Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Amerika Birleşik Devletleri Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Amerika Birleşik Devletleri Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO

ABD Tanıtımı
Büyük ve sarsıcı farklı, Amerika dağları, ovaları ve kıtanın Kitleleri kapsayan ormanlar şehir sokakları dolu gelen, doğal ve kültürel güzellikleri şaşırtıcı bir koleksiyona sahiptir.
Parlak Işıklar, Büyük Kentler
Amerika doğum yeri olan LA , Las Vegas , Chicago , Miami, Boston ve New York - Her kimin yalnız ismi kültürü, mutfağı ve eğlence bir milyon farklı kavramları çağrıştıran bir trimming metropol. Daha yakından bakmak, ve Amerikan yorgan tüm şaşırtıcı çeşitli unfurls: Austin, Edirne'ye Savannah, özgür ruhlu Portland, muhteşem sahil ecoconsciousness ve kolay olacak takılar eklektik müzik sahnesi San Francisco , ve büyüleyici eski New Orleans dörtte, hala kaplanan küllerinden yükselen.
 
Yine Yolda
Bu karayolları dört milyon kilometre dağ zirveleri yükselen altında, geçmiş kırmızı-rock çöller kurşun, ve ufka doğru rulo bereketli buğday tarlaları arasında yol gezileri ve büyük açık gökyüzü, bir ülkedir. Ve güneşten ağarmış yamaçlar Great Plains , Pasifik Kuzeybatı ve New England doğal ülke hatlarının yemyeşil yağmur ormanları büyük Amerikan yolculuğa için bir kaç iyi bir başlangıç ​​noktalarıdır.
 
Gıda-Loving Ulus
Mutfağı Amerikan deneyimini aydınlatan başka bir yoludur. Bir akşam ABD , kalın barbekü kaburga ve füme döş Texas Roadhouse'a sıcak boru gelip; 1500 mil uzakta, yetenekli şefler organik, taze-off-the-çiftlik ödüllü West Coast restoranlarda Asya aksan ile üretmek harmanlayın. Uzakta birkaç devletler, dolgun krep ve kızarmış yumurta 1950'ler tarzı yemekte çatal clatter altında acele yok iken yerli bir çat pat, Manhattan'ın Upper West Side bölgesinde bir asırlık şarküterideki simit ve füme balık onların düzeltmek olsun. Taze ıstakoz buharda plakaları Kaliforniya'da bir moda ileri şarap barında bir Maine iskele, istiridye ve şampanya kapalı servis, bir Ortabatı barda bira ve pizza - Bu la Americana à yemek için sadece birkaç yolu vardır.
 
Kültürel Behemoth
Dünyanın en büyük üçüncü ülkesi sanata büyük katkılarda bulunmuştur. Georgia O'Keeffe'nın vahşi manzaralar, Robert Rauschenberg'in gerçeküstü kolajlar, Alexander Calder zarif cep telefonu ve Jackson Pollock damla resimlerinde, modern 20. yüzyıl sanatının argo girdiniz. Chicago ve New York gibi şehirlerde modern çağın büyük mimarlar için gerçek çizim tahtaları haline gelmiştir. Müzikal anlamda, Amerika dünya sahnesinde birkaç eş olan. Apalaçyalılar'ın ve bluegrass için Mississippi Delta doğdu duygulu Blues Detroit'in Motown ses, artı caz, funk, hip-hop, ülke ve rock and roll - America modern müziğin ayrılmaz bir parçası olan sesler icat etti.
 
 
 
Grand Canyon için heyecan verici bir helikopter uçuş Las Vegas Havaalanı'na çıkar. Sen 45 dakikalık helikopter uçuş her şekilde zevk olacak, bir şampanya piknik için kanyonun derin toprak, ve iade ünlü Las Vegas Strip üzerinde neon düşük uçmak.
 
 
Doğa ve Yaban Hayatı
San Diego Hayvanat Bahçesi
Bu haklı ünlü hayvanat bahçesi genellikle doğal yaşam ortamlarını çoğaltmak muhafazaları bir güzel düzenlenmiş bir ortamda, 800'ün üzerinde türü temsil fazla 3000 hayvanlar gösteren, SoCal en büyük konumlar biridir. Onun kardeş parkın kuzey San Diego County San Diego Hayvanat Bahçesi Safari Parkı.
 
 
Müzeler ve Galeriler
Ringling Museum Complex
Demiryolu 66 dönümlük kış emlak, gayrimenkul ve sirk baron John Ringling ve eşi, Mable, Körfez Coast önde gelen turistik yerlerinden biridir. Gerçekten de, bu mükemmel bir müze kompleksi görmek için çok ve onu görmek için çeşitli yollar vardır. Tam deneyimi için, bir tam gün ya da birkaç kısa ziyaret planlıyoruz.
 
