Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Galler Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Galler Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Galler Tanıtımı
Öbeği bir klişe olabilir 'iyi şeyler küçük paketlerde gelir', ama durumunda Wales bu inkar edilemez bir gerçek var.
Çöl
Kompakt ama jeolojik çeşitlilik, Galler doğaya kaçmasını için sayısız fırsatlar sunuyor. Bu klasik anlamda vahşi olmayabilir - nehir vadileri içinde ve sörf hırpalanmış kayalıklarla birlikte, ama keşfetmek için yalnız köşeleri bol, dağların ardında gizlenen - insanlar binlerce yıldır bu topraklarda şekillendirme olmuştur. Yolları geniş bir ağ Galler bir hiker cennet yapar - ve bu nedenle yalnız için her yıl İngiltere'den sınırından insanların ördek binlerce. Işler daha da yabani önemli yaban hayatı tapınaklar bazıları sadece kıyılarında dağınık adalar, üzerinde bulunmaktadır.
 
Öyküleri Taşlar
Kale Galce manzara kaçınılmaz bir parçasıdır. Onlar kesinlikle yerdeler. Bir yıl boyunca her gün farklı bir ziyaret ve hala hepsini göremiyordu. Başkaları tarafından pırpır şehir trafiğinde bir göz tutmak ise dağın üzerinde bazı izle, geçer; esrarengiz kalıntılar bazı yalan, diğerleri hala bunları yaşayan aileler varken. Hatta öyküleri yazılmadan önce kaleler şimdiye kadar hayal edilmiş uzun zaman önce dikilen taş daireler, dolmenler ve ayakta taşlar - keşfetmek için taşlar tamamen daha anlaşılmaz ve çok büyük grubu vardır.
 
Plajlar
Tam tropik değil sırf Galler mükemmel bir plaj-tatil beldesi olmaktan düşürmek değil - ve melanom risk burada oldukça düşüktür! İngiliz kıyılarının güzelliği acımasızca küçümsenen, ve Galler çok iyi bit bazı vardır. Güneş parlıyor zaman plajlar çocuklar sandcastles bina ve sığlık hakkında sıçramasına ile doldurun. Ve ne zaman değil mi? Nasıl yerine canlandırıcı bir yürüyüş hakkında.
 
Hospitality & Hiraeth
Sahne ve kaleleri ötesinde, bu bellekte uzun kalır Galce insanlarla etkileşimler var. Eğer etrafında eski İngiliz dil dans şaka dinlerken, bir Caernarfon kafede otururlarken Belki an hatırlamak gerekir. Yoksa kırmızı gömlekli mafya ile rugby boyunca çığlık, pub vardı o zaman. Onlar hiraeth hakkında Galler'de çok konuşmak. A tipik Galce kelime, ev yeşil, yeşil çim için bir özlem duygusu anlamına gelir. Galler'de, hiraeth bir duygu değilsin bile değilken de döndüğünüzde sadece doymak için, sizi vurabilir.
 
 
Galler bölgesinde yapılacak Şeyler
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Cardiff Castle
Cardiff'in en önemli tarihi kalıntılar üzerine Victoria mock-Gotik savurganlık aşılama Cardiff Castle, haklı olarak, şehrin önde gelen cazibe yapar. 1947 yılında kente bağışta kadar, bu Butes, dünyanın en büyük kömür portuna küçük bir kasabadan gelen Cardiff dönüştürülmüş ailenin özel alanı oldu.
 
 
Dini
Davids Cathedral
Bir oyuk ve yüksek duvarların arkasında gizli, St Davids Katedrali bilerek alçakgönüllü. Vadi Site kilise Viking akıncılar tarafından gözden olacağını boşuna umut seçildi, ama en az yedi kez arandı.
 
 
Müzeler ve Galeriler
National Museum Cardiff
Doğal tarih ve sanat ağırlıklı gönül, bu büyük neoklasik bina birlikte Galler Ulusal Müzesi oluşturan ülke çapında noktalı yedi kurumların merkezinde olduğunu. Bu İngiltere'nin en iyi müzelerinden biri, bunu adalet yapmak için en az üç saat gerekir, ancak kolayca yağmurlu bir günün en iyi kısmını tüketmek olabilir.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Caerphilly Castle
Bir ördek dolu göle yansıyan kuleleri ve çıkıntılar onun bolluk ile - - oldukça eski bir anıttan daha set bir filmdi Sen Caerphilly Castle düşünme için affetmiş olabilir. Genellikle bir film seti olarak kullanılır iken, aynı zamanda su savunması ile bir 13. yüzyıl kale İngiltere'nin en iyi örneklerinden biridir.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Caernarfon Castle
Majestic Caernarfon Kalesi askeri kalesi, hükümet bir koltuk ve bir kraliyet sarayı olarak 1283 ve 1330 yılları arasında inşa edilmiştir. Zamanın diğer kraliyet kalelerine gibi, tasarlanmış ve çoğunlukla denetimli Savoy St George, Master James, ancak kısa ve ölçek olağanüstü oldu.
 
