Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anadolu Jet'ten 39 TL'ye uçuran kampanya 20 Ocak 2014 - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Anadolu Jet'ten 39 TL'ye uçuran kampanya 20 Ocak 2014

 

Anadolu Jet 39 Liraya Uçak Bileti Al

Toplumun her kesimine cazip fiyat seçenekleri ile uçuş kolaylığı sunan AnadoluJet, erken rezervasyon kampanyası ile 39 TL'ye uçuruyor.

AnadoluJet'ten 20 - 26 Ocak 2014 tarihleri arasında bilet alan herkes, 1 Mart - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 39 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkânları ile Anadolu'yu birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet'in yepyeni uçuran kampanyası ile 20 - 26 Ocak 2014 tarihleri arasında erken rezervasyon yaparak AnadoluJet'ten bilet alan herkes; 1 Mart - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 39 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatına sahip oluyor.

Anadolu halkının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onların beklentilerine uygun hizmetler sunan AnadoluJet, 20 - 26 Ocak 2014 tarihleri arasında tüm satış kanallarından yapılacak biletlemelerde; iç hat uçuşlar ve tek yön seyahatlerde geçerli, 1 Mart - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak seyahatlere özel tüm biletlerini 39 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

AnadoluJet, Anadolu insanına ekonomik ve konforlu seyahatin kapılarını açtığı avantajlı kampanyası ile Mart,Nisan,Mayıs aylarında ailesini görmek isteyen, sevdiklerine kavuşmak için gün sayan, tatil yapmak isteyen herkesi cazip ve uygun fiyatlarla Anadolu'nun her yerine uçurmayı amaçlıyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan erken rezervasyon kampanyası; rezervasyon ve biletleme aynı anda yapıldığı takdirde geçerli olacak. Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemeyen avantajlı uçuşlar, Code Share ve aktarmalı seferleri kapsamıyor.

Anadolujet Uçak Biletlerini BURADAN Alabilirsiniz.

Anadolu Jet'ten 39 TL'ye uçuran kampanya 20 Ocak 2014 Haberi Oku, Anadolu Jet'ten 39 TL'ye uçuran kampanya 20 Ocak 2014 Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolu Jet 39 Liraya Uçak Bileti Al »anadolujet uçak bileti »39 tl anadolu jet
Etiketler » Anadolu Jet 39 Liraya Uçak Bileti Al   » anadolujet uçak bileti   » 39 tl anadolu jet  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+