Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Tulip Holidays’ten Londra-Gaziantep müjdesi - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Tulip Holidays’ten Londra-Gaziantep müjdesi

Londra’nın köklü turizm şirketlerinden Tulip Holidays, 15 Temmuz 2014’ten itibaren İngiliz havayolu şirketi Monarch Airlines ile birlikte Londra’dan-Gaziantep’e direkt uçuşlar başlatıyor.

Kıbrıs Türk Havayolları’nın uçuşlarının durdurmasının ardından İngiltere’de yaşayan binlerce gurbetçinin beklentisi olan Gaziantep uçuşları Tulip Holidays güvencesi ile başlıyor.  Özellikle tatillerini Pazarcık, Elbistan, Afşin gibi memleketlerinde geçirmeyi isteyen binlerce kişi için müjde veren Tulip Holiday yöneticilerinden Kadri Sökmen, aktarmasız direkt olarak gerçekleşecek olan uçuşların önümüzdeki yıl yaz aylarından itibaren başlayacağını vurguladı. Söz konusu tarihin Türkiye-İngiltere seyahatlerinin en yoğun olduğu dönemde start alacağına dikkat çeken Sökmen, fiyatların da ekonomik olacağını belirtti. Sökmen’in verdiği bilgilere göre 135 sterlin’den başlayan tek yön fiyatların yanısıra £100 depozit verecek kişiler, Gaziantep biletlerini 3 taksitle alabilecekler.

Seferlerinin sivil havacılık otoritesi ATOL güvencesine sahip olduğunu kaydeden Kadri Sökmen şunları söyledi: “İngiltere’de yaşayan Türkçe konuşan toplumun nüfusu giderek artıyor. Mevcut uçuşların, özelikle yaz aylarında yetersiz kaldığı bir gerçek. Başta işadamlarımız olmak üzere bölge vatandaşı uzun yıllardır büyük sıkıntılar çekiyor. Bu sıkıntıyı en yakından gözlemleyen firmalardan birisi olarak bu yaz Gaziantep ve komşu illerine gitmek isteyen vatandaşları aktarmalı uçuş çilesinden kurtarıyoruz. Londra-Gaziantep uçak seferlerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlarımız zaman kaybı yaşamaksızın gitmek istedikleri istikamete zamanında varabilecekler. Ayrıca vatandaşı da aktarmadan kaynaklanan fiyat artışlarından da kurtaracağız. Bu seferlerle ayrıca Tulip Holidays’in yolcularına konforlu ve ekonomik seyahatin kapılarını açıyoruz. Tüm yolcularımız Tulip Holidays ve Monarch Airlines güvencesiyle uçacak. Vatandaşlarımıza erken rezervasyon ile daha ekonomik fiyatlarla seyahat etme imkanı sunacağız. Tulip Holidays yeni hizmetleriyle yolcularının hayatını kolaylaştırmaya devam edecek”

 

ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Tecrübeli turizmci Kadri Sökmen, uçak bilet fiyatlarının her geçen gün yükseldiği için tatilcilere tatil planlarını şimdiden yapmalarını tavsiye etti. Kuzey Londra’nın Stoke Newington, Newington Green ve Haringey bölgelerinde bulunan üç şubesiyle hizmet veren Tulip Holidays müşterilerini erken rezervasyon konusunda uyaran Sökmen, önümüzdeki günlerde fiyatların yükseleceğine dikkat çekti. Türkiye’nin son yıllarda sadece Türk vatandaşları ve Kıbrıslı Türkler için değil, İngilizler açısından da önemli bir destinasyon haline geldiğine işaret eden Sökmen, belli bir döneme kadar sürecek kampanya sayesinde tatilcilere ödeme kolaylıkları ve indirim avantajları sağladıklarını söyledi.

Erken rezervasyon kampanyalarına her geçen yıl ilginin biraz daha arttığını dile getiren Sökmen, “İngiltere’de yaşayan Türkçe konuşan toplum her yıl erken rezervasyon sistemine biraz daha fazla katılım gösterip tatil planlamalarını erken yapıp, uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarından yararlanmayı öğreniyor” dedi. Sökmen, erken rezervasyonun düşük fiyat avantajı sağlamasının yanı sıra, tatilini planlamış olanlara huzur da verdiğini kaydederek, özelikle çok çocuklu ailelerin rezervasyonlarını şimdiden yaparak, artan bilet fiyatlarından korunabileceklerini bildirdi.

Tulip Holidays’in başta Gaziantep olmak üzere Türkiye uçuşları ve paket tatillerine ilişkin ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyonlarınız için 020 8211 0001, 020 72264700 veya 020 7254 0066 numaralı telefonlarına başvurulabilecek.

Londra Gaziantep Uçak Biletlerini Sitemizden Sorgulayarak Online Alabilirsiniz.THY  Atlas Jet Uçak Firmaları İle Londra Gaziantep Uçuşları mevcuttur.

Tulip Holidays’ten Londra-Gaziantep müjdesi Haberi Oku, Tulip Holidays’ten Londra-Gaziantep müjdesi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »THY Atlas Jet Uçak Firmaları İle Londra Gaziantep Uçuşları
Etiketler » THY Atlas Jet Uçak Firmaları İle Londra Gaziantep Uçuşları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+