 
Müzeler ve Galeriler
Bishop Müzesi
Washington, DC'deki Smithsonian Enstitüsü Hawaii'nin versiyonu gibi, Bishop Müzesi, kültürel ve doğal tarih sergileyen olağanüstü bir dizi sergiliyor. Genellikle dünyanın en iyi Polinezya antropolojik müze olarak sıralanır.
 
 
Yürüyüş ve Trekking
Waipio Vadisi Yürüyüş
Kendi vadi keşfetmek için, ilk önce overlook vadi tabanına inanılmaz dik yol alarak, aşağı içine almak gerekir. Sonra Waipio Beach yol takip ve bir ucundan diğer keşfetmek. Uzak uçurumlar, maceracı Nanewe Falls yüzmek için Kral'ın Trail takip edebilirsiniz.
 
 
Kale, Saraylar & Köşkler
Iolani Palace
Başka hiçbir yerde Hawaii'nin tarihinin daha dokunaklı hissi uyandırır. Muhteşem saray 1882 yılında King David Kalakaua'da altında inşa edildi. O zaman, Hawaii monarşi Victoria dünyanın diplomatik protokoller çok görülmektedir. Kral dünyadaki liderleri ile toplantı yurtdışına gitti ve burada yabancı elçileri aldı.
 
 
 
Las Vegas dışında karayolu vurmak ve Grand Canyon ve Hoover Barajı turne gün geçirmek. Bu gün gezi panoramik 360 derece görünümleri için popüler Grand Canyon Skywalk yürüyüş seçeneği ile, Grand Canyon dört saat olacak.
 
Şimdi ayırtın
 
Mimari
Brooklyn Köprüsü
Bir New York simgesi, Brooklyn Köprüsü dünyanın ilk çelik asma köprü oldu. 1883 yılında açıldığında, iki destek kuleleri arasındaki 1596ft yayılma tarihinin en uzun oldu. Inşaat felaket ile dolu olmasına rağmen, köprü, kentsel tasarım, ilham şairler, yazarlar ve ressamlar muhteşem bir örnek oldu.
 
 
Müzeler ve Galeriler
USS Arizona Memorial
ABD'nin en önemli İkinci Dünya Savaşı sitelerinden biri, bu kasvetli anıt tekne ile ulaşılabilir bir offshore türbe ile Pearl Harbor saldırısı ve düşmüş hizmet üyelerini anıyor. Geri arazi, modern bir multimedya Müzede nadir İkinci Dünya Savaşı hatıra ve savaş gemisi modeli, yanı sıra tarihi fotoğraf ve sözlü tarih son zamanlarda yeniden ziyaretçi merkezinde.
 
 
Diğer
Cumbres & Toltec Scenic Railroad Depot
Buhar gücüyle Cumbres Geçiş monte için bir şans - diğer dar hat tarihi trenler Colorado bulunabilir rağmen, yeniden motorları hiçbiri bu yolculuğu olarak oldukça etkileyici. 1880 yılında Denver ve Rio Grande Batı Demiryolu Alamosa yoluyla Denver ile Chama, New Mexico, bağlama, Cumbres Pass bir parçayı tamamladı.
 
 
Plajlar, Adaları ve Limanları
Pupukea Beach Park
Derin mavi suları, zengin bir sahil şeridi ve lav ve beyaz kum, Pupukea, yani bir karışımı ile 'beyaz kabuğu,' çok doğal bir streç. Shark kuzey Cove, merkezindeki Eski Taş Ocağı ve güneyde Üç Tablolar: Uzun kumsal üç alanları kapsar. Pupukea Beach kapalı suları tüm deniz-hayat koruma bölge olarak korunmaktadır.
 
 
Nihai Grand Canyon tur atın! Sen helikopter, seyir Colorado Nehri tarafından Grand Canyon Las Vegas uçacağız, daha sonra Batı Rim vakit geçirmek. Ayrıca 360 derece panoramik manzaraya için Grand Canyon Skywalk seçme seçeneği var.
 
Şimdi ayırtın
 
Tarihi
Vancouver National Historic Reserve
Ve Washington'un biri - - şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan Vancouver kullanıcısının en önemli tarihi anıtlar. Bir arkeolojik sit, bölgenin ilk askeri kışlanın, deniz kenarındaki bir iz ve ülkenin en eski işletim havaalanı birini içeren, kompleksin vurgulamak yeniden Fort Vancouver Historic Site
 

Amerika Uçak Bileti Al

Amerika Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Amerika Birleşik Devletleri Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Oku, Amerika Birleşik Devletleri Tanıtım Filmi İZLE -VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Amerika Uçak Bileti Al »Amerika Uçak Seferleri »Amerika Uçak Bileti Fiyatı »Thy Amerika Uçak Bileti
Etiketler » Amerika Uçak Bileti Al   » Amerika Uçak Seferleri   » Amerika Uçak Bileti Fiyatı   » Thy Amerika Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+