Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Harika Müzik Eşliğinde İtalya Görüntüleri İtalyada Gezilmesi gereken 10 Yer İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Harika Müzik Eşliğinde İtalya Görüntüleri İtalyada Gezilmesi gereken 10 Yer İZLE-VİDEO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İtalya'da Top 10 Gezilebilecek

 

İtalya dünyada UNESCO Dünya Mirası büyük sayıda ev. Yüksek sanat ve anıtlar her yerde ülke çapında bulunan edilmelidir. Sanat Onun büyük şehirler gibi Roma , Venedik ve Floransa dünyaca ünlü ve yüzyıllar boyunca ziyaretçi çekmektedir. Onun sanat hazineleri yanı sıra İtalya da güzel kıyılara, dağ gölleri ve dağları bulunmaktadır. Şaşılacak genellikle Bel Paese (güzel ülke) lakabı.

Çok şaşırtıcı manzaraları, İtalya turistik bir top 10 listesi araya koyarak kolay bir iş değildir. Aşağıdaki liste, ancak 40 milyon yabancı turist her yıl İtalya'yı ziyaret neden iyi bir göstergesi vermelidir.

 

10  San Gimignano

Ortaçağ Manhatten lakaplı, San Gimignano onun 14 taş kuleleri ünlü Toskana bir köydür. San Gimignano'nın zenginlik ve güç zirvesinde, 70'den fazla kuleler düşman saldırılarına karşı kenti savunmak için inşa edilmiştir. Veba, 1348 yılında şehri harap sonra, San Gimignano'nın güç uzak düşmanları tuttu ve kentin ortaçağ kuleleri birçok korunmuş, hangi soluk.

9  Manarola (Cinque Terre)
 
 
 
 
 
İtalyan Rivierası Mestled, Manarola en eski şehirlerinden biridir Cinque Terre . Beş köyün "Beş Lands" içerir kendi güzellikleri ile dikkat çekti. Cinque Terre cazibesi bir parçası görünür modern gelişmenin olmaması. Yollar, trenler ve tekneler köyler bağlanmak ve araba dışarıdan ulaşamaz. Kasaba Akdeniz'in nefes kesen bir görünüm sağlamak için dağın üzerinden filiz.
 
 
8  Pisa Kulesi
 
 
 
 
 
 
 Dünyaca ünlü Pisa Kulesi yaklaşık 177 yıllık bir süre içinde inşa edilmiştir. Inşaat 1173 yılında başladı Kısa bir süre sonra kule nedeniyle kötü koydu vakfa batmaya başladı ve neredeyse bir yüzyıl boyunca yalnız kaldı. Inşaat devam zaman mühendisleri tilt telafi etmek için diğer daha uzun bir tarafında daha yüksek katlı inşa edilmiş ve kule nihayet 14. yüzyılın 2. yarısında tamamlandı. 2001 yılından bu yana, ünlü kule Pisa yine 296 adımlar var tırmanmak isteyenlere açıktır.     
 
 

 

7  Como Gölü (İtalyan Lake District)
 

Como Gölü İtalyan Lake District temiz hava, su, dağlar ve iyi havalarda onun kombinasyonu için de üzerinde 100 yıldır ziyaretçi ile popüler bir alan parçasıdır. Göl iki şube olarak güney-batı ve Lecco Como başlayan, bir ters 'Y' gibi çok şekilli güney-doğu, yarım kadar birlikte katılmak ve göl kuzeyde Colico kadar devam ediyor. Göl Roma döneminden beri burada inşa edilmiştir cazip villa ünlüdür. Birçok ılıman iklim yarar ve tropikal yanı sıra ılıman bitkiler dahil edebiliyoruz takdire bahçeleri var.

