Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ekvador Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ekvador Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Ekvador ve Galapagos Adaları Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Ekvador bazı bölgelerine seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Pitoresk sömürge merkezleri, Kichwa köyler, Amazon yağmur ormanlarının ve Andes nefes kesen yükseklikleri - Ekvador küçük olabilir, ama bu harikalar göz kamaştırıcı bir dizi vardır.
 
Kültürel Splendor ve tarihi merkezleri Quito ve Cuenca - hem de Unesco Dünya Mirası - fotojenik plazalar, 17. yüzyıldan kalma kilise ve manastırları ve güzel restore edilmiş konaklar ile kaplıdır. İspanyol sömürge günlerinden mimari hazineleri arasında Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşıp eski defterleri karıştırmak için iyi bir yoldur. Sen ülke genelinde müzeler büyük Kolomb öncesi sanat tefekkür ederek daha geriye seyahat edebilirsiniz.
 
Şehirlerin ötesinde, Ekvador manzara tüm şaşırtıcı çeşitliliği gözler önüne serilir. Onların renkli tekstil için ünlü And köy ve büyüyen pazarlar, Afro-Ekvador kasaba taze deniz ürünleri yemek ve unutulmaz gün batımı ve şamanlar hala atalarının geleneksel yağmur ormanları ilaçları hasat Amazon uzak yerleşim ile gün sonu. Vardır
 
And Macera Andes içine bir yürüyüşte kapalı ayarlanması bir peri masalı adım gibi görünebilir: yavaş sürüşü condor yüküyle dereleri ve haddeleme alanları gurgling küçük köylerin patchwork, var. Sonra açık sisleri, bu yükselen karla kaplı zirveleri bir görünüm görünümüne girer ve macera başlıyor - Bir 5000m yüksekliğindeki yanardağ zirvesine zorlu bir tırmanış.
 
Üstten görünüm yüce olsa da, Andes zevk için bir dağ ölçekli zorunda değilsiniz. Bu yemyeşil manzaralar yol boyunca yerel misafirhanesi overnighting, dağ bisikleti, ata binme ya da köyden köye yürüyüş için iyi bir zemin yapmak. Ekvator'un diğer manzara Oriente orman kaplı kıyısında rafting Sınıf V nehirlere Pasifik kıyıları sıkı sonlarını sörf, eşit derecede çekici macera sunuyoruz.
 
Yaban-İzlenen ünlü Galapagos Adaları volkanik, uhrevî manzara ile, yaban hayatı sevenler için bir mıknatıs vardır. Burada, deniz iguanalar (dünyanın tek açık deniz kertenkele), ceylan gözlü deniz aslanları, mavi ayaklı boobies prancing ve hem karada ve denizde diğer olağandışı türler bir dizi scurrying, yakın ve büyük hantal kaplumbağa ile kişisel kadar alabilirsiniz.
 
Amazon yağmur ormanları büyük ölçüde farklı bir yaban hayatı gözlem deneyimi sunuyor. Uzak bir tekke ormanda saklanmış itibaren, maymunlara, yakalayabildiği her türlü, Toucans, nehir yunusları, Anacondas ve diğer yaratıklar arama çalılar arasında kıvrıla kıvrıla nehirler ve yollar üzerinde yola çıktı. Bazı localar da muhteşem manzarası (ve kuş türleri görmek için iyi bir şans) sunan gölgelik kuleleri var.
 
Kuşların konuşan premontane bulut orman henüz başka biyolojik açıdan zengin alanı ve kuş yaşamı fantastik bir dizi ev sahipliği yapmaktadır. Gerçekten de 350 den fazla kayıtlı kuş türü ile Mindo alan, tüm iyi kuş gözlem sitelerinden biri olan Güney Amerika'da .
 
Gitmek için hazır mısın?
 
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:
 
Amazon'da geleneksel yaşam deneyimi
Cruise büyülü Galapagos Adaları
Ekvador büyük İnka Harabeleri Marvel
 

Ekvador Uçak Bileti Al

Ekvador Uçak Bileti Al

Ekvador Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZEkvador Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Ekvador Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ekvador Uçak Bileti Al »Ekvador Uçak Seferleri »Ekvador Uçak Bileti Fiyatı »Thy Ekvador Uçak Bileti
Etiketler » Ekvador Uçak Bileti Al   » Ekvador Uçak Seferleri   » Ekvador Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Ekvador Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+