Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Japonya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Japonya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

Japonya Tanıtımı
Japonya eşsiz bir medeniyet çiçek kültürel Galapagos ve bugün geleneksel ve modern lezzetli tezat büyür - ayrı bir dünyadır. Japon ruhu, güçlü, sıcak ve inanılmaz misafirperver.
Kültür
İpek Yolu'nun uzak-doğu ucunda duran ve tüm kıtasından etkiler çizim, Japon alarak ve belirgin bir Japon bir şey üretmek için Asya'nın kültürel nimetlerini rafine bin yıl geçirdim. Bir ihtişamı itibaren Kyoto Zen kaya bahçesi yedek güzelliği geyşa dans, Japonya bile en yorgun gezgin büyülemek için gücüne sahiptir. Ve geleneksel kültürü sadece yarısı hikaye: çıkan Tokyo 'nin Shibuya Station ve enerji, ışıkları ve şehrin sesini iliklerine kadar geleceğin dünyasına bir zaman kapsülü çıkıp gibidir.
 
Erişilebilir Egzotizm
Cizvitler ilk 17. yüzyılda Japonya'yı ziyaret, Japonya yolcular kendilerini döner tarafından güzel, dipsiz ve düpedüz garip bir kültür ile büyüleyen bulduk. Ryokanda (geleneksel Japon konukevi) kaldıkları bir otelde kalan bambaşka. Tatami (dokuma zemin paspas) üzerinde bir elbise oturan çiğ balık ve dağ sebze yeme eve yemek nasıl muhtemelen değildir. Ve bir onsen (kaplıca) emmek için yabancılarla bir grup ile çıplak alma ilk bakışta garip gelebilir, ama bunu denemek ve bunu rahatlatıcı bulacaksınız olabilir.
 
Gıda
Kendi ev çim Japon mutfağının lezzetlerini Savouring Japonya'ya gelmek ve kolayca bölgesel özellikleri ve yüce restoranlar etrafında bir güzergah oluşturabilirsiniz yarısı nedenidir. Bir üst uçuş Tokyo suşi restoranında sadece bir öğün yemek ve neden görürsünüz. Detaylara dikkat Japon, kelimenin tam anlamıyla mutfak arenada mümkün ne senin fikrin değiştirebilirsiniz gıda iyi malzemelerle sonuçları sunumu ve ısrarı için dahi.
 
Açık havada
Japonya'nın doğal dünyanın harikaları bakımlı sır vardır. Japonya Alpler ve Hokkaidō içinde yürüyüş dünya standartlarında olduğunu ve geniş bir kulübe sistemi ile size sırtında bir sırt çantasında başka bir şey ile multiday zamları yapabilirsiniz. Güneye, Okinawa mercan resifleri bir şekilde Tayland taşınan oldum eğer merak olacaktır. Ve doğanın içine çıkmak için Japonya'da çok seyahat etmek zorunda kalmazsınız: Kyoto, seyahat birkaç dakika gibi şehirlerde sen ormanlık dağların içine alacak.
 
Ben Japonya, Asya Aşk Neden
Chris Rowthorn'un, Yazar
 
Japonya'da benim yetişkin hayatının en geçirdim ve şimdi bana ev gibi hissediyor. Ben yemek seviyorum: o inanılmaz çeşitli ve besleyici olduğunu ve tek tek yapabilirsiniz mutfak keşifler sonu gibi görünüyor. Ben uzun bir onsen emmek ardından dağlarda bir zam kombinasyonunu seviyorum. Ama, en önemlisi, ben sanat eserleri yüce zamanında sağ çalışacak trenler, Japon yaşamın her yönüyle yansıtıyor Japon insanlar, titiz ve dikkatli doğa seviyorum. Hepsini bir araya koymak ve hala orada yaşayan hatta neredeyse 20 yıl sonra beni entrikaları bir ülke ile ayrılırız.
 
Japonya'da Yapılacak Şeyler
 
Dini
Tosho-Gü
Ana türbe girişinde Ura-mon de torii (türbe kapısı) geçer (表 门), Deva krallar tarafından iki tarafında korunan bir kapı. Sadece içinde Sanjinko (; Üç Kutsal Ambarlar 三 神 库) vardır. Son deponun üst katında ünlü gerçek şey görmemişti bir sanatçı tarafından fillerin hayali kabartma oymalar vardır.
 
 
Parklar ve Bahçeler
Ueno-kōen
Tokyo'nun en eski parkı iki girişi vardır. Ana bir müze alanı içine alır, ancak tapınak için, bu Keisei Ueno İstasyonu tarafından güney girişinde başlamak için daha iyi - Ikenohata çıkışına ve sağa dönün. Köşede parkın içine kadar giden merdiven bir uçuş.
 
