamı kalıntıları ile örtülmüş, bu tarih onun kıyısında olağanüstü anıtlar ile canlanıyor bir yer. Kozmopolit her köşesinde Trablus tarihinin farklı bir döneme yankılanır. Sahra Akdeniz'le buluştuğu yer.
 
Libya da ev sahipliği Afrika 'nın en müstesna ve erişilebilir çöl manzarası. Sahra uçsuz bucaksız kum denizlerinde küçük Avrupa ülkelerinin boyutu kadar sunan, ülkenin% 90 üzerinde yutuyor. Karavanlar kez zenginliklerini sergiledi Ghadames ve Ghat, büyüleyici vaha şehirleri ziyaret Afrika'da . Çölün kalbinde kum tepeleri ile çevrili hurma saçaklı gölleri hayret. Bu siyah kum renkli gölleri çevreleyen Waw al-Namus gibi sönmüş volkanlar tarafından büyülenmiş olun. Çöle derine gitmek ve deneyim Jebel Acacus , prehistorik kaya sanatı dünyanın en iyi açık hava galerilerinden birini.
 
Unutulmaması gereken önemli bir nokta Libya'ya ziyaretler sadece bir organize tur bir parçası olarak yapılabilir olmasıdır. Seyahat alışkın o sizin bağımsız muhtemelen, Libya'daki bunu Libya büyük bir ülke olduğunu hatırlamak ve bir tur size başka türlü olabilir daha çok daha fazla topraklarını kapsayacak şekilde mümkün olacak şansı isterdim iken. Bu organize gruplar birinin (artı rehberi) bir parti olarak küçük olabilir ve en çok tur şirketleri ile kendi yol tasarlayabilirsiniz da unutmayın.
 
 
 
 Libya'da Yapılacaklar
Tarihi
Leptis Magna
Sadece Libya'da bir arkeolojik sit görürseniz, bu seçim için biridir. Akdeniz'de en iyi Roma sitesi, Leptis Magna muhteşem mimarisi ve büyük ölçekte olarak bile en harabe yorgunu gezgin etkilemek olacaktır. Şehir ilk binyıl boyunca yerleşmiş, aslında bir Fenike liman oldu.
 
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Yusuf Karamanlı Evi
Sadece güney Roma Sütun Crossroads, Yusuf Karamanlı Evi 19. yüzyılın başından itibaren Tarihleri ​​ve Trablus'un eski hükümdarın özel konut oldu. Bu abartılı bir örnek temsil etse de, bir zamanlar medina'nın yüksek duvarların arkasına saklandı özel evlerin dünyasına bir pencere sağlar.
 
Mimari
Eski İngiliz Konsolosluğu
Eski İngiliz Konsolosluğu binası, Shari Hara Kbira üzerinde Gurgi Camii'nin batı, ilk hükümdarlığı (1711-1745) son aşamasında Ahmed Paşa (Karamanlı hanedanının kurucusu) için bir konut olarak 1744 yılında inşa edilmiştir. 18. yüzyılın ikinci yarısından itibaren 1940 yılına kadar, bu İngiliz konsolosu ofisi oldu.
 
Tarihi
Cyrene
Sadece ikinci Leptis Magna önemi, Cyrene bir görmek gerekir. Onun tapınaklar, mezarlar, agora, gymnasium ve tiyatro başlangıçta Delphi bu model ile bu Cyrenaica Yunan şehirlerinin korunmuş en iyi olarak yer alıyor. Apart muhteşem Yunan kalıntıları, denize bakan bir blöf konumu yüksek çarpıcı.
 
Dini
Severus Basilica
Severus Basilica, 92m uzunluğunda ve 40m genişliğinde, Severan Forum kuzeydoğu kenarı boyunca koştu. Bazilika, aslında yerine bir kilise daha yargı bazilika, iki ucunda iki apsisli, bir neften, kırmızı granit sütunlar ve muhtemelen ahşap bir çatı ile bölünmüş koridorlarda içeriyordu.
 