 

6  Positano (Amalfi Kıyısı)
 
 
 
 

Positano üzerinde bulunan küçük bir kasaba olan Amalfi Coast , engebeli arazi, doğal güzellikleri, güzel kasaba ve çeşitliliği için ünlü kıyı şeridi bir streç. Şehir üstten sahil giden bir yamaç aşağı alt dağınık gibi görünüyor. Positano büyüdü ve orta 19. tarafından, ortaçağda zenginleşti olsa daha nüfusunun yarıdan gitmişti. 20. yüzyılda bu güzelliği hakkında yazdı yazar John Steinbeck yardımı ile çok popüler bir turistik cazibe fakir bir balıkçı köyü olmaktan çıktı.

 

 

5  Pompeii
 

24 Ağustos 79 AD, yanardağ Vezüv kül ve toprakla yakın kasaba Pompeii kapsayan, patlak, ve sonradan o kader günden beri devlet kenti koruyarak. Kavanoz ve tablolardan resim ve insanlara her şey zaman içinde donduruldu. Onun kazı iki bin yıl önce yaşayan insanların hayata bir olağanüstü ayrıntılı fikir sağlamıştır. Bugün Pompeii yaklaşık 2,500,000 ziyaretçi her yıl ile İtalya'nın en popüler turistik biridir.

 

4  Piazza del Campo
Avrupa'nın en büyük Ortaçağ meydanlarından biri, Piazza del Campo tarihi merkezinin temel kamusal alandır Siena , Toskana. Onun güzelliği ve mimari bütünlüğü için dünya çapında tanınır. Palazzo Pubblico ve ünlü kulesi yanı sıra, Siena ailelerin zengin ait çeşitli palazzi signorili kabuk şeklinde Via kuşatır. Iki kez başına yıllık at yarışı, Palio di Siena, kir kalın bir tabaka, üç defa düzenlendiği ve genellikle en fazla 90 saniye sürer edildiği Piazza del Campo, çizerek içerir.
 
 
 
 
3 Santa Maria del Fiore
Gotik tarzda 1296 yılında başlayan ve 1436 yılında tamamlanan, Basilica di Santa Maria del Fiore Floransa 's güzel katedral ve şehrin sembolü. Bazilikanın dış yeşil ve beyaz ile çevrili pembe çeşitli tonlarında renkli mermer paneller ile karşı karşıya. Bazilika İtalya'nın en büyük kiliselerinden biri olan ve modern çağ kadar, kubbe dünyanın en büyük oldu.Bu, şimdiye kadar inşa edilen en büyük tuğla kubbe kalır.
 
 
 
 
 
 

2 Colosseum

 

 

 

 

Roma dünyanın en büyük ve en ünlü tiyatrosudur. Bu inşaat 72 AD Flavian hanedanının imparatoru Vespasianus tarafından başlatılan ve MS 80 yılında oğlu Titus tarafından bitirildi. Colosseum 80'den az girişlerinde aracılığıyla binaya girebilir bazı 50.000 taraftara tutma yeteneğine sahip oldu. Seyirci tavan üst etrafında bağlıydı "velarium" denilen yelkenleri ile güneş yağmur ve ısı korundu.

1 

Canals Venedik

 

 

 

"Su Şehri" olarak adlandırılan, Venedik su şehirlerin mücevheri. Romantik gondollar ve Grand Canal birlikte İtalyan mimarisi bu statüyü kazanmak yardımcı oldu. Onun karakteri merkezi haline gelmiştir 150 kanallar ile birlikte dikişli, Venedik, Altın Çağ beri çürümüş ve sakinleri daha fazla turist var, ama onun romantik cazibesi ile İtalya'nın en turistik biri olmaya devam etmektedir.

 

İtalya Uçak Bileti Al

 

İtalya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Harika Müzik Eşliğinde İtalya Görüntüleri İtalyada Gezilmesi gereken 10 Yer İZLE-VİDEO Haberi Oku, Harika Müzik Eşliğinde İtalya Görüntüleri İtalyada Gezilmesi gereken 10 Yer İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İtalya Uçak Bileti Al »İtalya Uçak Seferleri »İtalya Uçak Bileti Fiyatı »Thy İtalya Uçak Bileti
Etiketler » İtalya Uçak Bileti Al   » İtalya Uçak Seferleri   » İtalya Uçak Bileti Fiyatı   » Thy İtalya Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+