Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Çin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Çin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Çin Tanıtımı
Antik henüz-to-dakika, tanınmaz henüz tanıdık dışa kentsel ama özünde kırsal, muhafazakâr henüz yol açan, uzay çağı ama eski moda, Çin büyüleyici ve göz açma çelişkilerin bir arazidir.
 
Awe-İlham Antik Çin, bir baş döndürücü bir hızla modernize edilebilir, ancak kaygan gökdelenler, Lamborghini showroom ve Maglev trenleri sadece göz alıcı ama incecik hediye sarma vardır. Şunu kabul edelim: dünyanın en eski sürekli uygarlık kendi şapkadan bir eseri ya da iki çekmeye bağlıdır. Çin etrafında seçici seyahat ve hızlı bir şekilde antik zengin bir dikiş içine dokunabilirsiniz: ve efsaneler ve mitler düşünmek Yasak Şehir , on merak duygunuzu yeniden keşfetmek Seddi veya sessiz zamansız ifadeleri anlamak girişimi Terracotta Savaşçıları . Eşsiz takılar Gönder PINGYAO - Çin'in en iyi korunmuş duvarlı şehir - veya dışında sakin Mogao mağaraları Nirvana bir belirti olsun dunhuang . Tarihi köyler arasında menderes WUYUAN eski Hakka cezaevi horoz karga ile, sonrasında veya etrafında dolambaçlı kora üzerinde iyi giyimli Tibet hacı katılmak Labrang manastır .
 
Out-of-bu-Dünya Lezzetleri Çin'de ünlü gıda ile sabitlenmiş ama kendinize bir iyilik yapın ve lüks Orta Krallık kitabı için yetersiz yerel Chinatown menüsünü alışverişinde edilir. Kurt Pekin ördeği aşağı, bir cızırtılı kuzu kebap varan ölçülerde KaiFeng veya Lanzhou bir kase erişte aşağı silip süpürmek İpek Yolu . Baharatlı Hunan gıda gerçekten ısısını yükseltir ama momo (haşlanmış köfte) için zaman bulmak, Tsampa (kavrulmuş arpa unu lapası) ve diğer titbits Tibet . Eğer (aşağı-in-one) yerel firewater, kaygan bir donmuş kokteyli yudumlarken gānbēi olarak arkadaşlarınızı etkilemek Pekin bar veya anket Shànghǎi yükseltilmiş bir kokteyl camdan silueti. Hiçbiri ikinci, bitmeyen mutfak macera muhtemelen Orta Krallık seyahat en cazip yönü olduğunu ve aşırı uyarılmış tat tomurcukları ve çok-aziz gastronomik anılar ile Çin'den geri geleceğiz.
 
Muazzam Sahne Çin büyüktür. Off-ölçekli büyük. Ada-hop: ve sadece dışarıdan almak lazım , Hong Kong , İç Moğolistan epik çayırlara üzerinden bakışları veya Himalayalar zihin-üfleme doruklarına kadar şaşı. Senin etrafında yolu tepmek Tiger sıçrayarak Gorge veya masal karstik tepe noktası arasındaki döngüsünü YANGSHUO . Taklamakan Çölü'nün kurutulmuş büyüklüğünü düşünmek veya Huangshan preternatural sisleri de baygınlık. Ile büyüleyen ol YUANYANG Rice Teras ve Yunnan , boyut varan müthiş kum tepeleri , Dunhuang , enfes manzara yolunuzu zammı Dehang enerji sizi başarısız ne zaman uzak plajları bir bronzluk için dışarı pul, ya da Hǎinán ada .
 

Çin Uçak Bileti Al

Çin Uçak Bileti Al

Çin Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Çin Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Çin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Çin Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »çin uçak bileti »çin uçak seferleri »çin ucuz uçak bileti al »çin uçak bilet fiyatı
Etiketler » çin uçak bileti   » çin uçak seferleri   » çin ucuz uçak bileti al   » çin uçak bilet fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+