Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
SunExpress Kayseri’den Amsterdam’a direkt uçuş başlatıyor 16 Ocak 2014 - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

SunExpress Kayseri’den Amsterdam’a direkt uçuş başlatıyor 16 Ocak 2014

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu yaz sezonuyla beraber Kayseri’den Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a haftada bir direkt uçuş gerçekleştirecek. Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Köln, Münih ve Stuttgart’tan sonra SunExpress Kayseri’den direk uçtuğu 7. yurt dışı destinasyonu olacak. Uzun zamandır İzmir-Amsterdam uçuşları gerçekleştiren SunExpress,  Kayseri uçuşları ile hem Hollanda’daki Türk vatandaşlarını hem de Kapadokya ve çevresi için turist taşımayı hedefliyor. 

Amsterdam’dan Kayseri’ye ilk uçuşunu 8 Nisan’da gerçekleştirecek olan SunExpress Amsterdam-Kayseri uçuşlarını her hafta Salı sabah gerçekleştirecek. Yaz sezonu tarifesini satışa açan SunExpress Amsterdam-Kayseri uçuşlarını da tek yön 95.99 €’dan satışa açtı.  

Bu yeni Kayseri - Amsterdam hattıyla İzmir- Amsterdam hattını desteklemeyi ve Türkiye ile Hollanda arasındaki trafiği artırmayı amaçlayan SunExpress,  yaz sezonuyla beraber İzmir-Amsterdam arasındaki sefer sayının da haftada 2’den, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4’e çıkaracak.    

SunExpress Ticaret Direktörü Andreas Thams, SunExpress olarak İzmir ve Amsterdam arasında yaşadıkları iyi deneyimden sonra Amsterdam ile Kayseri arasında direkt uçuş gerçekleştirmeye karar verdiklerini belirterek, “Hollanda ile Türkiye arasında aldığımız olumlu sonuçlardan sonra bu iki ülke arasındaki uçuş ağımızı genişletme kararı aldık. 

İzmir bizim Türkiye’deki aktarma merkezimiz. İzmir üzerinden hem Türkiye’de hem de Avrupa’da birçok noktaya bağlantı veriyoruz.  Yeni hattımız Amsterdam-Kayseri direkt uçuşlarımız da bize daha esnek bir uçuş ağı imkanı sunacak.  Bir dünya mirası olan Kapadokya bir turist cenneti. Bu uçuşla hem Hollanda’da yaşayan Türk vatandaşlarını hem de turist taşımayı hedefliyoruz” dedi. 

 

SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Bileti AL

Bilet Almak İçin BURADAN Sorgulama yapmalısınız.Bu Fiyat Sayfa Eklendiği An itibariyle yapılan sorgulama sonucudur.

 

Gidiş - Kayseri,Erkilet(ASR) » Amsterdam,Schiphol Arpt(AMS) 08 Nisan 2014 Salı

Havayolu
Varış
Toplam Sefer Sayısı : 33
11:30  (Gidiş) Toplam Süre : 3sa 20dk
Türkiye,Kayseri Erkilet
Uçuş No : 722   Sınıf : E
14:50
Hollanda,Amsterdam Schiphol Arpt
Uçuş Süresi : 3sa 20dk Uçuş Kuralları
258,90 TL
Detay

 

SunExpress Kayseri’den Amsterdam’a direkt uçuş başlatıyor 16 Ocak 2014 Haberi Oku, SunExpress Kayseri’den Amsterdam’a direkt uçuş başlatıyor 16 Ocak 2014 Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Bileti Al » SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Seferleri »SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Bilet Fiyatı »SunExpress Kayseri Amsterdam Online Uçak Bileti Al
Etiketler » SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Bileti Al   » SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Seferleri   » SunExpress Kayseri Amsterdam Uçak Bilet Fiyatı   » SunExpress Kayseri Amsterdam Online Uçak Bileti Al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+