Kapı Fuarı Türkiye 9.Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kapı Fuarı Türkiye 9.Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı

Kategori : Genel Fuarlar
Ülke : Turkiye
Tarih : 2015-01-15 / 2015-01-18
Yer : İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy
Telefon : +90 212 288 02 06
Link : demosfuar.com.tr
Mail : info@demosfuar.com.tr
Etiketler :

 

Kapı Fuarı Türkiye

15 - 18 Ocak 2015
İSTANBUL FUAR MERKEZİ - YEŞİLKÖY
9. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı

DÜNYA KAPI SEKTÖRÜ 9. KAPI FUARI ‘INDA BULUŞACAK

 

Dünya Kapı Sektörünün En Büyük ve Kapsamlı  Fuarı Türkiye`de Yapılıyor.

76 Ülkeden Profesyonel Ziyaretçi

 

Yurt içinden 18.265 kişinin ziyaretiyle rekor katılımın gerçekleştiği fuara yurt dışından 2.387 kişi ilgi gösterdi. 20.652 toplam ziyaretçi sayısına ulaşan Door Fair, Türkiye`nin dünyada bu sektördeki gelişimini gözler önüne serdi.

 

Özellikle Orta Doğu ve Afrika ülkeleri, Kapı Fuarı`na büyük ilgi gösterdi. Bunların yanında Türki Cumhuriyetler olarak adlandırılan ülkelerden gelenler de üretim makinalarının ticareti konusunda fuarda büyük alımlar gerçekleştirdi. Bu yıl ayrıca geçtiğimiz senelere oranla, Güney Amerika ülkeleri de organizasyona gelen ülkeler olarak dikkat çekti. Uluslararası boyutta ün kazanan organizasyon, ticaret hacmiyle ülke ekonomisine de büyük katkı sağladı. Ziyaretçi ülkeler şu şekilde sıralandı;

 

Afganistan, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, B.A.E., Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çad, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ermenistan, Fas, Fransa, Gambiya, Gana, Gine, Güney Afrika, Gürcistan, Hollanda, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, Japonya, Kamerun, Kanada,  Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, K.K.T.C., Libya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Mali, Malta, Meksika, Moldova, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Srilanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Umman, Ürdün, Yemen ve Yunanistan.

 

En Büyük Kapı Ticaret Platformu

 

DÜNYA KAPI SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARILI İHTİSAS FUARI

 

İSTANBUL`DA YAPILDI

 

ULUSLARARASI KAPI FUARI "DOOR FAIR" 8. KEZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

 

168 firmanın katılımcı olarak yer aldığı, 18.265 yerli, 2.387 bin yabancı ziyaretçinin 4 gün boyunca gezip ilgi gösterdiği 8.Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı; 16 - 19 Ocak 2014 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi`nde, sektörün şimdiye kadar ki en ilgi çekici fuarı olarak Demos Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirildi.

 

168 katılımcı firma,

 

22   yabancı ve dolaylı yabancı katılımcı firma,

Adres : Tekstilkent Sitesi A-11 Blok No: 48 Esenler / İSTANBUL /TÜRKİYE

 

Tel : +90 212 288 02 06

 

Faks : +90 212 288 02 10

 

E-Posta : info@demosfuar.com.tr

 


Daha Büyük Görüntüle

Kapı Fuarları İstanbul Fuarları 2015 Yılı Fuarları
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+