Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Rusya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Rusya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

Rusya Tanıtımı
Yüzyıllar boyunca dünya hakkında inanmak merak etti Rusya'da . Ülke inanılmaz zenginlikleri ve tarifsiz yoksulluk, zalim zorbalar ve büyük beyinler, cömert misafirperverliği ve işgüzar bürokrasi, güzel bale ve endüstriyel canavarların, dindar inanç ve dizginsiz hedonizm bir arazi olarak değişik bildirilmiştir. Bu ünlü stepleri - Bu sonsuz Rus gerçekler buzlu tundra ve güneş öptü plajları, yoğun gümüş huş ve köknar ormanları ve derin ve gizemli göller, karla kaplı dağlar ve sallanan otlaklar eşit farklı manzara bir arada. Eski kaleler, lüks saraylar, swirly sivri kilise ve kayıp-in-time ahşap köylerde ve Rusya'nın sadece şaşırtıcı neden görmek için başlayacağız faktör.
 
Rusya, sapa kafa yoldan almak için. Dinamik gibi eski sık aldıktan sonra Moskova , tarihi St Petersburg ve güzel Baykal Gölü dalış daha fazla ve dünyanın en büyük ülkenin derinliklerine. Şimdi uzak batı Zelenogradsk olarak bilinen Kranz, eski Prusya çare yumuşak, altın kumları ziyaret Kaliningrad Bölgesi , büyüleyici Elista'da; Gorodets, halk sanatçıları ve bal-kek fırıncılar ev büyüleyici Volga nehri köy Avrupa'nın yegane Budist yerleşim ve tuhaf Satranç İl konumu; Dargavs, Kuzey Osetya 'ölü kent' 400 yıllık türbe, ya kaplıcalar Kamçatka bölgesinde 's Nalychevo Vadisi Rus Uzak Doğu .
 
Rusya'nın geniş coğrafi mesafeleri ve kültürel farklılıklar size küçük bir ülkenin bu olabilir bir şekilde onun vurgular azarlamak yok anlamına gelir; Rusya'nın Uzak Doğu , örneğin, boyutu Avrupa'da . Daha mantıklı bir yaklaşım ülkelerin bir koleksiyon, her biri hak keşif olarak Rusya'yı görüntülemek için. Aksine üzerinden transit daha Moskova gibi bir bölgesel merkeze direkt uçan düşünün Irkutsk bir Doğu Sibirya tatil olması, ya da Yekaterinburg keşfetmek için Urallar dağ.
 
Kültürel ve mimari eserleri sonra olduğunuz ne varsa, Urallar ülkenin batısında hepsi Avrupa Rusya'ya, sopa. Bazen kaba akla ve Rusya'nın büyük açık havada arayışı içinde değilse, büyük bir boşluk Gözünü tren Sibirya ve Uzak Doğu'da. Alternatif olarak, ülkenin en iyi kayak ve sal-dostu nehirleri üzerinde adrenalin artırmak. Ayrıca bir MiG-25 ve hatta uzaydan gelen kokpit, yanı sıra bir Banya (geleneksel buhar banyosu) bir dayak alma gibi eşsiz deneyimler tüm bir kuşbakışı görünüm elde edebilirsiniz.
 
Gitmek için hazır mısın?
 
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:
 
8 gün Rusya'nın olayları görmek
Kremlin gerekçesiyle keşfedin
St Petersburg dan Pekin'e trenle seyahat
Golden Ring kilise ve manastırları hayran
 
 
 Rusya'da Yapılacak Şeyler
Mimari
Assumption Cathedral
Beş altın kask kubbe ve kare bakan dört yarım daire kalkan ile Sobornaya ploshchad, kuzey tarafında, Assumption Cathedral Devrim öncesi Rusya odak kilise ve 1700 1320s gelen Rus Ortodoks Kilisesi başkanlarının çoğunun mezar yer .
 
Dini
Alexander Nevsky Manastırı
Alexander Nevsky Manastırı - St Petersburg koruyucu azizi adını - şehrin en eski ve seçkin manastır. O Nevsky pr ucunda bu noktada Alexander Nevsky Manastırı kurduğu Peter Büyük bir hata yaptım. O yanlış Novgorod Alexander, 1240 yılında İsveçliler dayak vardı nerede bu olduğunu düşündüm.
 
Dini
Müjde Katedrali
Müjde Katedrali, Sobornaya ploshchad güneybatı köşesinde, usta ressam Theophanes Yunan ünlü simgeleri içerir. Hatta genellikle simgelerle soğuk kalanların hitap zamansız bir güzellik var. Vasily Ben 1397 yılında bu sitede ilk ahşap kilise inşa etti.
 