 
Dini
St Mary Manastırı Kilisesi
Nispeten mütevazı görünümlü St Mary Manastırı Kilisesi, çünkü içinde yatıyor aristokrat mezarlarının olağanüstü hazine 'Güney Galler Westminster Abbey' olarak tarif edilmiştir. Resmi açılış saatlerinde gönüllü bekçisi etrafında sorulara cevap orada genellikle; dışında bu kez, kapı kilidi için komşu onda ahır isteyin.
 
 
 
 
Plajlar, Adaları ve Limanları
Pontcysyllte Su Kemeri ve Kanal Dünya Mirası Alanı
18. yüzyılda atlı kanal mavna demiryolunun gelişiyle birlikte, çoğu bakıma muhtaç hale düştü, uzun mesafelerde mal çekme en etkili yolu oldu ama. Kullanıldığı çünkü Llangollen Canal Cheshire Hurleston Rezervuar River Dee içme suyu taşımak için, daha fazla yıl için, çok daha iyi sayılırdı.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Harlech Castle
Edward ben 1289 yılında bu korkutucu henüz muhteşem bina, sıkıca yaptığı açılış altındaki Galce tutmak için tasarlanmış kaleler yaptığı 'demir halkanın' güney tamamladı. O lucklessly pek çok kez savunuldu nedeniyle kudretiyle rağmen, bu kale 'Lost Kalesi Nedenleri' adı olmuştur. Owain Glyndŵr 1404 yılında uzun bir kuşatmadan sonra ele geçirdi.
 
 
Sporting Mekanları
Millennium Stadium
Nehri Taff doğu kıyısında bir mahsur uzay gemisi gibi bu muhteşem stadyum ağız kavgası. Uluslararası rugby ve futbol maçlarında Seyirci bu 74.500-koltuk, £ 168 milyon çatı 1999 Rugby Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya zamanında tamamlanmıştır sürgülü üç katmanlı stadyum yana önemli ölçüde artmıştır.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Chepstow Castle
1816 Eski Wye Köprüsü'nden ve - Cadw (Galce, tarihi anıtlar ajansı) tarafından işletilen, muhteşem Chepstow Kalesi, nehir taşkın Güney Galler içine İngiltere'den ana nehir geçişi (iyi görünümü çok banka olduğu koruyan bir kireçtaşı uçurumun tepesinde tünemiş ) sola çevirin.
 
 
Mimari
Tredegar Evi
500 yıldan fazla için Morgan ailesinin koltuk, Tredegar House, geniş bahçelerinin ortasında bir taş ve kırmızı tuğla 17. yüzyıl kır evidir. Bu İngiltere'de bir Restorasyon konağın güzel örneklerinden biri, 1670'i kalma eski parçalar.
 
 
Diğer
Conwy Castle
Caernarfon Harlech daha dramatik konumlandırılmış ve Beaumaris daha teknik olarak mükemmel, henüz Unesco Dünya Mirası oluşturan dört kaleler dışında, Conwy bakışları güzel, daha tamamlandı. Yaklaşık £ 15,000 (bugünün parasıyla £ 10 milyon sterlin), kesinlikle oluşturmak için en pahalı oldu.
 
 
Doğal Parklar & Ormanlar
Braich-y-Pwll
Bardsey için tekneler artık ortaçağ hacılar yola nerede llyn Yarımadası'nın en ucunda bu sağlam burun olduğunu Porth Meudwy, bırakın da - ve sörf-Aşurelik kayalardan biri belirti güçlendirecek ne olmalıdır korkunç bir son yolculuk olmuştur.
 
 

Galler Uçak Bileti Al

Galler Uçak Bileti Al

Galler Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGaller Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Galler Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Galler Uçak Bileti Al »Galler Uçak Seferleri »Galler Uçak Bileti Fiyatı »Thy Galler Uçak Bileti
Etiketler » Galler Uçak Bileti Al   » Galler Uçak Seferleri   » Galler Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Galler Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+