EVLİLİK DÜNYASI 2016 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

EVLİLİK DÜNYASI 2016 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI

Kategori : Genel Fuarlar
Ülke :
Tarih : 2016-01-29 / 2016-01-31
Yer :
Telefon :
Link :
Mail :
Etiketler :
EVLİLİK DÜNYASI 2016 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI
 
Konu
Subject
: Evlenecek çiftlerin bulabileceği her şey, ev ve evlilik hazırlıkları
 
Ürünler
Products
: Gelinlik, Damatlık, Ev Dekorasyonu, Davetiye, Nikah Şekeri, Balayı Acentelerı, Davet Organizasyon Şirketleri,

Yer
Place
: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Organize Eden
Organiser
: Patika Tanıtım Fuar ve Sergi Org. Hizmet. Ltd. Şti.

Tarih
Date
: 29.01.2016 - 31.01.2016

İstanbul

www.evlilikfuari.com
info@evlilikfuari.com

Evlilik Dünyası Fuarı 2013, Binlerce Yeni Evlenecek Çifti Bekliyor… 
 

 

10 yıldır evlenecek çiftlerin vazgeçemediği bir fuar haline gelen Evlilik Dünyası Fuarı, bu yıl kapılarını 11-13 Ocak tarihleri arasında açacak.

Bugüne kadar Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan fuar, 11. yılında İstanbul Kongre Merkezi salonunu da ziyaretçilere açarak, toplam alanını 8.500 m2’den 25.000 m2’ye çıkardı. Böylece çiftlerin çok daha fazla alternatifi bir arada bulabileceği ve çok özel fırsatları yakalayabilecekleri bir fuar alanı haline geldi.  

2013 yılında evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, düğün davetiyesinden ayakkabıya, organizasyon firmalarından düğün mekanlarına kadar her şeyi bir arada bulabilecekleri ve özel imkanlardan faydalanabilecekleri Evlilik Dünyası Fuarı, çok daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

Bugüne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik hazırlığına rehberlik eden ve her yıl 50 binden fazla ziyaretçi ağırlayan Evlilik Dünyası Fuarı, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla yeni evlenecek çiftlerin her ihtiyacını karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaya devam ediyor. 2013 yılında ise fuar alanının genişlemesiyle daha fazla firma, alternatif arayanlara farklı seçenekler sunmaya hazırlanıyor.

FUARA ÖZEL SÜRPRİZLER VE KAMPANYALAR…

Evlilik hazırlığı yapanların mutlaka ziyaret etmesi gereken fuar, ziyaretçilere güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkanı tanıyor. Aynı zamanda bu yıl daha fazla sayıda firmanın katılımıyla sadece düğün organizasyonu için değil, ev dekorasyonu yapmak isteyen gelin-damat adaylarına da rehberlik yapacak. 2013 yılında 11-13 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan fuar, ev hazırlığı sürecinde de çiftlerin işlerini kolaylaştıracak. Genişleyen fuar alanında çiftlerin birçok ev eşyasını bir arada bulması da artık mümkün.

3 gün sürecek olan Evlilik Dünyası Fuarı’nı ziyaret edecek olan tüm çiftler, hem düğün, hem ev ihtiyaçlarını aynı anda görerek alternatifler arasında karşılaştırma yapma ve fuara özel çeşitli kampanyalardan faydalanma fırsatını da yakalayacaklar.

Her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan ve dans gösterileri, defileler, müzik dinletileri, çekilişler, ünlü sanatçıların katılımıyla daha da renkli hale gelen fuar, bu yıl da birçok sürprizle kapılarını açacak.

Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından oluşan ve önceki yıllarda da çok büyük ilgi gören defileler, bu yıl daha görkemli ve renkli olacak. Hayallerindeki gelinliği arayan gelin adayları ise defileler sayesinde alternatifleri görme fırsatını elde edecekler.

Tüm bu imkânlardan faydalanmak ve bu renkli fuarı kaçırmak istemiyorsanız online davetiyelerinizi almayı unutmayın…

ONLİNE DAVETİYE İÇİN;
www.evlilikfuari.com
www.evlilik.com.tr

Gelinlik Damatlık Ev Dekorasyonu Davetiye Nikah Şekeri Balayı Acentelerı Davet Organizasyon Şirketleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+