Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Fransa Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Fransa Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Fransa'yı Tanıtımı
Hoşgeldiniz Fransa . Onların plat du jour (günün çanak) ile kafe terasların etrafında dokuduğu tereddütsüzce tanıdık kültür ile gezginler, köy-kare pazarlar ve dantel perdeli birahanelerini kanına bir ülke gemide altını çiziyorlar.
 
Kültürel Kumralını Fransa tüm dünya çapında sanat ve mimari, Roma tapınakları ve Rönesans châteaux, dünya üzerinde bilinen ikonik yerlerinden, ve henüz bilmek birkaç yükselen yıldızlarından ilgili. Monet boyalı ve de un kafe tadını zambak kaplı bahçeleri dolaşmak Parisli Sartre ve Simone de Beauvoir ifade ediyorlar üzere bir araya geldi kafeye. Şanlı geçmişleri ileri yangını görmek ve burjuva bir Fransız kralın hayat hayal Versailles . Görünüm yarının sanat terkedilmiş bir 19. yüzyıl Haussmann konaklarda salgılanan ağız kavgası başlar Paris , ya da yeni başlık çekici müzeleri kadar kuzey. Bir eski püskü şık kokteyl içmek Nantes depo. Dinleyin Marsilya rap ve Parisli caz. Dil, müzik ve mitolojinin ince infüzyon Sense Brittany 5. yüzyıl Celtic işgalciler tarafından getirdi. Evet, Fransız kültürü Fransa'da herhangi bir konaklama doldurmak için hiç bitmeyen olanakları sunuyor.
 
Gastronomik Art de Vivre Ya da belki bu kadar çok gezginler woos iyi yiyecek ve şarap Fransız şölen. O dünyanın en iyi turizm sıralamasında, 80 milyondan fazla ziyaretçi bir yılda Ama gastronomik Fransa Parisli yemek, dışarıda uzun öğle yemekleri, alışveriş daha derine gider biliyorum: (Bu, tüm sonra, başka daha fazla çekiyor ülkedir. . pazarda meyve ve sebze için ve kahvaltı için boulangerie (ekmek) sıcak kruvasan wolfing çocuklarla petits fours yapmak öğrenin Paris'te veya krepler çevirmek Brittany yılında dünyanın en iyi şarap uzmanlarından biri olan tat şarap; Bordo ; içmek; bir Atlantik Kıyısı istiridye çiftliği ziyaret Şampanya antik mahzenlerinde Reims Provençal kavun çiftlik turu;, hasat zeytin, şeftali ve sıcak güneyde kiraz ... ve bu gıda anlamak kadar bir sanat de vivre (yaşam sanatı) olduğunu hayatta kalmak için gerekli olarak Fransızca.
 
Lirik Peyzaj Sonra terroir (kara) ve Fransız Rivierası ve parlak mavi denizin kuzey Fransa'nın uçurum ler ve kum tepeleri örgüleri şaşırtıcı çeşitli seyahat var Korsika 'nin yeşil meşe ormanları. Açık eylem bu hızlı tempolu ve darbe yarış, yavaş ve rahat, yalnız ya da en famille olması, bu lirik manzara çağırır budur. Wave dalgalı kum üzerinde çıplak ayakla yürümek Mont St-Michel ; dağcılık Mekke yukarıda aklını başından buzul manzaraları teleferik yolculuğu Chamonix ; aşağı cartwheel Avrupa'nın 'en yüksek kumul; sörf Biarritz , Alpler kayak, bir sönmüş yanardağ zam Massif Central başka; kilitleri arasında yüzer veya Canal du Midi boyunca towpath pedal. Eylem sonsuz olduğunu ve bir sonraki macera sadece sahip olmak için yalvarıyor.
 
Gitmek için hazır mısın?
 
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:
 
12 gün içinde Fransa deneyimi
Bisiklet ve mavna ile Loire Vadisi keşfedin
Kendi Parisli ziyafet pişirmek öğrenin
Güzel Pyrenees zammı

Fransa Uçak Bileti Al

http://www.onlineall.net/ucakbileti/

Fransa Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Fransa Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Fransa Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Fransa uçak bileti »fransa uçak bilet fiyatları »fransa uçak bileti al
Etiketler » Fransa uçak bileti   » fransa uçak bilet fiyatları   » fransa uçak bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+