Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - Ayrıntılı Tarifler - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - Ayrıntılı Tarifler

Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Giderim?" uygulamasıyla yol bulmak artık daha kolay. Yol Tarifi haritasında istediğiniz şehri bulun. Sayfa ilk yüklendiğinde Dünya Haritası gözüküyor.Buradan Nerede olduğunuz ve nereye gitmek istediğinizi yazmanız yeterli.Bu Ülkeden Ülkeyede olabilir,iller arasıda olabilir yada mahalle ismini yazın ayrıntılar ortaya çıkıyor mahalleden mahalleye yada sokaktan sokağa ayrıntılı harita ve anlatımlı yol tarifi

YOLTARİFİ WEB SİTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ÜCRETSİZ YOL TARİFİ MOBİL UYGULAMASI İÇİNDE BURAYA TIKLAYIN

AYRICA SİTEMİZİN ÜCRETSİZ MOBİL BİLET ARAMA VE SATIŞ UYGULAMASINIDA BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

Ücretsiz Otobüs Uçak Bileti İphone-İpad Uygulaması

Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Giderim?" uygulamasıyla yol bulmak artık daha kolay.Yol Tarifi haritasında istediğiniz şehri bulun. Sayfa ilk yüklendiğinde İstanbul haritasını görüyor olacaksınız. Dilerseniz haritayı Ankara, İzmir, Bursa ve ya Kayseri'ye konumlandırabilirsiniz.

Yol Tarifi haritasının üstünde bulunan arama kutularının ilkine bulunduğunuz yeri yazın. Yolculuğun başlangıç noktasını yazdıkça şehir rehberinden yerler listelenecektir. Size en yakın konumdaki yeri seçmeniz yeterli olacaktır.


Benzer şekilde ikinci kutuya varmak istediğiniz yeri yazın. Yol Tarifi yine şehir rehberini kullanarak yerler listeleyecektir. Varmak istediğiniz yeri ya da oraya en yakın başka bir yeri seçin.

Dilerseniz, şehir rehberlerine kayıtlı yerler dışında, Yol Tarifi haritasını kullanarak başlangıç ve varış noktalarını elle seçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Yol Tarifi haritasında görünen A ve B noktalarını dilediğiniz yere sürükleyip bırakmak!


Yolculuğunuzun başlangıç ve bitiş notkalarını seçtikten sonra "Bul"'a tıklayarak o noktalara en yakın hareket eden otobüs hatlarını bulabilirsiniz. Yol Tarifi,belirlediğiniz noktalar arasında hareket eden belediye otobüslerini listeler. "Giden Otobüsler" ya da "Otobüs Saatleri" kısımlarında listelenen otobüslerden dilediğize tıklayarak o otobüsün hareket güzergahını ve otobüs kalkış saatlerini görebilirsiniz. Otobüs saatlerinin yanı sıra, otobüsün geçtiği durakların sayfalarında o durağa yakın önemli yerleri bulabilirsiniz.


Yol Tarifi'ne kayıtlı şehirlerde belediye otobüsleri ile bir yere nasıl gideceğinizi bulmak için Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Giderim?" uygulamasını kullanın. "Oraya Nasıl Giderim?" uygulaması şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kayseri şehirleri için çalışmaktadır.

 

 

Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - Ayrıntılı Tarifler Haberi Oku, Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - Ayrıntılı Tarifler Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »nasıl giderim »yol tarifi »ücretsiz yol tarifi uygulaması »bedava mobil yol tarifi
Etiketler » nasıl giderim   » yol tarifi   » ücretsiz yol tarifi uygulaması   » bedava mobil yol tarifi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+