 
Dini
Izumo Taisha
Belki de en eski türbe, Izumo sadece Ise-jingu, güneş tanrıçası Amaterasu evine önemi ikinci. Kojiki, Japonya'nın en eski kitabında Izumo göndermeler var - - türbe Japon kayıtlı tarihi kadar eski olan ve kökeni geri tanrıların çağa uzanır. Yapı olarak etkileyici bugün, bir kez daha da büyük oldu.
 
 
Dini
Oku-no-in
Oku-no-engin bir Budist mezarlık çevrili bir anıt salonu / tapınak kompleksidir. Japonya'da kendi tuz değerinde herhangi bir Budist onların kalıntıları olmuştur, ya da Geleceğin Buddha (Buda Miroku) yeryüzüne geldiğinde burada defnedildi saç sadece bir kilit ya da iki, sadece pole pozisyonunu sağlamak.
 
 
Müzeler ve Galeriler
Tokyo Ulusal Müzesi
Tokyo'da, sadece bir müze ziyaret ederseniz, bu bir olun. Japonya Louvre değerlendirdiğimizde, Tokyo Ulusal Müzesi büyük binalar Japon sanatının dünyanın en büyük koleksiyonuna sahip ve kolayca buradan galerileri perusing yarım gün harcayabilirsiniz. Bina 1939 Tarihleri ​​ve Batı ve Japon mimari motifler sigortalarını imparatorluk tarzı, bulunmaktadır.
 
 
Dini
Kompira-san
Kompira-san ya da daha resmi, Kotohira-Gu, aslında denizciler koruyucusu adanmış bir Budist ve Şinto tapınağı oldu. Bu Meiji Restorasyonu sonra özel bir türbe haline geldi.
 
 
 
 
Dini
Haguro-san
Haguro-san (419m) üstüne 2446 taş adımlar aşınmış ve hacı yüzyıllardır düzeltti. Dağın kolay erişim, özellikle gün karşındaki, bu üç zirveleri en popüler yapar.
 
 
Dini
Nanzen-ji
Bu, geniş alanları ve çok sayıda subtemples ile Kyoto bizim favori tapınaklar biridir. İmparator Kameyama için bir emeklilik villa olarak başladı ama 1291 yılında onun ölümü üzerine bir Zen tapınağı olarak ithaf edilmiştir. 15. yüzyılda sivil savaş tapınağın en tahrip, mevcut binalar 17. yüzyıla aittir. Bu Zen Rinzai okul için karargah olarak şimdi çalışır.
 
 
Dini
Risshaku-ji
Daha yaygın Yamadera olarak bilinen 'Standing Stones Tapınağı', amansız elemanları tarafından yüzyıllar boyunca yıpranmış bir kaya oyularak merdiven tepesinde aittir. Dağın eteğinde, küçük bir fener tarafından korunan, kutsal alev Konpon-Chudo (根本 中堂; kabul ¥ 200) olduğu, yüzyıllar önce Kyoto taşınmıştır dedi.
 
 
Yürüyüş ve Trekking
Akita Komaga-take
Iwate idari sınırını yayılan, bu dağlık bölge, yaz kır çiçekleri, sonbahar yaprakları ve kuru hem de ıslak bitki türlerinin nadir yaygınlığı için takdir edilir. Eğer yedek iki gün varsa, pitoresk bir dağ kulübesinde üç zirveleri, geceleme alır ve bir ödüllendirme Nyuto Onsen şifalı sularında emmek ile biten bir 17km ders takip edebilirsiniz.
 
 
Kış Sporları
Niseko United
Niseko Birleşik dört tatil köyleri, yani Niseko Annupuri, Niseko Köyü, Büyük Hirafu ve Hanazono için şemsiye adıdır. Ne Niseko Birleşik rekabette öne kılan tek tüm dağ geçiş satın alarak dört yamaçlarında kayak ya da snowboard olabilir.
 
 
Dini
Daitoku-ji
Daitoku-ji Kyoto içinde ayrı bir dünyadır - Zen tapınaklar, mükemmel komisyonlu bahçeleri ve dolaşıp hatlarının bir dünya. Bu şehrin bu bölümünde en ödüllendirici yerlerinden biri, özellikle Japon bahçeleri bir ilgi ile içindir.
 
 
Dini
Senso-ji
Bu tapınak efsaneye göre, mucizevi MS 628 yılında, iki balıkçılar tarafından yakındaki Sumida-Gawa dışına çıkardı, Kannon (Merhamet Tanrıçası Budist), altın bir görüntüsünü muhafaza eder. Görüntü beri yerinde kalmıştır, 1950 Mevcut yapısı tarihleri.
 

Japonya Uçak Bileti Al

Japonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZJaponya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, Japonya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Japonya Uçak Bileti Al »Japonya Uçak Seferleri »Japonya Uçak Bileti Fiyatı »Thy Japonya Uçak Bileti
Etiketler » Japonya Uçak Bileti Al   » Japonya Uçak Seferleri   » Japonya Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Japonya Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+