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Jason Magnus House
Xystos gelen yolun karşısında Claudius Tiberius Jason Magnus, MS 2. yüzyılda Apollon Tapınağı başkahinin etkileyici özel konutu olan. Ana girişinde zemin mermer ile kaplıdır. Büyük yemek salonunda ya da ziyafet salonu olmak üzere oda bir dizi, ana iç avluya kapalı besleme.
 
 
 
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Zeus Tapınağı
Sitenin kalanından tepeye bir steepish tırmanış Zeus Tapınağı ünlü, Cyrene vurgulamaktadır biridir. Antik Yunan dünyasında CYRENE önemini yansıtan, Zeus Tapınağı Atina'daki Parthenon daha büyüktü. M.Ö. 5. yüzyılda inşa, 70m ile 32m ölçülür ve kutsal 17 sütun sekiz ve iki satır iki satır çevriliydi.
 
Kare ve Plazalar
Yeşil Meydanı
Trablus'un eski, devrim öncesi harita koşuşturmak ve kendinizi biraz şaşırmış bulmak olasıdır. Medine Modern Trablus trafik dolu sokaklarda karşılayan merkez Trablus hub - - sadece 1969 devriminden sonra oyulmuştur Yeşil Meydanı olmasıdır.
 
Üniversiteler ve Okullar
Madrassat al-Founoun Wasana'a el-İslamiye
Madrassat al-Founoun Wasana'a el-İslamiye, iki nedenden dolayı ziyaret değer. İlk güzel kemerli cephe tarihinin zengin bir keyifli, geniş, iki katlı avlu gizler olmasıdır.
 
Sporting Mekanları
Sirk
Sirk (veya hipodrom) amfitiyatro batı tarafında bir yan geçit ile ulaşılır. Marcus Aurelius Antoninus döneminde MS 162 yılından kalma, bu kadar 25.000 kişinin katıldığı yarışları Chariot ev oldu. Kısa kenarları sadece 100m uzunluğunda iken parçanın uzun kenarı 450m için koştu. Gibi, Roma'nın dışında bilinen en büyük sirklerde biriydi.
 
Piyasalar ve Çarşılar
Pazar
Market, en sıradışı ve Leptis anıtlar çekici birine Severan Bazilikası geçmiş kuzeybatı liman, dolambaçlı dönen konum olarak. Iki yeniden sekizgen salonlarında (çapı yaklaşık 20m) tezgahları Leptis çiftçilerin ve tüccarların lütuf satmak için kuruldu.
 
Diğer
Tiyatro
Leptis 'Theatre yerde Roma dünyanın en eski taş tiyatrolarından biridir ve (Sabratha sonra) Afrika'nın ikinci büyük hayatta tiyatrodur. Birçok süslemeler sonradan eklenmiş olmasına rağmen, MS 1-2 başladı, ve bir 3.-5th-yy Pön nekropol yerinde inşa edildi.
 
Kaplıcalar, Banyo & Hot Springs
Avcılık Banyoları
Eğer Septimius Severus Kemeri itibaren kuzeybatı kafa varsa, Œã Kapısı, ya da Antoninus Pius (MS 2. yüzyıl) Arch altında geçmektedir. En sonunda ışık kumtaşı onların ardışık, beşik kubbeli çatılar tarafından tanınabilir süper Avcılık Hamamları, gel. Bu hamam Hadrian Hamamları rakip asla, ama bina boyunca freskler ve mozaikler mükemmel.
 
 

Libya Uçak Bileti Al

Libya Uçak Bileti Al

Libya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Libya Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Oku, Libya Tanıtım Filmi İZLE - VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Libya Uçak Bileti Al »Libya Uçak Seferleri » Libya Uçak Bilet Fiyatı »Libya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Libya Uçak Bileti Al   » Libya Uçak Seferleri   » Libya Uçak Bilet Fiyatı   » Libya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+