Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Hindistan Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Hindistan Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

Hindistan Tanıtımı
Hindistan manzaralar ve kültürel geleneklerin bir zihin karıştırma karışımı ile kıllar. Bu sarhoş edici ülke üzerinden yolculuk onun kıyılarına bıraktım sonra uzun bellekte yangını.
Great Outdoors
Kadar kuzeyde derin güneyinde buharlı güneş yıkanmış plajlara kadar yükselen kar tozunu dağlardan, Hindistan'ın dramatik arazi nefes kesici. Bol doğal güzellikleri ile birlikte, zarif oyulmuş tapınaklar gözleme-düz çöller dışında görkemli yükselişi ve çökmekte eski kaleleri dalan kanyonların üzerinde eş. Büyük açık hava meraklıları Himalaya yüksek kan pompalama yürüyüşler almak, yaban hayatı safari, çok güzel plajlarından biri parıldayan sularında raket büyük orman kediler için keşif, ya da sadece meditative orman yürüyüşleri üzerinde çam kokulu havayı teneffüs edebilirsiniz.
 
Gıda, Glorious Gıda
Kendini hazırla - Eğer seyahat hayatının çılgın mutfak gezileri birini almak üzereyiz. Burada, kaynamaya, cızırtı yavru yoğurmak, kızartma ve yemekler lezzetli çeşitli repertuar genelinde kapak olacak. Ustalıkla marine etler ve thalis bir rakip tatlar vejetaryen köri ve derin-deniz sevindirdi basit ihtişam - aç gezgin bölgesel farklı kreasyonlar, kendi geleneksel hazırlama teknikleri ve sunum tarzı ile her bir lezzetli smorgasbord için sabırsızlanıyoruz.
 
Beklenmeyen bekliyoruz
Hindistan beklenmedik atmak kadar seviyor. Bu durum özellikle ilk kez ziyaretçi için, zor olabilir: yoksulluk Hint bürokrasisi öfkelendiren olabilir, karşı karşıya olan ve insanlığın ezmek frazzling epik içine basit görev dönüşebilir. Hatta tecrübeli gezginler noktada yıpranmış sinirleri bulmak, henüz bu Hindistan deneyiminin bir parçası olduğunu. Eğer aklı korumak istiyorsanız bir 'akış ile gitmek' bir tutum benimseyerek, bir kerede tüm, ilham âciz, heyecan ve yıkmak için bir yetenek akıllıca olacaktır. Sev ya da nefret - ve ikisi arasında en gezginler see-saw - Hindistan'ın güvenilmezleri kucaklamak onun ruhunu kucaklamak.
 
Basitçe Soul Karıştırma
Maneviyat, çağdaş Hindistan geniş ve karmaşık goblen kendi yolunu örgüleri ortak konu olduğunu. Kutsal siteleri ve zaman onur ritüellerin çok sayıda ülkenin, uzun renkli ve bazen fırtınalı, dini tarihin vasiyetname vardır. Ve sonra festivaller var! Hindistan dünyanın en muhteşem adanmışlık kutlamaları bazı ev sahipliği yapıyor - bir bölgede tapılan tanrı hürmet basit hasat fuarlara dini takvimde hayırlı etkinlikler kutluyor üstün şehir geçit mesafede.
 
Hindistan'ı Aşk Neden
Sarina Singh
 
Ben doğru Hindistan'ın derin gizemlerinden biri çözülüp uçurumun kenarında olduğumu düşünmeye başlar an, o bunu yapmak için sadece birkaç ömür daha alacağını bana hatırlatan esrarengiz bir yol var. Nitekim, Hindistan demistifiye kalıcı iş-içinde-ilerleme olduğunu. Ve bu benim için ülke çok derinden bağımlılık yapan şeydir. Sabit arama. Oynak öngörülemezliği. Ve az bekleniyor sadece zaman, sen bunu dünyayı ve yerinizi bakışını değiştirecek güce sahip anları ile yakın ve kişisel kendinizi bulabilirsiniz, bilerek.
 
Arka Kapak Alıntı
Arka Kapak Alıntı
 
'Hindistan'ın olağanüstü çeşitlilik manzaralar, mutfağı ve gümrük yansır. Ve maneviyat, ülkenin kalpte, tropikal Kerala kıyılarına Ladakh karlı tepelerinden atar. ' Sarina Singh, Lonely Planet yazar
 
 Hindistan'da Yapılacaklar
 
Diğer
Ghats
Ruhen aydınlatıcı ve fevkalade fotojenik, Varanasi Ganj batı kıyısında suya inen adımlar uzun streç, ghats tarafından parlak en iyi yer almaktadır. Çoğu banyo için kullanılan ama organları kamuoyunda yakıldı birkaç 'yakıcı ghats' da vardır vardır.
 
 
Doğal Merkezi
Mağaralar
Ajanta 30 mağaralar Waghore Nehri kıyısında bir at nalı şeklindeki vadinin dik yüzünü hat. Bunlar, sekans Oyuk 29 ve 30, kısıtlama, bir ucundan diğerine numaralandırılır. Numaralandırma kronolojik sıraya ile ilgisi vardır, eski mağaralar ortasında aslında. Oyuk 3, 5, 8, 22 ve 28-30, kapalı ya da erişilemiyor kalır.
 
