Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Londra - Bodrum Uçak Seferleri Başlıyor 15 Ocak 2014 - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Londra - Bodrum Uçak Seferleri Başlıyor 15 Ocak 2014

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, kış turizminin canlandırılması projesi kapsamında Londra’dan Bodrum’a direk seferler yapılacağını belirtti.Havayolu ile kış aylarında da Bodrum’a turistgetirebilmek amacı ile çalışmalara hız verdiklerini kaydeden Başkan Mehmet Kocadon, “Bu projeyi hayata geçirmek için çalışmaları sürdürüyoruz.Milas - Bodrum Havalimanı’nda yine bir toplantı yaptık. Artık uçak firmamız belli oldu. Şu anda İngiltere’deki acentemiz ile son görüşmeleri yapıyoruz ve hızlı bir şekilde de gelişiyor. Tabi aynı zamanda bu sadece Bodrum’a değil, Bodrum Yarımadası’na ve çevresine de hizmet getirecek bir proje. Özellikle Didim tarafından büyük talep var. Hatta Didim’e gidip gelmeleri daha kolay olsun diye ücretsiz transfer de koyabileceğiz. Önce haftada bir defa Londra-Bodrum ve Bodrum-Londra seferimiz olacak. Çalışmalar çok iyi gidiyor. Özellikle havaalanı müdürümüz ile dış hatlar İtalyan müdürümüz, artık onlar da bu işe çok inanmaya başladı” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Hollanda fuarında bu projenin Hollanda ayağı ile ilgili de bir görüşme yapacağını açıklayarak, Londra-Bodrum ve Bodrum-Londra seferlerinin başlamasından sonra Hollanda ile seferlerin düzenlenebilmesi için gerekli çalışmaları yaptıklarını kaydetti. Kocadon, “Şimdi özellikle İngiltere ayağındaki destinasyonları konuşurken paket program sattırmaya çalışıyoruz. Bu proje özellikle kış turizmine yönelik olacağı için paketin içeriğinde konaklama ile birlikte Yarımada’ya tarihi ve kültürel turlar, Bodrum’un yemek kültürünün, geleneksel lezzetlerin tanıtımı yer alacak. Oldukça çok talep var. Şimdi tarihini belirleyeceğiz. Uçak firmalarının sahipleriyle telefonda bizzat ben de görüştüm ve artık onların da bu işte elimizden tutmalarını istedim. Onlar da bunun sözünü verdiler. Acente ayağını da bitirmek üzereyiz ve birleştireceğiz. Kısmetse yakın bir zamanda Londra seferlerimiz başlayacak” dedi.Başkan Mehmet Kocadon, projenin Hollanda ayağı ile de ilgilendiklerini belirterek, “Bodrum’u İngilizlerden sonra en çok Hollandalılar ziyaret ediyor. Hollanda’daki Utrecht Turizm Fuarı’nda konuyla ilgili bir görüşme yapacağız. Londra’dan sonra haftada bir kere de Amsterdam-Bodrum seferini düşünüyoruz. Kimilerinin‘Çılgın Projemize’ olarak adlandırdığı projemize bir adım daha yaklaştık” şeklinde konuştu.

Londra - Bodrum Uçak Seferleri Başlıyor 15 Ocak 2014 Haberi Oku, Londra - Bodrum Uçak Seferleri Başlıyor 15 Ocak 2014 Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Londra - Bodrum Uçak Seferleri »Londra - Bodrum Uçak Bileti Al »Londra - Bodrum Uçak Bilet Fiyatı
Etiketler » Londra - Bodrum Uçak Seferleri   » Londra - Bodrum Uçak Bileti Al   » Londra - Bodrum Uçak Bilet Fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+