Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İtalya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İtalya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

İtalya Tanıtımı
Sürekli övgü rağmen, İtalya sürpriz ve zevk devam ediyor. Eğer doğru alırsanız, bel paese (güzel ülke) seyahat overrated olamaz hayatta bu ender deneyimleri biridir.
Bella Vita
Birkaç yerde sanat ve hayat böylece zahmetsizce içe yok. Bu Dante, Michelangelo, da Vinci ve Botticelli arazi olabilir ama o da Salvatore Ferragamo, Giorgio Armani ve Gualtiero Marchesi ev bulunuyor. Gıda, moda, sanat ve mimarlık - hızlı bir şekilde İtalyan patoloji kök iyi yaşam için bir şaşmaz özveri olduğunu öğreneceksiniz. İtalyanlar bir şaşırtıcı sayıda koyun peyniri, mermer kesmek için doğru bir şekilde ve bir Vivaldi konçertosu nüanslar çiçek ağızda kalan tatların hakkında derinlemesine bakım. Effortlessness görünüm - - disinvoltura arkasında gizlenen hayatın ince baskı tutkulu bir ilgi olduğunu. Yani hayatın ayrıntıları dikkate alarak başlamak ve kendi bella vita zevk, yavaşlatabilir.
 
Bon Appetito
Sonra yemek var. İtalya tam anlamıyla sonsuz derslerin bir bayram olduğunu, ancak antipasti geçmişte yapılmış değil sanki olursa olsun geçit kendinizi ne kadar, her zaman hissedeceksiniz. Hatta basit atıştırma Slow Food, pizza, fritto misto (kızarmış deniz ürünleri) veya fıstık aromalı gelato bir kağıt koni bir dilim Downing ister, bir vahiy dönüşebilir. Gizli birinci sınıf malzemelerle ve taze, mevsimlik üretmek için yoğun bir, hatta vahşi, dikkat. İtalyan gıda kökeni dünyevi ve rustik ve Slow Food Hareketi bu zanaat kökleri korumayı amaçlıyor olsa da, modern İtalyan mutfak da sonsuz yaratıcı. , Eataly Slow Food süpermarkette yaratıcı olsun Roma'nın Uluslararası Şarap Akademisi ve tur bağlarda birinci sınıf şarapların tadına ve zeytin bu ödüllü şarap ve zeytinyağı yemek masada oturan yapma gitmek son üretim tekniklerini öğrenmek için bahçeleri.
 
Bel Paese
Hürmeten moda olan insanların sevgi, İtalya'nın anahat gibi - bir 'çizme' - o dünyanın en çok tanınan ülkelerden biri yapar. C'e bella - - Uzun ve zarif ve dört Akdeniz denizler (Adriyatik, İyon, Liguria ve Tiren) üç tarafı çevrili olduğunu. Alpler ve Dolomites'in kuzey duvarı frostily buzul gölleri, pırıltılı saçaklı kuzeyi, kuşatmak, ateşten volkanlar - Vezüv, Etna ve Stromboli - güneyde kaynamaya. Sanat şehirlerinden ve müzelerin basmakalıp görüntünün ötesinde, İtalya yapıyor gibi görmek için bir yerdir. Ne Gola Su Gorropu vadinin dik uçurum azalan veya Maremma ve mercan ve barracuda tam dalış güneş bölünmüş suların genelinde bataklıklar kovboy tarzı sürme üst olabilir? Yani, düşünüyorum sadece zaman bu muhteşem ülkenin her köşe ve bucak, araştırdı deneyimli ve bitkin, biraz okuma yapmak ve İtalya'nın en iyi saklanan sırlarından bazılarını sağ burun altında yalan olduğunu keşfetmek olmuştur.
 
İtalya'da Yapılacak Şeyler
 
Müzeler ve Galeriler
Vatikan Müzesi
16. yüzyılın başlarında Papa Julius II tarafından kurulan ve başarılı Pontiffs tarafından büyütülmüş, Vatikan Müzeleri yüzyıllar boyunca papa tarafından topladığı dünyanın en büyük sanat koleksiyonlarından birini içerir.
 
 
Müzeler ve Galeriler
Uffizi Galerisi
Floransa'nın taç mücevher, Uffizi geniş U-şekilli Palazzo degli Uffizi doldurur. Onun koleksiyonu sanat tarihinin gam uzanıyor, ama kendi çekirdek başyapıt zengin Rönesans koleksiyonu - Botticelli bütün bir odayı dolduracak çalışır. Ziyaretçi iyi üç veya dört saat tutulur. Çok fazla aldığında, temiz hava ve muhteşem manzarası için katındaki cafe kafa.
 
 
Tarihi
Pompei'nin kalıntıları
Pompei'nin kalıntıları paha biçilmez. Sitenin değerinin çok basitçe MS 79 yılında Vezüv tarafından darmadağın değildi gerçeği yatıyor, bunun yerine (ponza taşı parçaları yakma) lapilli tabakası altında toprağa verildi.
 
