Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Arjantin Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Arjantin Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

Arjantin Tanıtımı
'Kelimesi serbest çağrışımla başlayın Arjantin 've ülke uzun huşu içinde gezginler düzenledi neden hızla fark bulunuyor: tango, sığır, gauchos, futbol, ​​Patagonya , Andes. Tek başına klasikleri müthiş bir tutkusu kokteyl yapmak.
City Life
Buraya kadar bekle. Geldikten Buenos Aires hareket eden bir trende atlama gibi. Eğer şehir merkezine doğru otoyol boyunca ateş gibi taksi pencerenin dışında, sıkıcı apartman blokları ve gelişigüzel mimarisinin bulanık mozaik whizzes. Sürücü - zincir-sigara içerken muhtemelen yol çok hızlı sürüş ve hükümet yolsuzluk hakkında durmadan konuşuyor - nihayet otoyol birleştirir. Sonra sokak hayatı görünür - kafeler, şık giyim kaldırımlar ve Porteños (Buenos Aires sakinleri) üzerinde bol dökümlü mor jacaranda çiçekler gazete standları kasıtlı geçmiş, şeker büfeler ve yakışıklı erken 20. yüzyıldan kalma taş cepheler yürüyüş. Ve bu bir afet Sadece BA değil - Córdoba, Mendoza ve Bariloche her kendilerine özgü kişilikleri ve konumlar var ve ziyaretimiz tüm layık.
 
Doğal Harikası
Arjantin'in büyük şehirler sunmak için kentsel zevkleri çok şey var da, onların gerçek amacı, ülkenin en büyük cazibe haline gezginler sıçrama tahtası şudur: doğal dünya. Kudretli gelen Iguazu Falls subtropikal kuzeyde gürleyen için, güneyde Perito Moreno Buzulu avans çatırtı, Arjantin geniş doğal harikalar diyarıdır. Ülke Andes 'en yüksek zirvelerinden bazılarına, Mendoza ve San Juan yakınındaki birkaç üst 6000m sahiptir. Bu zengin sulak ev olduğunu rakip Brezilya'nın ünlü Pantanal, rustik renklerde boyanmış dağlar, kaktüsler, büyük buz alanları ve Patagonya kurak ovalarında ile noktalı çöller, soğuk liken kaplı Valdivian ormanlar, buzul gölleri, And tuz daireler, muhteşem Göller Bölgesi , penguenler, flamingolar, caimans, capybaras ve daha fazlası. Tüm unutulmaz manzaraları ve yaşamaya ve hayran bekleyen macera - ve olacak, bu konuda bahis!
 
Arjantin Kültür
Tango muhtemelen dış dünyaya Arjantin'in en büyük katkısı, olarak tarif edilmiş olan bir buharlı dans 'dikey pozisyonda sevişirken.' Özellikle Buenos Aires, sen dans salonlarında atmosferik kafeler milonga (dans olaylar) için, senin tango hamle mükemmelleştirmek için sonsuz mekanları bulacaksınız. Sulu biftek için cinsel özlem sığır o harika lezzetli yanlarını ızgara mükemmel olan topraklarda yapmak zor olmadığını tatmin edici. Parrillas (biftek evleri) hemen her köşesinde ve hayal edebileceğiniz herhangi bir kesik kadar sunacak. Fútbol için heyecan verici bir tutku ekle - Arjantinliler bu sporun gerçekten sadık ve canlı maç güzergah üzerinde olmalıdır yaşıyor - ve zengin bir sinirli bir kültür, bir kısmını Latin Amerika ve kısmen Avrupa var, size yardımcı olamaz ama aşık ile.

Arjantin ilgili çok izlenen videolar itinayla izlenir ve bir kolaj yapılır. böylece internetteki videolarla Arjantin tanıtılır,İşte Arjantin ile ilgili bilgi edinebileceğiniz birazda komik bir video izlemeden geçme

Arjantin Uçak Bileti Al

Arjantin Uçak Bileti Al

Arjantin Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Arjantin Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, Arjantin Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Arjantin Uçak Bileti Al »Arjantin Uçak Seferleri »Arjantin Uçak Bileti Fiyatı »Thy Arjantin Uçak Bileti
Etiketler » Arjantin Uçak Bileti Al   » Arjantin Uçak Seferleri   » Arjantin Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Arjantin Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+