Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İrlanda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İrlanda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

İrlanda Tanıtımı
Büyük bir üne sahip küçük bir ülke, zamansız, yaş okşadı peyzaj ve kimin lirik doğa kendi karşılama sıcaklığını ifade büyüleyici, dost insanlar, ile birlikte yardımcı oldu.
Kartpostal İrlanda
Evet, var. Güneybatı, Connemara düşünceli yalnızlık ve dramatik yabanilik Yarımadaların boyunca İlçe Donegal . Ayrıca İlçeler Leitrim'dan ve Roscommon Lakelands ve güneşli güneydoğu (göreceli bir terim olmanın elbette 'güneşli') arasında dalgalı tepeler onu bulacaksınız. İrlanda dramatik modernize etmiş, ama bazı şeyler asla değişmez. Skellig Michael bir geçiş üzerinde azgın Atlantik cesur ya da sazdan-yazlık pub bahçesinde bir yaz akşamı geçirmek ve nesiller az değiştiğine dair bir İrlanda deneyim olacak, ve muhtemelen İrlanda en çok görmek için geldi.
 
Dikkatle sırtı ...
... Tarihin üzerinde yürümek için. İrlanda'nın tarihi prehistorik İrlanda nefes kesen anıtlar, kendini sunan gittiğiniz her yerde Brú na Boinne Glendalough ve Clonmacnoise İrlanda'nın zengin manastır geçmişin muhteşem kalıntıları. Daha yakın tarih içinde Sirke Hill interaktif ekranlara Cobh kıtlık müzede görülebilir County Wexford . Ve hala en iyi Batı Belfast veya Derry'nin şaşırtıcı renkli politik duvar bir inceleme siyah-taksi turneye deneyimli, mevcut olarak kabul edilir ki geçmişi çok genç var.
 
Kültürel Şey
İrlanda şaşırtıcı kültürel fazla çalışır. Dublin, bir batı İrlanda pub veya Limerick salonda bir kaya konser bir geleneksel müzik 'session' de tiyatro büyüklerden birine bir play - Seyahatleriniz boyunca size sunulan seçenekler tarafından boğulmuş olacaktır. İrlandalı yaz çiçek çiçek yüksek edebiyata her şeyi kutlayan festival her türlü ile çalkalanıyor.
 
Tá failte Romhat
(Taw sonbahar-cha satır-at) - 'Rica ederim'. Ya da, daha ünlü, Cead Mile failte - Bir yüz bin karşılıyor. Neden yüz bin bir yerde başka mükemmel yeterli zaman? İrlandalı dostu yorgun bir klişe, sonsuz karmaşık bir karakterin bir aşırı basitleştirme, ancak ilk başta biraz ayrılmış ise İrlanda, sıcak ve misafirperver olduğunu inkar var. Dükkan, bar, banka kuyruğu - - Sen onları karşılamak her yerde bir konuşma kadar vurdu olacak iyi bir şans var, latifeleri kasabada bir yabancı, genişletilmiş bir yardım eli teklif olmalı, değiş tokuş ve. Ancak, bu sadece sınırsız fedakarlık bir hareket olduğunu düşünüyorum diye, dinlenme İrlandalı olmayanlar şirket içinde rahat olamaz için aradıkları konforu, aslında kendi olduğundan emin. Yüz bin karşılıyor. Bu aşırı görünüyor, ama İrlanda, aşırı kadar uzun aşırıya kaçmadan uygulanan bulunuyor gibi, gayet iyi. Kolay ama yavrulama asla.
 
 
 
 

İrlanda Uçak Bileti Al

İrlanda Uçak Bileti Al

İrlanda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

İrlanda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İrlanda Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İrlanda Uçak Bileti Al »İrlanda Uçak Seferleri »İrlanda Uçak Bileti Fiyatı »Thy İrlanda Uçak Bileti
Etiketler » İrlanda Uçak Bileti Al   » İrlanda Uçak Seferleri   » İrlanda Uçak Bileti Fiyatı   » Thy İrlanda Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+