 
Mimari
Taj Mahal
Onun yaratıcısı, İmparator Şah Cihan, bu yapılan söylerken Rabindranath Tagore 'Güneş ve ay kendi gözlerinden gözyaşı dökmek', 'saf her şeyin düzenlemesinde' olarak 'sonsuzluk yanağına bir gözyaşı', Rudyard Kipling olarak nitelendirdi .
 
 
Askeri
Agra Fort
Taj Mahal onu gölgede bırakan, bir kolaylıkla Agra Hindistan'ın en iyi Babür kalelerden birine sahip olduğunu unutabilirsiniz. Masif kırmızı kumtaşı kale inşaatı, Yamuna Nehri'nin kıyısında, 1565 yılında İmparator Akbar tarafından başlandı. Beyaz mermer - Ek eklemeler sevdiği yapı malzemesi kullanılarak, özellikle torunu Şah Cihan tarafından, yapılmıştır.
 
 
Dini
Bom Jesus Bazilikası
Roma Katolik dünya çapında ünlü, Bom Jesus Bazilikası heybetli mezar ve St Francis Xavier, Hint Adaları sözde Havari St Ignatius Loyola, İsa Derneği (Cizvitler kurucusu eski bir öğrencinin ölümlü kalıntılarını içerir .)
 
 
Dini
Golden Temple
Efsanevi Golden Temple aslında Harmandir Sahib (veya Darbar Sahib) olarak Sihler bilinen bu büyük gurdwara kompleksin sadece küçük bir parçasıdır. Amrit Sarovar (Nektar Havuz), Amritsar adını alır hangi, 1577 yılında dördüncü gurusu Ram Das tarafından kazılan - manen ilgi odağı pırıl pırıl merkezi türbe çevreleyen tank.
 
 
 
 
Dini
Meenakshi Amman Tapınağı
Üçlü göğüslü Tanrıça Meenakshi mesken ('balık gözlü' - klasik Tamil şiir mükemmel gözler için bir sıfat) estetik bu bölgenin miras olarak hayati Güney Hint tapınak mimarisi, yükseklik olarak birçok kişi tarafından kabul edilir Taj Mahal Kuzey Hindistan etmektir.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Kraliyet Sarayı
Thanjavur kraliyet sarayı gübresi ve çürüme sık nefes ile, ihtiyarlık ve yenileme, üstün sanat ve rastgele kraliyet eşyaları karışık bir çanta. Labirentin kompleks 1535 yılında Thanjavur devraldı Nayaks tarafından kısmen inşa ve kısmen 1676-1855 yönetilen bir yerel Maratha hanedanı tarafından yapıldı.
 
 
Dini
Beş Rathas
Mamallapuram güney ucunda birbirine sokulmuş, Beş Rathas binalar gibi görünüyor, ama onlar, şaşırtıcı, tüm tek büyük kayalar oyularak yapılmıştır. Bu 7. yüzyılda tapınak her bir Hindu tanrıya adanmış ve şimdi almıştır Pandava'ları bir veya daha fazla, epik Mahabharata, ya ortak karısı, Draupadi beş kahraman kardeşler.
 
 
Dini
Brihadishwara Tapınağı
Burada iki kez gel: Sabah, alaca granit kayalar Chola tapınağın şaheserlerini üzerinde kırmızılar, turuncular, sarılar ve pembeler sıcak bir palet çekerken, beyaz şafak güneş hakimiyetini iddia ve akşam başladığında mimarisi.
 
 
Dini
Nataraja Temple
Efsane: Bir gün Shiva ve Vishnu Kali tarafından değerlendirilecek olan bir dans-off girdim. Shiva bir küpe düştü ve Shiva başlığı Nataraja (Dansın Efendisi) kazandı böylece, ayağıyla Kali çoğaltmak değil bir hareket onu aldı. O hacılar ve ibadet sonsuz akışı çizer bu büyük tapınağında ibadet olduğunu, bu şeklindedir.
 
 
Dini
Kalighat Temple
Bu antik tapınak Kali Kolkata'nın kutsal Hindular için spot ve muhtemelen kentin adının kaynağıdır. Bugünün sürümü, bir 1809 yeniden, Hint daha Victorian, bakmak çiçek ve tavuskuşu motifli çiniler bulunmaktadır. Mimarlık daha ilginç ana salona yılan bir taçlandırılmış, üç gözlü Kali görüntüye ebegümeci çiçeği fırlatmak için jostling hacı kuyruklar vardır.
 
 
Dini
Tsuglagkhang Karmaşık
Ziyaret hacılar, rahipler ve birçok turistin ana odak Dalay Lama, Namgyal Gompa, Tibet Müzesi ve Tsuglagkhang kendisinin photrang (resmi ikamet) içeren Tsuglagkhang olduğunu. Saygı Tsuglagkhang Lhasa Jokhang Tapınağı Sürgün somut eşdeğerdir.
 
 
 

Hindistan Uçak Bileti Al

Hindistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZHindistan Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, Hindistan Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Hindistan Uçak Bileti Al »Hindistan Uçak Seferleri »Hindistan Uçak Bileti Fiyatı »Thy Hindistan Uçak Bileti
Etiketler » Hindistan Uçak Bileti Al   » Hindistan Uçak Seferleri   » Hindistan Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Hindistan Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+