Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek

Nilüfer Turizm, yolcularının güvenliği ve operasyonel faaliyetlerinin verimliliği için Türkiye'nin ilk ve tek mobil operatörü olan FiloTürk'ü tercih etti. Nilüfer Turizm, FiloTürk ile yaptığı işbirliği sayesinde, seyahat güvenliğinin ve yolcuların seyahat konforunun arttırılmasını, beraberinde de tasarruf sağlamayı hedefliyor.
Nilüfer Turizm Otobüs Seferleri,Nilüfer Turizm Otobüs Bileti,Online Nilüfer Turizm;nilüfer Turizm Otobüs Bilet Fiyatları
Türkiye'nin en büyük seyahat şirketlerinden Nilüfer Turizm, otobüs filosu için FiloTürk'ten araç takip ve filo yönetimi hizmeti almaya başladı. FiloTürk tarafından sağlanan üstün özellikli yol bilgisayar sistemi sayesinde araçlarının 7/24 takibini yapabilen Nilüfer Turizm, aynı zamanda tüm araçların konumu, ihlal ve bakım durumları, araçlarının rölantide çalışma süreleri, yakıt ve devir bilgileri gibi etkin bilgilere anında ulaşabiliyor.
 
Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek
 
FiloTürk'un sunduğu Sefer Takip ve Kontrol Sistemi ile Türkiye'de ilk kez Nilüfer Turizm, şehirlerarası otobüs seferlerinin takip ve kontrolünü sağlayabilecek. Bu sayede durak ve mola lokasyonlarına zamanında varışların kontrolünü gerçekleştirilecek olan Nilüfer Turizm, aynı zamanda konforlu seyahat kontrolü de sağlayacak. FiloTürk tarafından sunulan hizmetle yolcu yakınları da otobüsün anlık lokasyonu, tahmini varış süreleri ile ilgili bilgilendirilebilecek.
 
Yol ve Yolcu Güvenliği Sağlayacak, Tasarruf Edecek
 
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mobiliz A.Ş Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu, "Nilüfer Turizm ile yaptığımız bu işbirliğinden çok memnunuz. Kendi alanında Türkiye'nin en büyük gruplarından biri olan Nilüfer Turizm'e araç takip ve filo yönetim sistemi konusunda entegre çözümler sunuyoruz" dedi.
 
Nilüfer Turizm'in, FiloTürk'ün araç takip sistemi sayesinde araçları ile ilgili önemli verilere ulaşabildiğini vurgulayan Masaracıoğlu, "Nilüfer Turizm, sunduğumuz sistem sayesinde, hız sınırlarını tanımlayabiliyor ve sürüş performansı takibi ile karayolu seyahatlerinde yol-yolcu güvenliği sunuyor. Teknolojinin sağladığı kolaylıklarla, yolcuların güven içerisinde konforlu bir şekilde seyahat etmesini ve yolcu yakınlarının seyahat hakkında bilgilendirilerek huzurlu bir şekilde beklemelerini sağlıyor. Ayrıca şirketin işletme giderlerini de kontrol altına alarak, yakıt giderlerinden büyük tasarruf imkanı sunuyor."dedi.
 
Sektör ihtiyaçlarına cevap veren entegre sistem ve çözümler üreten FiloTürk, sektörlere özel sunduğu entegrasyon ve raporlama hizmetleri ile şirketlerin araçları üzerindeki kontrollerini artırırken araçlarla ilgili pek çok bilgiye anında erişebilmelerine olanak veriyor. Bu sayede şirketlerin yakıt, bakım ve onarım maliyetleri önemli ölçüde düşerken iş planlamaları ve operasyonel faaliyetlerinde en verimli sonuca ulaşılıyor.
Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek Haberi Oku, Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Nilüfer Turizm Otobüs Seferleri »Nilüfer Turizm Otobüs Bileti »Online Nilüfer Turizm;nilüfer Turizm Otobüs Bilet Fiyatları
Etiketler » Nilüfer Turizm Otobüs Seferleri   » Nilüfer Turizm Otobüs Bileti   » Online Nilüfer Turizm;nilüfer Turizm Otobüs Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+