Müzeler ve Galeriler
Cephanelik
Cephanelik imali Vasily III altında kuruldu ve ne zaman, 1511 yılına dayanıyor mağaza silahlar, emperyal silah ve kraliyet sarayı için kıyafetinin. Daha sonra o da takı, simge çerçeveleri ve nakış üretti.
 
Dini
St Sergius Trinity Manastırı
St Sergius Trinity Manastırı konutunda rahipler görünür bir nüfusa sahip aktif bir dini merkez; ziyaretçiler onları fotoğraflarken kaçınmalıdır. Kadın ziyaretçiler başörtüsü giymeli ve erkekler kiliselerin. 1420s Yapım içinde şapka çıkarmak için gerekli olan, bodur, karanlık Trinity Cathedral Trinity Manastırı kalbidir.
 
Dini
St Basil Katedrali
St Basil Katedrali: Kremlin ve GUM mağaza kitlesel cephe tarafından çerçeveli Kızıl Meydanı, güney ucunda, Rusya'nın simgesi duruyor. Renk, desen ve şekiller bu çılgın karışıklık Rus mimarisine özgü bir tarzı doruk noktasıdır. St Basil önce, çadır çatı ve soğan kubbeler bu tarzı ahşap kiliseleri tasarlamak için kullanılır olmuştu.
 
 
 
Dini
Novodevichy Manastırı
Novodevichy Manastırı Litvanya, eski Kyivan Rus toprakları Moskova'nın fethinde önemli bir adım Smolensk alınmasını kutlamak için 1524 yılında kurulmuştur. Erken itibaren, soylu kadınlardan biraz daha isteyerek diğerlerinden daha, manastıra emekli olur.
 
Müzeler ve Galeriler
Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi
Bu çoğunlukla devrimden sonra özel koleksiyonlardan tahsis Avrupa eserleri, geniş bir seçki kapalı gösteren, Moskova'nın önde gelen yabancı sanat müzesidir. Puşkin'in koleksiyonları bu ana binada, aynı zamanda Özel Koleksiyonlar Müzesi ve 19. ve 20. yüzyıl Avrupa ve Amerikan Sanat Galerisi'nde değil sadece bulunmaktadır.
 
Müzeler ve Galeriler
Devlet Tretyakov Galerisi
Zamoskvorechie küçük bir kulvarda egzotik boyar kale dünyanın Rus ikonlarından iyi toplama ve diğer devrim öncesindeki Rus sanatının seçkin bir koleksiyon konut, Devlet Tretyakov Galerisi ana dalı içerir. Sıraları yenmek için erken göster. Bina 1900 ve 1905 yılları arasında Viktor Vasnetsov tarafından tasarlanmıştır.
 
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Kolomenskoe Müzesi-Rezerv
Moskova Nehri'nin bir viraj üzerinde bir blöf park 4 km ², ortasında yer alan, bu Müzesi-Rezerv eski bir kraliyet ülke koltuğu ve Unesco Dünya Mirası. Birçok festivaller burada düzenlenen, bu nedenle bir şey ziyareti sırasında oluyor olmadığını kontrol edilir.
 
Dini
Danilovsky Manastırı
Rus Ortodoks Kilisesi'nin merkezi beyaz kale duvarlarının arkasında durmak. Danilovsky Manastırı bir dış kent savunma olarak, Daniil, Moskova ilk Prensi tarafından 13. yüzyıl sonlarında inşa edilmiştir. Bu defalarca önümüzdeki birkaç yüz yıl içinde değişmiş, ve Sovyet döneminde bir fabrika ve bir gözaltı merkezi olarak görev almıştı.
 
Mimari
Archangel Cathedral
Soborny ploshchad güneydoğu köşesinde Archangel Katedrali, yüzyıllar çarların taç giyme, düğün ve defin kilise oldu. Bu büyük kıtlık sonunda anısına 1333 yılında Ivan Kalita tarafından inşa ve Başmelek Mikail, Moskova prensleri bekçisi ithaf edilmiştir.
 
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Melnikov Evi
Arbat yakınındaki bir yan sokakta, Konstantin Melnikov'un ev hala 1920'lerde Rus avant-garde yenilik vasiyeti olarak duruyor. Bu toprak arsa evin daha sonra toplu konut için uygulanacak bir sosyal deney olduğu gerekçesiyle mimar verildi. (Bu olmadı.
 
 

Rusya Uçak Bileti Al

Rusya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZRusya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, Rusya Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Rusya Uçak Bileti Al »Rusya Uçak Seferleri »Rusya Uçak Bileti Fiyatı »Thy Rusya Uçak Bileti
Etiketler » Rusya Uçak Bileti Al   » Rusya Uçak Seferleri   » Rusya Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Rusya Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+