Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türkiye'den Sırbistan'a Giden Turist Sayısı 2013 Yılında Yüzde 13 Arttı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türkiye'den Sırbistan'a Giden Turist Sayısı 2013 Yılında Yüzde 13 Arttı

2013 yılının ilk 11 ayında Belgrad'ı ziyaret eden toplam turist sayısı yüzde 11 artarken, Türkiye'den giden turist sayısındayüzde 71'lik rekor artış ile 22 bin 408 ziyaretçiye ulaşıldı.

29 Ocak 2014 Çarşamba - Sırbistan'ın başkenti Belgrad, çok kısa bir sürede turist sayısındaki artışla turizmin odak noktalarından birisi oldu. Bölgenin en çok ziyaret edilen şehri olarak ön plana çıkan Belgrad'a turist olarak gidenlerin sayısında gözle görülür bir artış görülmektedir. 

Yeni marka ve yapılanmasıyla AirSerbia, 2014 yılı Haziran ayı itibarıyla 30 ülkeden haftalık 670 uçuşla hizmet vermeye başlayacak. Türkiye'den, Sırbistan'a giden turist sayısının artmasına en büyük katkıyı sağlayan etkenlerin başında gelen yoğun hava yolu trafiğidir. Türk Havayolları'nın günde iki kez her gün Belgrad-İstanbul uçuşlarının bulunmasıdır. Ayrıca, Pegasus Havayolları da haftanın dört günü Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Belgrad'a düzenli uçuşlara sahiptir. 

Turizm çeşitliliği konusunda kendisini hayli geliştiren Belgrad, tarihi ve turistik güzelliklerinin yanı sıra beş yıldızlı otelleri, uygun alışveriş fırsatları ve özellikle Türk halkının kendisine çok yakın bulacağı Balkan mutfağı ile ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliktedir. 

Son dönemlerde açılan Belgrad Square Nine Oteli, dünya çapında 500 aday arasında World Travel Awards 2013 ödülünü kazandı. 
Turizm kenti olan Belgrat, ziyaretçilerine yönelik pek çok avantajları bir arada bulundurmaktadır. Son dönemlerde gece hayatı ile de öne çıkan Belgrad özellikle Sava nehri kıyısında bulunan barları, restaurantları ve casinoları ile Avrupa'nın önemli bir eğlence merkezi haline geldi. 

Ziyaretçileri için çeşitli kolaylıklar sağlamak amacıyla bir çok konuda projeler geliştiren Belgrad Turizm ofisi yeni hizmete soktuğu Belgrad Card uygulaması ile turistler için indirimler ve bazı yerlerde de promosyonlar uygulamaktadırlar. 

Özellikle Türk ziyaretçiler için Belgrad tarihi dokusu, fiyat bakımından uygun konaklama ve ulaşım imkanlarının yanı sıra vizeden muaf olması, yemekleri ve alışveriş imkanları ile ideal bir hafta sonu destinasyonu. 

 

İstanbul Belgrad Uçak Seferleri ,İstanbul Belgrad Uçak Bileti Al ,İstanbul Belgrad Uçak Bilet Fiyatları , İstanbul Belgrad Ucuz Uçak Bileti
Kaynak: turizmhaberleri.com

 

Türkiye'den Sırbistan'a Giden Turist Sayısı 2013 Yılında Yüzde 13 Arttı Haberi Oku, Türkiye'den Sırbistan'a Giden Turist Sayısı 2013 Yılında Yüzde 13 Arttı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul Belgrad Uçak Seferleri »İstanbul Belgrad Uçak Bileti Al »İstanbul Belgrad Uçak Bilet Fiyatları » İstanbul Belgrad Ucuz Uçak Bileti
Etiketler » İstanbul Belgrad Uçak Seferleri   » İstanbul Belgrad Uçak Bileti Al   » İstanbul Belgrad Uçak Bilet Fiyatları   » İstanbul Belgrad Ucuz Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+