 
Tarihi
Herkulaneum kalıntıları
Haksız Pompeii antik teklifleri tarafından upstaged, Herkulaneum Harabeleri eski reklam ve şık mozaiklerle, kömürleşmiş mobilya ve terör vurdu iskeletler, arkeolojik buluntuların zenginliği var.
Müzeler ve Galeriler
Galleria degli Uffizi
Bir hükümet ofis binası olarak 1560 ve 1580 yılları arasında inşa edilmiş Palazzo degli Uffizi, içine yerleştirilmiş, bu dünya çapında sanat müzesi Medici ailesinin özel sanat koleksiyonu korur. Bu Floransa bırakır asla koşuluyla 1743 yılında şehre miras oldu.
Müzeler ve Galeriler
Gallerie dell'Accademia
Pek akademik, bu galeriler daha cani entrika, yasak romantizm ve en çirkin Venedik partilerden daha utanmaz siyaset içerir.
Dini
Basilica di San Marco
Venedik'in mimari harikası yaratarak yaklaşık 800 yıl sürdü ve domuz yağı bir aziz varil. MS 828 yılında, kurnaz Venedikli tüccarlar iddia edilen Müslüman gümrük makamları tarafından muayene önlemek için domuz yağ varil Mısır dışında St Mark cesedini kaçak. Venedik kimin kemikleri inşaat sırasında iki kez yanlış olan onun çalıntı aziz, (ayy) etrafında altın bir bazilika inşa.
Müzeler ve Galeriler
Palazzo Ducale
Onun kibar Gotik zarafet kanmayın: O dantelli, pembe kareli cephe gerisinde, Doge Sarayı ciddi kas ve hayatta kalmak için çelik gibi bir irade gösteriyor. Yaklaşık yedi yüzyıl boyunca Venedik hükümetinin koltuk, bu güç fırtına, çöker ve komplolar testi durdu - sadece Casanova, tavan hapishaneden kaçan azılı ayartan tarafından outwitted edilecek.
 
Dini
St Peter Bazilikası
Olağanüstü kiliseleri bu şehirde, yok St Peter Bazilikası (Basilica di San Pietro), İtalya'nın en büyük, en zengin ve en muhteşem kiliseye bir mum tutabilir.
Tarihi
Roman Forum
Roma Forumu Antik Roma'nın göstermelik merkezi, mermer kaplı tapınaklar, gururlu bazilika ve canlı kamusal alanlarda görkemli bir ilçe oldu. Bugün, onun etkileyici ama kötü etiketli kalıntılar Bu biraz ipucu verebilir ama yine de bir zamanlar olduğu gibi resim için hayal gücünüzü kullanmanız gerekecek.
Dini
Duomo
Floransa'nın Duomo, şehrin en ikonik simgesel (Pisa Pisa Kulesi ve Roma'nın Kolezyum) İtalya'nın 'Big Three' arasında yer alıyor. Onun kırmızı kiremitli kubbe, zarif çan kulesi (çan kulesi) ve nefes kesen pembe, beyaz ve yeşil mermer cephe maça wow faktörü var. Sienese mimar Arnolfo di Cambio tarafından 1296 yılında başlatılan, katedral tamamlamak neredeyse 150 yıl sürdü.
Müzeler ve Galeriler
Palazzo Vecchio
Onun çarpıcı çıkıntılar ve 94m-yüksek kulesi olan Floransa'nın kale saray, Signoria (şehir devlet) için 1298 ve 1314 arasında Arnolfo di Cambio tarafından tasarlanmıştır. Highlights kule ölçekleme ve 15. yüzyılın sonunda Floransa hüküm Consiglio dei Cinquecento (500 Council) için oluşturulan Salone dei Cinquecento, hayran içerir.
 
Tarihi
Palatino
Roma Forumu ve Circo Massimo arasında sıkışmış, Palatino (Palatine Tepesi) Antik Roma'nın en seçkin mahalle oldu. Bu Romulus sözde M.Ö. 753 yılında şehir kurdu ve Roma'nın imparatorları arsız lüks içinde yaşadığını burada. Highlights ana imparatorluk sarayının kalıntıları ve Orti Farnesiani gelen Roma Forum üzerinden tribün manzarası vardır.
 
 

İtalya Uçak Bileti Al

İtalya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

İtalya Tanıtım Filmi

İtalya Gezi Rehberi

İtalya Seyahati

İtalya Görülecek Yerler

İtalya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, İtalya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İtalya Uçak Bileti Al »İtalya Uçak Seferleri »İtalya Uçak Bileti Fiyatı »Thy İtalya Uçak Bileti
Etiketler » İtalya Uçak Bileti Al   » İtalya Uçak Seferleri   » İtalya Uçak Bileti Fiyatı   » Thy İtalya Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+