Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İsviçre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İsviçre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

İsviçre Tanıtımı
Ipek-pürüzsüz çikolata, guguklu saatlerin yodelling geçmiş bak - çağdaş İsviçre , dört dilde arazi, tüm destansı yolculuklar ve yüce deneyimleri hakkında olduğunu.
İyi Yaşam
Sersem Ne romantizm Zermatt , St Moritz ve diğer efsanevi isimleri çağrıştırıyor. Engadine Vadisi eve gelen ineklerin güven çan jangle için, buz oyma flüt şampanya üzerinde hobnobbing Verbier glitterati sarhoş edici chink itibaren, İsviçre güzel görüntüler uyumlu bir tablo olduğunu. Böyle destansı hiçbir slayt, deneyim haline adıma çok lanetlemek kolaydır: ve iyi bir sebeple - kış turizmi Golden Yaş dağcıların yeni zirvelere fethetti, nerede doğdu yerde - Bu küçük, denize kıyısı olmayan bir ülke her Grand Tour önemli bir durağı oldu ve ellerinizi güzel ve kirli olsun. Sizin Eskimo için, dağ kaplıca suyu kar ayakkabısı ile yürümek ıslatın çapraz ortaçağ köprü ve İsviçre'de bu yaşam biliyorum, tepe ve çam arasında küçük kırmızı bir tren yolculuğu iyidir.
 
Alârm
Ya da en azından kapmak bot, gemide sıçrama, bisiklet zili çalacak ve ruhları rip izin - Bu ülke kazınmış sanrısal manzara onun büyük-daha-yaşam tuval ile çok mükemmel bir ağlamak istiyor açık macera yalvarır. Graubünden, kış harikalarıdır kayak ve snowboard Bernese Oberland ve Orta İsviçre'de açık seçenekler vardır. Ama meralar yeşil olduğunda yapılacak çok şey var. Yürüyüş parkurları ve hem de buzul kaplı dağlık alanda bol ve kayıp vadiler, efsanevi göl kıyıları ve bezelye-yeşil üzüm boyunca aşağı düşürmek bisikleti. Bir beyaz su sal gelen ayakta bir balon sepet veya paraşüt, veya gökten doğal ihtişamını görebilmek. Sonra kadar yakın Eiger kalemişi kuzey yüzünü karşılaşıyor veya Jungfraujoch'a (3454m) üzerine crevassed buz ulaşan gibi bu zorunluluk-do-önce ölüm anlar vardır. En önemlisi çekici, bunu yapmak için bir dağcı olmak gerekmez.
 
Alpine ve Kentsel
Variety Alp geleneği tarım takviminde yatmaktadır bu zengin topraklarda yaşam baharat olduğunu ve yükselen dağ arka muck gibi yaygındır. Seyahatler fareleri uzak tutmak için kazıklar üzerine ahşap depolama ahırlar ile dağ köyleri ile eşleştirilir ve dağ çiftlik kırmızı sardunyalar ile aydınlandı ve süt dolu bekleyen bir bankta yayıklar vardır. Antik piyasaları (Märit), folklorik fuar (Chilbi), bayrak sallayarak ve gastronomik kutlamalar her ruhun içinde mevsim geçen kazımayı.
 
Onun Old Town ortaçağ ve dünya standartlarında modern sanat, derinden Germen Basel ve cesur mimari, Avrupa'nın en büyük gölü, işadamı-mıknatıs Zug (oyun milyoner üzerinde ata biner gibi alışveriş şık Cenevre ile sermaye Bern: mükemmel bir panzehir şehirlerin ayarlanmış bir sürpriz Bir likör batırılmış kiraz kek dilim) ve çatı bar ve atipik İsviçreli sokak kum ile Zürich uber-serin.
 
Sakal kesme veya taş atma, Paul Klee sanat veya kalça kulüp konser: gerçekten ne coşkulu bir yolculuk.
 

İsviçre Uçak Bileti Al

İsviçre Uçak Bileti Al

İsviçre Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZİsviçre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İsviçre Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İsviçre Uçak Bileti Al »İsviçre Uçak Seferleri »İsviçre Uçak Bileti Fiyatı »Thy İsviçre Uçak Bileti
Etiketler » İsviçre Uçak Bileti Al   » İsviçre Uçak Seferleri   » İsviçre Uçak Bileti Fiyatı   » Thy İsviçre Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+